LAJMI I FUNDIT:

Wilfried Zaha

100 Artikuj

Lampard shpreson që me këto tri transferime te Chelsea ta fitojë Ligën Premier

Lampard shpreson që me këto tri transferime te Chelsea ta fitojë Ligën Premier

Premier League
Pesë lojtarët që mund të kalojnë te Chelsea në janar nëse largohet ndalesa e transferimeve

Pesë lojtarët që mund të kalojnë te Chelsea në janar nëse largohet ndalesa e transferimeve

Premier League
Chelsea mund të bëjë transferime në janar – Dybala dhe Zaha në listë

Chelsea mund të bëjë transferime në janar – Dybala dhe Zaha në listë

Premier League
PSG mendon ‘çmendurinë’, ka gati mbi 100 milionë euro për Zahan si pasues të Neymarit

PSG mendon ‘çmendurinë’, ka gati mbi 100 milionë euro për Zahan si pasues të Neymarit

Ligue 1
Chelsea projekton transferimin e Zahas për janar

Chelsea projekton transferimin e Zahas për janar

Premier League
Manchester United dështoi, Arsenal shkëlqeu: Fituesit dhe humbësit në këtë afat kalimtar të Ligës Premier  

Manchester United dështoi, Arsenal shkëlqeu: Fituesit dhe humbësit në këtë afat kalimtar të Ligës Premier  

Premier League
Anglezët mund të shpenzojnë gjysmë miliard euro për këta lojtarë në 30 orët e ardhshme

Anglezët mund të shpenzojnë gjysmë miliard euro për këta lojtarë në 30 orët e ardhshme

Premier League
Zaha publikon një video duke u stërvitur me fanellën e Unitedit, entuziazmon tifozët

Zaha publikon një video duke u stërvitur me fanellën e Unitedit, entuziazmon tifozët

Premier League
Dhjetë transferimet që mund të ndodhin para se të përfundojë afati kalimtar i transferimeve

Dhjetë transferimet që mund të ndodhin para se të përfundojë afati kalimtar i transferimeve

Ndërkombëtare
Pas dështimit në Sanen dhe Odoin, Bayerni tani tenton transferimin e Zahas

Pas dështimit në Sanen dhe Odoin, Bayerni tani tenton transferimin e Zahas

Bundesliga
Iwobi: Transferimi i Zaha te Arsenali më detyron të largohem

Iwobi: Transferimi i Zaha te Arsenali më detyron të largohem

Premier League
Hodgson mohon të ketë kërkuar Zaha largimin drejt Arsenalit

Hodgson mohon të ketë kërkuar Zaha largimin drejt Arsenalit

Premier League
Unai Emery pret që Arsenali të nënshkruajë me tre ose katër lojtarë të shtrenjtë

Unai Emery pret që Arsenali të nënshkruajë me tre ose katër lojtarë të shtrenjtë

Premier League
Arsenali vështirë se mund ta paguajë çmimin e Zaha

Arsenali vështirë se mund ta paguajë çmimin e Zaha

Premier League
Zaha flet për interesimin e Arsenalit: Nuk jam në dijeni

Zaha flet për interesimin e Arsenalit: Nuk jam në dijeni

Premier League
Arsenali ofron 45 milionë euro për Zahan

Arsenali ofron 45 milionë euro për Zahan

Premier League
Arsenali është gati të bëjë ofertën e parë për Zahan

Arsenali është gati të bëjë ofertën e parë për Zahan

Premier League
Arsenali duhet ta shesë Aubameyangun për blerjen e Zaha

Arsenali duhet ta shesë Aubameyangun për blerjen e Zaha

Premier League
Emery iu kërkon drejtuesve të Arsenalit të ‘thyejnë bankën’ për transferimin e Zahas

Emery iu kërkon drejtuesve të Arsenalit të ‘thyejnë bankën’ për transferimin e Zahas

Premier League
Planet e Arsenalit për afatin kalimtar të verës: Vjen Rabiot, largohet Mustafi

Planet e Arsenalit për afatin kalimtar të verës: Vjen Rabiot, largohet Mustafi

Premier League
Unitedi dhe Arsenali në garë për Zahan

Unitedi dhe Arsenali në garë për Zahan

Premier League
Pique, Pogba dhe yjet e tjera që shkëlqyen pas largimit nga Manchester United

Pique, Pogba dhe yjet e tjera që shkëlqyen pas largimit nga Manchester United

Premier League
Zaha i komenton zërat që e lidhim me Unitedin: E ardhmja ime është te Crystal Palace

Zaha i komenton zërat që e lidhim me Unitedin: E ardhmja ime është te Crystal Palace

Premier League
Solskjaer dëshiron ta rikthejë Zahan në Old Traford

Solskjaer dëshiron ta rikthejë Zahan në Old Traford

Premier League