LAJMI I FUNDIT:

Xavi

766 Artikuj

Xavi vazhdon të arsyetohet për dështimet: Kjo Barcelonë është në ndërtim e sipër

Xavi vazhdon të arsyetohet për dështimet: Kjo Barcelonë është në ndërtim e sipër

La Liga
“Ai mund të jetë versioni ynë i Sir Alex Ferguson” – Ylli i Barcelonës me fjalë të mëdha për Xavin

“Ai mund të jetë versioni ynë i Sir Alex Ferguson” – Ylli i Barcelonës me fjalë të mëdha për Xavin

La Liga
Xavi tregon se si kishte tentuar të transferojë Moratan tek Barcelona

Xavi tregon se si kishte tentuar të transferojë Moratan tek Barcelona

La Liga
Xavi solli një Barcelonë kundër Portos siç nuk është parë në më shumë se 20 vjet

Xavi solli një Barcelonë kundër Portos siç nuk është parë në më shumë se 20 vjet

Liga e Kampionëve
“Po t’i kishte ndodhur Real Madridit, do të flitej tërë javën” – Presidenti i Barcelonës ankohet për referim të njëanshëm

“Po t’i kishte ndodhur Real Madridit, do të flitej tërë javën” – Presidenti i Barcelonës ankohet për referim të njëanshëm

La Liga
Xavi ndihet i lumtur me kualifikimin e Barcelonës në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Xavi ndihet i lumtur me kualifikimin e Barcelonës në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Xavi hutohet nga lajmet që e lidhin Gundogan me një kalim në Arabinë Saudite

Xavi hutohet nga lajmet që e lidhin Gundogan me një kalim në Arabinë Saudite

La Liga
Xavi tregon se a do të nënshkruajë Barcelona një zëvendësues të Gavit në janar

Xavi tregon se a do të nënshkruajë Barcelona një zëvendësues të Gavit në janar

La Liga
Deco flet për të ardhmen e Xavit pas raportimeve se po kërkojnë trajner të ri

Deco flet për të ardhmen e Xavit pas raportimeve se po kërkojnë trajner të ri

La Liga
Shtatë yjet e La Ligas që e kaluan me sukses lëndimin e ACL-së

Shtatë yjet e La Ligas që e kaluan me sukses lëndimin e ACL-së

La Liga
“Erdha në Barcelonë për shkak të Xavit”, Gundogan mbështet trajnerin nën presion

“Erdha në Barcelonë për shkak të Xavit”, Gundogan mbështet trajnerin nën presion

La Liga
Publikisht e mbështet Xavin, por Joan Laporta po e shikon trajnerin e rivalit nga La Liga

Publikisht e mbështet Xavin, por Joan Laporta po e shikon trajnerin e rivalit nga La Liga

La Liga
Xavi ka parë mjaft, përgatitet ta shesë lojtarin që u kushtojë ‘një mal me para’

Xavi ka parë mjaft, përgatitet ta shesë lojtarin që u kushtojë ‘një mal me para’

La Liga
‘Kjo është arsyeja pse ne nuk luajmë mirë’, Xavi zbulon arsyen e befasishme që qëndron pas fatkeqësive të fundit të Barçës

‘Kjo është arsyeja pse ne nuk luajmë mirë’, Xavi zbulon arsyen e befasishme që qëndron pas fatkeqësive të fundit të Barçës

La Liga
Barcelona planifikon të bëjë një lëvizje ‘shokuese’ për yllin e Championship

Barcelona planifikon të bëjë një lëvizje ‘shokuese’ për yllin e Championship

La Liga
Xavi i bindur se Barcelona do të rikthehet nga periudha zhgënjyese

Xavi i bindur se Barcelona do të rikthehet nga periudha zhgënjyese

La Liga
Del Bosque kritikon ‘ashpër’ Xavin për formën e luhatshme të Barcelonës

Del Bosque kritikon ‘ashpër’ Xavin për formën e luhatshme të Barcelonës

La Liga
Probleme serioze për Barcelonën para afatit kalimtar të janarit

Probleme serioze për Barcelonën para afatit kalimtar të janarit

La Liga
“Ka humbur besimi” – raportohet për situatë skandaloze mes Xavit dhe lojtarëve të Barcelonës

“Ka humbur besimi” – raportohet për situatë skandaloze mes Xavit dhe lojtarëve të Barcelonës

La Liga
“Jemi në një moment të keq” – Xavi shpërthen pas humbjes nga Shakhtar Donetsk

“Jemi në një moment të keq” – Xavi shpërthen pas humbjes nga Shakhtar Donetsk

La Liga
Xavi paralajmëron ndryshime, por i bën edhe autokritikë skuadrës

Xavi paralajmëron ndryshime, por i bën edhe autokritikë skuadrës

La Liga
Xavi tregon se çfarë po ndodh me Lewandowskin dhe Pedrin

Xavi tregon se çfarë po ndodh me Lewandowskin dhe Pedrin

La Liga
Fitoi në ‘frymën e fundit’ ndaj Sociedadit, Xavi me lavdata të mëdha për yllin e baskëve

Fitoi në ‘frymën e fundit’ ndaj Sociedadit, Xavi me lavdata të mëdha për yllin e baskëve

La Liga
“Ne jemi shumë të inatosur”, Xavi pranon se Barcelona ende po vuan nga humbja ndaj Real Madridit

“Ne jemi shumë të inatosur”, Xavi pranon se Barcelona ende po vuan nga humbja ndaj Real Madridit

La Liga