LAJMI I FUNDIT:
Xavi Simons

Xavi Simons

55 Artikuj

Bayerni ka konkurrencë të fortë dy klube për Xavi Simons

Bayerni ka konkurrencë të fortë dy klube për Xavi Simons

Ligue 1
Një Manchester United me plotë holandezë – pas Zirkzees, tentohen edhe dy yje të tjerë

Një Manchester United me plotë holandezë – pas Zirkzees, tentohen edhe dy yje të tjerë

Premier League
Formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve të Euro 2024

Formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve të Euro 2024

Përfaqësueset
Xavi Simons ‘bombardon’ portën e Anglisë

Xavi Simons ‘bombardon’ portën e Anglisë

Përfaqësueset
Xavi Simons arrin marrëveshje personale me klubin e ri, tani duhet bindur PSG-ja

Xavi Simons arrin marrëveshje personale me klubin e ri, tani duhet bindur PSG-ja

Ligue 1
Simonsit iu anulua dhe Rodrit iu pranua një gol i ngjashëm: Si e shqetësoi Dumfries portierin dhe Morata jo?

Simonsit iu anulua dhe Rodrit iu pranua një gol i ngjashëm: Si e shqetësoi Dumfries portierin dhe Morata jo?

Ndërkombëtare
Bayern Munich në bisedime të avancuara me PSG-në për transferimin e Xavi Simons

Bayern Munich në bisedime të avancuara me PSG-në për transferimin e Xavi Simons

Bundesliga
Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Përfaqësueset
E ardhmja e paqartë e Xavi Simons, tre opsionet ku mund ta vazhdojë karrierën

E ardhmja e paqartë e Xavi Simons, tre opsionet ku mund ta vazhdojë karrierën

Ligue 1
Gjiganti anglez kontakton PSG-në për Xavi Simons – lojtari i gatshëm të largohet

Gjiganti anglez kontakton PSG-në për Xavi Simons – lojtari i gatshëm të largohet

Premier League
Barcelona në vështirësi për transferimin e Xavi Simons, një gjigant tjetër evropian futet në garë për të

Barcelona në vështirësi për transferimin e Xavi Simons, një gjigant tjetër evropian futet në garë për të

Bundesliga
PSG do ta largojë në huazim – Xavi Simons tashmë ka zgjedhur klubin e tij të ardhshëm

PSG do ta largojë në huazim – Xavi Simons tashmë ka zgjedhur klubin e tij të ardhshëm

Ligue 1
“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

Shkumbin Pireva
Dy gjigantët evropianë rivalizojnë Barcelonën për transferimin e Xavi Simonsit

Dy gjigantët evropianë rivalizojnë Barcelonën për transferimin e Xavi Simonsit

Ndërkombëtare
Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

La Liga
Tri formacionet e mundshme të Barcelonës me Xavi Simons

Tri formacionet e mundshme të Barcelonës me Xavi Simons

La Liga
Xavi Simons dëshiron rikthimin te Barcelona

Xavi Simons dëshiron rikthimin te Barcelona

La Liga
PSG po merr një vendim befasues për të ardhmen e Xavi Simons

PSG po merr një vendim befasues për të ardhmen e Xavi Simons

Bundesliga
Guardiola i kërkon Cityt të nënshkruajë me sensacionin e Evropës, një ish-lojtar i Barcelonës

Guardiola i kërkon Cityt të nënshkruajë me sensacionin e Evropës, një ish-lojtar i Barcelonës

Premier League
Zbulohet lojtari që do të jetë fytyra e PSG-së pas largimit të Mbappes në verë

Zbulohet lojtari që do të jetë fytyra e PSG-së pas largimit të Mbappes në verë

Ligue 1
Nga Osimhen te Salah – Planet e PSG-së për t’i investuar mbi 200 milionë euro pas largimit të Mbappes

Nga Osimhen te Salah – Planet e PSG-së për t’i investuar mbi 200 milionë euro pas largimit të Mbappes

Ligue 1
Lojtari më i shtrenjtë nga secila prej 16 skuadrave që janë aktualisht pjesë e Ligës së Kampionëve

Lojtari më i shtrenjtë nga secila prej 16 skuadrave që janë aktualisht pjesë e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Leipzig 0-1 Real Madrid: Andriy Lunin më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Leipzig 0-1 Real Madrid: Andriy Lunin më i miri në fushë

Liga e Kampionëve
Xavi Simons shënoi një gol të jashtëzakonshëm, i cili ‘ra në ujë’ nga performanca fantastike e Leverkusen

Xavi Simons shënoi një gol të jashtëzakonshëm, i cili ‘ra në ujë’ nga performanca fantastike e Leverkusen

Bundesliga


mob5