LAJMI I FUNDIT:

Wesley Sneijder

76 Artikuj

Pas Gullit, edhe një legjendë e Holandës kritikon De Jongun

Pas Gullit, edhe një legjendë e Holandës kritikon De Jongun

Përfaqësueset
“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

Ligat tjera
Wesley Sneijder tregon momentin e saktë kur Ten Hag humbi respektin e lojtarëve të Man United

Wesley Sneijder tregon momentin e saktë kur Ten Hag humbi respektin e lojtarëve të Man United

Premier League
“Shpresoj të turpërohen në finale”, Sneijder i uron më të keqen Man Unitedit shkaku i veprimeve të një lojtarit

“Shpresoj të turpërohen në finale”, Sneijder i uron më të keqen Man Unitedit shkaku i veprimeve të një lojtarit

Premier League
ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

Ndërkombëtare
Legjenda holandeze, Wesley Sneijder: Finalja e Euro 2024, Angli – Francë – befasia e madhe Shqipëria

Legjenda holandeze, Wesley Sneijder: Finalja e Euro 2024, Angli – Francë – befasia e madhe Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
“Ishte e padrejtë”, Sneijder pretendon se e meritoi Topin e Artë në vitin 2010

“Ishte e padrejtë”, Sneijder pretendon se e meritoi Topin e Artë në vitin 2010

Ndërkombëtare
Haaland cilësohet si ‘viktima’ e fundit: Lewandowski, Sneijder dhe pesë lojtarët e tjerë që u grabitën ndër vite për Topin e Artë

Haaland cilësohet si ‘viktima’ e fundit: Lewandowski, Sneijder dhe pesë lojtarët e tjerë që u grabitën ndër vite për Topin e Artë

Ndërkombëtare
“Je budalla dhe skizofren, po të vish do të ketë luftë”, tifozët e Ajaxit kërcënojnë legjendën e klubit

“Je budalla dhe skizofren, po të vish do të ketë luftë”, tifozët e Ajaxit kërcënojnë legjendën e klubit

Ligat tjera
Dita kur Samuel Eto’o e humbi Bentleyn në vlerë 150 mijë euro në mënyrën më absurde

Dita kur Samuel Eto’o e humbi Bentleyn në vlerë 150 mijë euro në mënyrën më absurde

Po Flitet


mob5