LAJMI I FUNDIT:

Wilfried Zaha

100 Artikuj

Bayerni interesohet për Wilfried Zahan

Bayerni interesohet për Wilfried Zahan

Bundesliga
Drinkwater dhe para, Chelsea ka gati transferimin e Zahas

Drinkwater dhe para, Chelsea ka gati transferimin e Zahas

Premier League
Zaha kërkon transferimin te Chelsea

Zaha kërkon transferimin te Chelsea

Premier League
Liverpooli rivalizon Chelsean dhe Man Cityn për Zahan  

Liverpooli rivalizon Chelsean dhe Man Cityn për Zahan  

Premier League
Dhjetë lojtarët që e arritën shpejtësinë më të madhe në Ligën Premier këtë sezon

Dhjetë lojtarët që e arritën shpejtësinë më të madhe në Ligën Premier këtë sezon

Premier League
Dhjetë lojtarët më të shpejtë në Ligën Premier, listës i prin Sane

Dhjetë lojtarët më të shpejtë në Ligën Premier, listës i prin Sane

Premier League
Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Premier League
Chelsea e gatshme te paguajë klauzolën e Wilfried Zahas

Chelsea e gatshme te paguajë klauzolën e Wilfried Zahas

Premier League
Chelsea mendon transferimin e Zahas

Chelsea mendon transferimin e Zahas

Premier League
Sanchez largohet nga Arsenali, ‘Topçinjtë’ e zëvendësojnë me Zahan

Sanchez largohet nga Arsenali, ‘Topçinjtë’ e zëvendësojnë me Zahan

Premier League
Zaha dribluesi më i mirë në Ligë Premier për sezonin 2016/17

Zaha dribluesi më i mirë në Ligë Premier për sezonin 2016/17

Premier League
Këta janë 10 dribluesit më të mirë këtë sezon, Messi as në top 5, Ronaldo nuk gjendet në listë  (Foto)

Këta janë 10 dribluesit më të mirë këtë sezon, Messi as në top 5, Ronaldo nuk gjendet në listë (Foto)

Ndërkombëtare
“Zaha mund të jetë po aq i mirë sa Neymari”

“Zaha mund të jetë po aq i mirë sa Neymari”

Premier League
Formacioni i javës së 30-të në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës së 30-të në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Crystal Palace shokon Chelsean me dy gola për dy minuta (Video)

Crystal Palace shokon Chelsean me dy gola për dy minuta (Video)

Premier League
Zaha ‘komplekson’ edhe Messin, shënon supergol ndaj Rusisë (Video)

Zaha ‘komplekson’ edhe Messin, shënon supergol ndaj Rusisë (Video)

Përfaqësueset
Top 10 lojtarët më të faulluar në Ligën Premier në sezonin 2016/17

Top 10 lojtarët më të faulluar në Ligën Premier në sezonin 2016/17

Premier League
Tottenhami përgatit 30 milionë euro për Zaha

Tottenhami përgatit 30 milionë euro për Zaha

Premier League
Dhjetë transferimet e janarit që u përfolën shumë e kurrë nuk u realizuan (Foto)

Dhjetë transferimet e janarit që u përfolën shumë e kurrë nuk u realizuan (Foto)

Ndërkombëtare
Dribluesit më të mirë të Ligës Premier këtë sezon, do të befasoheni nga i pari (Foto)

Dribluesit më të mirë të Ligës Premier këtë sezon, do të befasoheni nga i pari (Foto)

Premier League
Shaqiri në formacionin e javës së nëntë të Ligës Premier (Foto)

Shaqiri në formacionin e javës së nëntë të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Futbollistët që kanë kompletuar më shumë driblime në Ligën Premier, ndër ta një shqiptar

Futbollistët që kanë kompletuar më shumë driblime në Ligën Premier, ndër ta një shqiptar

Premier League
Lojtarët me më së shumti driblime që nga fillimi i sezonit 2015/16

Lojtarët me më së shumti driblime që nga fillimi i sezonit 2015/16

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarët më të shpejtë në Ligën Premier (Foto/Video)

Dhjetë lojtarët më të shpejtë në Ligën Premier (Foto/Video)

Arbios Kryeziu