LAJMI I FUNDIT:

Washington

240 Artikuj

Tillerson: Uashingtoni i gatshëm të bashkëpunojë me Moskën për interesat amerikane

Tillerson: Uashingtoni i gatshëm të bashkëpunojë me Moskën për interesat amerikane

Nga Bota
Mogherini: Uashingtoni të mos ndërhyjë në politikën e BE-së

Mogherini: Uashingtoni të mos ndërhyjë në politikën e BE-së

Nga Bota
Hero i vërtet: Polici rrezikon jetën, nxjerr nga dritarja gruan e ngujuar në veturën e përfshirë nga flaka (Video)

Hero i vërtet: Polici rrezikon jetën, nxjerr nga dritarja gruan e ngujuar në veturën e përfshirë nga flaka (Video)

Nga Bota
Fillon zotohet për qëndrim më të rreptë ndaj Uashingtonit

Fillon zotohet për qëndrim më të rreptë ndaj Uashingtonit

Nga Bota
Arrestohen 90 protestues në Washington

Arrestohen 90 protestues në Washington

Nga Bota
Lutjet e Mëngjesit në Washington, pa liderët nga Kosova (Video)

Lutjet e Mëngjesit në Washington, pa liderët nga Kosova (Video)

Politikë
Ekspozitë e “Revolucionit Laraman” në Washington

Ekspozitë e “Revolucionit Laraman” në Washington

Bashkim Iljazi
E tmerrshme: Për t’i vënë në gjumë, fëmijët i injektuan me heroinë! (Foto)

E tmerrshme: Për t’i vënë në gjumë, fëmijët i injektuan me heroinë! (Foto)

Nga Bota
Washingtoni zbut sanksionet ndaj Kubës

Washingtoni zbut sanksionet ndaj Kubës

Nga Bota
I dashuri ia hodhi fëmijën katërvjeçar në lumë (Video)

I dashuri ia hodhi fëmijën katërvjeçar në lumë (Video)

Fun Lajme
Gjatë tymosjes së marihuanës, pësoi një moment shumë të pështirë (Video)

Gjatë tymosjes së marihuanës, pësoi një moment shumë të pështirë (Video)

Dështime
Pokemon Go shpëton dyqanin e akulloreve nga falimentimi

Pokemon Go shpëton dyqanin e akulloreve nga falimentimi

Interesante
Arrestohet polici amerikan që bashkëpunonte me ISIS-in

Arrestohet polici amerikan që bashkëpunonte me ISIS-in

Nga Bota
Nuk ka rrezik në Washington: Ishte alarm i rremë për bombë (Video)

Nuk ka rrezik në Washington: Ishte alarm i rremë për bombë (Video)

Nga Bota
Të shtëna ndaj policëve në Washington, arrestohen pesë persona

Të shtëna ndaj policëve në Washington, arrestohen pesë persona

Nga Bota
Sulmohet në Washington baza ku qëndron aeroplani i presidentit Obama

Sulmohet në Washington baza ku qëndron aeroplani i presidentit Obama

Nga Bota
Të shtëna në Washington, vriten tre persona

Të shtëna në Washington, vriten tre persona

Nga Bota
Në Washington përkujtohet 17 vjetori i dëbimit masiv nga Kosova

Në Washington përkujtohet 17 vjetori i dëbimit masiv nga Kosova

Kosovë
Jolevski: Të vazhdojë politika në dyer të hapura të NATO-s

Jolevski: Të vazhdojë politika në dyer të hapura të NATO-s

Emir Hamzai
‘Në qendër’: Në Maqedoni do të ketë luftë, e organizojnë forca të errëta (Video)

‘Në qendër’: Në Maqedoni do të ketë luftë, e organizojnë forca të errëta (Video)

Venhar Ramadani
Shpërthim në stacionin e metrosë në Uashington (Video)

Shpërthim në stacionin e metrosë në Uashington (Video)

Nga Bota
Bogov: Zhvillimet dhe pasiguria politike mund të kërcënojë rritjen ekonomike

Bogov: Zhvillimet dhe pasiguria politike mund të kërcënojë rritjen ekonomike

Emir Hamzai
Sot protesta para Ambasadës së Maqedonisë në Washington

Sot protesta para Ambasadës së Maqedonisë në Washington

Venhar Ramadani
Veseli në Konferencën Parlamentare Botërore të BB dhe FMN-së

Veseli në Konferencën Parlamentare Botërore të BB dhe FMN-së

Kosovë