LAJMI I FUNDIT:

Wladimir Klitschko

133 Artikuj

Ish-kampioni i boksit, Wladimir Klitschko publikon video duke drejtuar tankun Leopard 2

Ish-kampioni i boksit, Wladimir Klitschko publikon video duke drejtuar tankun Leopard 2

Evropa
Fury e quan fitoren historike në Duseldorf ndaj Klitschko si mallkim

Fury e quan fitoren historike në Duseldorf ndaj Klitschko si mallkim

Boks
Hayden Panettiere thotë se vendimi që vajza e saj të qëndronte me Wladimir Klitschkon ishte ‘zemërthyes’

Hayden Panettiere thotë se vendimi që vajza e saj të qëndronte me Wladimir Klitschkon ishte ‘zemërthyes’

Yjet
Wladimir Klitschko planifikoi të kontaktonte Tyson Furyn për një “vallëzim të fundit”

Wladimir Klitschko planifikoi të kontaktonte Tyson Furyn për një “vallëzim të fundit”

Boks
Nga lufta në ring – Klitschko paralajmëron për thyerjen e këtij rekordi botëror në boks

Nga lufta në ring – Klitschko paralajmëron për thyerjen e këtij rekordi botëror në boks

Boks
Klitschko po i frikësohet heshtjes së Evropës: Para syve tuaj po ndodhë gjenocidi

Klitschko po i frikësohet heshtjes së Evropës: Para syve tuaj po ndodhë gjenocidi

Evropa
Wladimir Klitschko: Sulmi mbi kryeqytetin ukrainas mund të fillojë “në çdo çast”

Wladimir Klitschko: Sulmi mbi kryeqytetin ukrainas mund të fillojë “në çdo çast”

Evropa
Wladimir Klitschko viziton repartin e maternitetit, thotë se 82 foshnje lindën nga fillimi i agresionit rus: Më shumë ukrainasë po vijnë

Wladimir Klitschko viziton repartin e maternitetit, thotë se 82 foshnje lindën nga fillimi i agresionit rus: Më shumë ukrainasë po vijnë

Evropa
Vëllezërit Klitschko zbulojnë numrin e ushtarëve rusë që kanë vrarë deri më tani

Vëllezërit Klitschko zbulojnë numrin e ushtarëve rusë që kanë vrarë deri më tani

Driton Gajraku
Klitschko viziton qytetarët e strehuar nëpër stacionet e metrosë së Kievit

Klitschko viziton qytetarët e strehuar nëpër stacionet e metrosë së Kievit

Evropa
Fury mbështet vëllezërit Klitschko për mbrojtjen e Ukrainës: Paratë nuk vlejnë asgjë kur nuk ke vend tëndin

Fury mbështet vëllezërit Klitschko për mbrojtjen e Ukrainës: Paratë nuk vlejnë asgjë kur nuk ke vend tëndin

Boks
Vëllezërit Klitschko: Nuk do të largohemi nga Kievi – si do të vepronit nëse dikush hyn në shtëpinë tuaj?

Vëllezërit Klitschko: Nuk do të largohemi nga Kievi – si do të vepronit nëse dikush hyn në shtëpinë tuaj?

Evropa
Wladimir Klitschko publikon video prekëse: Dëgjoni zërin e fëmijëve të frikësuar

Wladimir Klitschko publikon video prekëse: Dëgjoni zërin e fëmijëve të frikësuar

Evropa
Vëllezërit Klitschko në listën e zezë prej 23 personash të Vladimir Putinit

Vëllezërit Klitschko në listën e zezë prej 23 personash të Vladimir Putinit

Boks
Mënyra si jeton Vitali Klitschko: Sheh gruan dhe fëmijët disa herë në vit, pavarësisht se fiton miliona, ka veshur uniformën ushtarake

Mënyra si jeton Vitali Klitschko: Sheh gruan dhe fëmijët disa herë në vit, pavarësisht se fiton miliona, ka veshur uniformën ushtarake

Trend
Arnold Schwarzenegger mesazh mbështetës për vëllezërit Klitschko: Ju jeni heronjtë e mi

Arnold Schwarzenegger mesazh mbështetës për vëllezërit Klitschko: Ju jeni heronjtë e mi

Yjet
Hayden Panettiere thotë se vajza e saj dhe Wladimir Klitschkos nuk ndodhet në Ukrainë, ajo është jashtë rrezikut

Hayden Panettiere thotë se vajza e saj dhe Wladimir Klitschkos nuk ndodhet në Ukrainë, ajo është jashtë rrezikut

Yjet
Ish-kampionët e boksit në peshat e rënda, vëllezërit Klitschko, kapin armët për të mbrojtur Ukrainën

Ish-kampionët e boksit në peshat e rënda, vëllezërit Klitschko, kapin armët për të mbrojtur Ukrainën

Boks
Reagimi emocionues i vëllezërve Klitschko pas sulmit që Rusia i bëri Ukrainës: Është një tragjedi e madhe për gjithë botën, forcat ukrainase po e mbrojnë me heroizëm tokën tonë

Reagimi emocionues i vëllezërve Klitschko pas sulmit që Rusia i bëri Ukrainës: Është një tragjedi e madhe për gjithë botën, forcat ukrainase po e mbrojnë me heroizëm tokën tonë

Boks
Tyson Fury është bllokuar nga Wikipedia, sepse e ka ndryshuar profilin e Klitschkos

Tyson Fury është bllokuar nga Wikipedia, sepse e ka ndryshuar profilin e Klitschkos

Boks
Klasifikohen boksierët më të mirë të të gjitha kohërave – nga mbreti, te i miksuari

Klasifikohen boksierët më të mirë të të gjitha kohërave – nga mbreti, te i miksuari

Boks
Renditen 50 boksierët më të mirë në peshat e rënda – triumfet tregojnë cilët ishin më të mirët

Renditen 50 boksierët më të mirë në peshat e rënda – triumfet tregojnë cilët ishin më të mirët

Boks
Holyfield dhe Klitschko bëhen bashkë në palestër në prag të rikthimit të 57-vjeçarit në ring

Holyfield dhe Klitschko bëhen bashkë në palestër në prag të rikthimit të 57-vjeçarit në ring

Boks
Wladimir Klitschko është legjenda e radhës që mahnit të gjithë me transformimin e tij trupor

Wladimir Klitschko është legjenda e radhës që mahnit të gjithë me transformimin e tij trupor

Boks