LAJMI I FUNDIT:
Wilfred Ndidi

Wilfred Ndidi

28 Artikuj

Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Nga Mane te Salah, Lukaku dhe Son – Top 15 lojtarët më të zhvlerësuar në sezonin 2022/23

Ndërkombëtare
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Shkumbin Pireva
Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Salah, Mane, Kessie e Aubameyang: Kush janë 15 lojtarët më të mirë në Kupën e Kombeve të Afrikës 2021?

Salah, Mane, Kessie e Aubameyang: Kush janë 15 lojtarët më të mirë në Kupën e Kombeve të Afrikës 2021?

Përfaqësueset
Real Madridi po mendon për një plan B për Casemiron: Ndidi i Leicester është zgjedhja e Ancelottit

Real Madridi po mendon për një plan B për Casemiron: Ndidi i Leicester është zgjedhja e Ancelottit

La Liga
Manchester United vihet pas Ndidit

Manchester United vihet pas Ndidit

Premier League
Pesë lojtarët që Manchester United duhet t’i transferojë në janar – përfshirë Sanchon e Koulibalyn

Pesë lojtarët që Manchester United duhet t’i transferojë në janar – përfshirë Sanchon e Koulibalyn

Premier League
Ferdinand emëron tre mesfushorët që duhet t’i transferojë Manchester United

Ferdinand emëron tre mesfushorët që duhet t’i transferojë Manchester United

Premier League
Përkundër interesimit të Arsenalit dhe Unitedit, Ndidi dëshiron të qëndrojë te Leicesteri

Përkundër interesimit të Arsenalit dhe Unitedit, Ndidi dëshiron të qëndrojë te Leicesteri

Premier League
Këto janë 15 transferimet më të mira në afatin kalimtar të janarit në Ligën Premier – Coutinho, Laporte e Aubameynag, por vendi i parë për “mbretin” e ri

Këto janë 15 transferimet më të mira në afatin kalimtar të janarit në Ligën Premier – Coutinho, Laporte e Aubameynag, por vendi i parë për “mbretin” e ri

Premier League
Xhaka mund të përfundojë në Leicester, pritet shkëmbim me Ndidin

Xhaka mund të përfundojë në Leicester, pritet shkëmbim me Ndidin

Premier League
Leicester City 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve

Leicester City 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve

Premier League
Klubi belg Genk një “minierë ari” – shumë yje që i ka shitur në një formacioni, Liverpooli sonte do të kishte shumë probleme

Klubi belg Genk një “minierë ari” – shumë yje që i ka shitur në një formacioni, Liverpooli sonte do të kishte shumë probleme

Liga e Kampionëve
Wilfred Ndidi e komenton gabimin te goli i Chelseat

Wilfred Ndidi e komenton gabimin te goli i Chelseat

Premier League
Chelsea nuk këndellet as në xhiron e dytë, ndalet nga Leicesteri në ‘Stamford Bridge’

Chelsea nuk këndellet as në xhiron e dytë, ndalet nga Leicesteri në ‘Stamford Bridge’

Premier League
Man City 1-0 Leicester City, notat e lojtarëve

Man City 1-0 Leicester City, notat e lojtarëve

Premier League
Nigeria publikon listën përfundimtare për ‘Rusia 2018’

Nigeria publikon listën përfundimtare për ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset
Liverpooli me ofertë të lartë në drejtim të Leicesterit për Ndidin

Liverpooli me ofertë të lartë në drejtim të Leicesterit për Ndidin

Premier League
Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

Premier League
Gjashtë lojtarët më të nënvlerësuar aktualisht në Ligën Premier

Gjashtë lojtarët më të nënvlerësuar aktualisht në Ligën Premier

Premier League
Lista prej 20 futbollistëve më të vlefshëm në botë nën 21-vjeç, nga Mbappe si më i shtrenjti e deri tek Alli, Dembele, Donnarumma dhe Asensio (Foto)  

Lista prej 20 futbollistëve më të vlefshëm në botë nën 21-vjeç, nga Mbappe si më i shtrenjti e deri tek Alli, Dembele, Donnarumma dhe Asensio (Foto)  

Shkumbin Pireva
Dymbëdhjetë talentët më të mëdhenj që do t’i shohim në Kupën e Botës 2018 (Foto)

Dymbëdhjetë talentët më të mëdhenj që do t’i shohim në Kupën e Botës 2018 (Foto)

Ndërkombëtare
Vetëm Higuain ka më shumë minuta në fushë se Hysaj në Serie A, Griezmann i prinë listës në top pesë ligat evropiane (Foto)

Vetëm Higuain ka më shumë minuta në fushë se Hysaj në Serie A, Griezmann i prinë listës në top pesë ligat evropiane (Foto)

Ndërkombëtare