LAJMI I FUNDIT:

Weston McKennie

74 Artikuj

Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Serie A
McKennie zbulon se si tentoi të tallej me këmbët e Ronaldos, por portugezi kishte përgjigje fantastike

McKennie zbulon se si tentoi të tallej me këmbët e Ronaldos, por portugezi kishte përgjigje fantastike

Serie A
McKennie zyrtarizohet si lojtar i Leeds United

McKennie zyrtarizohet si lojtar i Leeds United

Premier League
McKennie kalon te Leeds, huazim me të drejtë të blerje

McKennie kalon te Leeds, huazim me të drejtë të blerje

Premier League
E kryer, Weston Mckennie kalon te Leeds United

E kryer, Weston Mckennie kalon te Leeds United

Serie A
Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Juventusi përballet me 50 milionë euro gjobë, lojtarët mund të dënohen për skandalin e pagave

Serie A
McKennie ka marrëveshje me Leeds, klubet po flasin tani për çmimin

McKennie ka marrëveshje me Leeds, klubet po flasin tani për çmimin

Serie A
Man Utd dhe Juventusi mendojnë shkëmbimin e lojtarëve

Man Utd dhe Juventusi mendojnë shkëmbimin e lojtarëve

Ndërkombëtare
Klubet e Ligës Premier vërshojnë me oferta për McKennie, por amerikani kërkon klub të fortë

Klubet e Ligës Premier vërshojnë me oferta për McKennie, por amerikani kërkon klub të fortë

Premier League
Juventusi cakton çmim për McKennie

Juventusi cakton çmim për McKennie

Serie A
Të gjithë po flasin për veprimin e shëmtuar të Weston McKennie

Të gjithë po flasin për veprimin e shëmtuar të Weston McKennie

Përfaqësueset
McKennie përfshihet në listën e gjatë të lëndimeve të Juventusit

McKennie përfshihet në listën e gjatë të lëndimeve të Juventusit

Serie A
Tottenhami synon transferimin e McKennie

Tottenhami synon transferimin e McKennie

Premier League
Nga Cuadrado te McKennie: Kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet nga Juventusi

Nga Cuadrado te McKennie: Kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet nga Juventusi

Serie A
Juventusi e Man City në bisedime për shkëmbim lojtarësh

Juventusi e Man City në bisedime për shkëmbim lojtarësh

Serie A
Allegri në telashe, humb edhe McKennien shkaku i dëmtimit në shpatull

Allegri në telashe, humb edhe McKennien shkaku i dëmtimit në shpatull

Serie A
Juventusi me ofertë zyrtare për Zaniolon, para plus i ofron Romës të zgjedh njërin nga dy yjet e skuadrës

Juventusi me ofertë zyrtare për Zaniolon, para plus i ofron Romës të zgjedh njërin nga dy yjet e skuadrës

Serie A
Allegri konfirmon se McKennie ka humbur pjesën tjetër të sezonit

Allegri konfirmon se McKennie ka humbur pjesën tjetër të sezonit

Serie A
Juventusi gati të bëjë ndryshime të mëdha për të nënshkruar me Pogban, largon tre lojtarë

Juventusi gati të bëjë ndryshime të mëdha për të nënshkruar me Pogban, largon tre lojtarë

Serie A
Mediat italiane nxjerrin në pah problemin më të madh të Juventusit dhe mënyrën sesi mund ta zgjidhë këtë gjë

Mediat italiane nxjerrin në pah problemin më të madh të Juventusit dhe mënyrën sesi mund ta zgjidhë këtë gjë

Serie A
McKennie ka pësuar thyerje të dyfishtë në këmbën e majtë?

McKennie ka pësuar thyerje të dyfishtë në këmbën e majtë?

Liga e Kampionëve
Juventusi përgatit ofertë për Zaniolon, McKennie është çelësi

Juventusi përgatit ofertë për Zaniolon, McKennie është çelësi

Serie A
Tre mesfushorët e Serie A që mund t’i bashkohen Tottenhamit

Tre mesfushorët e Serie A që mund t’i bashkohen Tottenhamit

Serie A
Juventusi vazhdon me fitore në Serie A, mposht me lehtësi Udinesen

Juventusi vazhdon me fitore në Serie A, mposht me lehtësi Udinesen

Serie A