LAJMI I FUNDIT:

Wimbledon

70 Artikuj

Kate Middleton mori vëmendjen në Wimbledon – shfaqet bashkë me vajzën nëntë vjeçare mes betejës me kancerin

Kate Middleton mori vëmendjen në Wimbledon – shfaqet bashkë me vajzën nëntë vjeçare mes betejës me kancerin

Yjet
Carlos Alcaraz, përveç lavdisë dhe trofeut të Wimbledon ka mbushur edhe arkën me miliona euro

Carlos Alcaraz, përveç lavdisë dhe trofeut të Wimbledon ka mbushur edhe arkën me miliona euro

Tenis
Kate Middleton do të paraqitet në finalen e Wimbledon, për t’i dhuruar trofeun fituesit

Kate Middleton do të paraqitet në finalen e Wimbledon, për t’i dhuruar trofeun fituesit

Yjet
Barbora Krejcikova bën sensacion dhe rikthim masiv në tenis, fiton në Wimbledon

Barbora Krejcikova bën sensacion dhe rikthim masiv në tenis, fiton në Wimbledon

Tenis
Nga të bardhë në të verdhë, arsyeja domethënëse e cila ndikoi që kampionati i tenisit ta ndryshoj ngjyrën e topit

Nga të bardhë në të verdhë, arsyeja domethënëse e cila ndikoi që kampionati i tenisit ta ndryshoj ngjyrën e topit

Interesante
‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

Sport
Bëhet virale videoja e Carlos Alcaraz kur si 12 vjeçar paralajmëroi se donte ta fitojë Wimbledonin

Bëhet virale videoja e Carlos Alcaraz kur si 12 vjeçar paralajmëroi se donte ta fitojë Wimbledonin

Tenis
Është milioner dhe fitues i Wimbledonit, por Alcaraz ende jeton me prindërit në banesën që ndodhet mbi një qebaptore

Është milioner dhe fitues i Wimbledonit, por Alcaraz ende jeton me prindërit në banesën që ndodhet mbi një qebaptore

Tenis
Nga Brad Pitt te Daniel Craig – finalja e Wimbeldon bëri bashkë yjet e njohur të Hollywoodit

Nga Brad Pitt te Daniel Craig – finalja e Wimbeldon bëri bashkë yjet e njohur të Hollywoodit

Yjet
Milionat që i fitoi Carlos Alcaraz me triumfin historik në Wimbledon – më i paguari për vitin 2023

Milionat që i fitoi Carlos Alcaraz me triumfin historik në Wimbledon – më i paguari për vitin 2023

Tenis
Fjalët e para të Carlos Alcaraz pas triumfit historik në Wimbledon

Fjalët e para të Carlos Alcaraz pas triumfit historik në Wimbledon

Tenis
Carlos Alcaraz shkruan historinë: Fiton Wimbledonin në duelin mbi katër orësh

Carlos Alcaraz shkruan historinë: Fiton Wimbledonin në duelin mbi katër orësh

Tenis
Vondrousova fitoi Wimbledon për herë të parë në karrierë

Vondrousova fitoi Wimbledon për herë të parë në karrierë

Tenis
Një veturë përplaset në shkollën e vajzave në Wimbledon, raportohet për të lënduar

Një veturë përplaset në shkollën e vajzave në Wimbledon, raportohet për të lënduar

Evropa


mob5