LAJMI I FUNDIT:

Walter Samuel

16 Artikuj

Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

Nënshkrimet më të këqija të të gjitha kohërave te Real Madridit: Dështimi i fundit Jovic zë vend me emra si Woodgate, Kaka dhe më shumë

La Liga
Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Serie A
Cassano zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, sa shumë legjenda në të

Cassano zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, sa shumë legjenda në të

Ndërkombëtare
Janë vetëm 10 lojtarë që i kanë fituar si Ligën e Kampionëve ashtu edhe Copa Libertadores – në listë emra të mëdhenj që dominuan futbollin

Janë vetëm 10 lojtarë që i kanë fituar si Ligën e Kampionëve ashtu edhe Copa Libertadores – në listë emra të mëdhenj që dominuan futbollin

Liga e Kampionëve
Samuel: Nuk do të befasohesha nëse ndodh shkëmbimi Icardi-Higuian

Samuel: Nuk do të befasohesha nëse ndodh shkëmbimi Icardi-Higuian

Serie A
Roma është klubi që nuk di t’i mbajë mbrojtësit – Nga Samuel e Chivu te Benatia e Marquinhos, yjet e mbrojtjes që u shitën (Foto)

Roma është klubi që nuk di t’i mbajë mbrojtësit – Nga Samuel e Chivu te Benatia e Marquinhos, yjet e mbrojtjes që u shitën (Foto)

Serie A
Samuel: E shikoj vetën te Skrinari, nuk ka favorit në derbi

Samuel: E shikoj vetën te Skrinari, nuk ka favorit në derbi

Serie A
Top 15 blerjet më të këqija në histori të Real Madridit (Foto)

Top 15 blerjet më të këqija në histori të Real Madridit (Foto)

La Liga
Salah thyen çdo rekord të Romës – Këta janë lojtarët më të shtrenjtë në histori të shitur nga romakët (Foto)

Salah thyen çdo rekord të Romës – Këta janë lojtarët më të shtrenjtë në histori të shitur nga romakët (Foto)

Serie A
Kampion në Serie A dhe Kupën e Botës me Italinë: Formacionet më të mira në tri epokat e Tottit (Foto)

Kampion në Serie A dhe Kupën e Botës me Italinë: Formacionet më të mira në tri epokat e Tottit (Foto)

Arbios Kryeziu
Këta janë 13 mbrojtësit më të mirë të huajë që kanë luajtur me Real Madridin (Foto)

Këta janë 13 mbrojtësit më të mirë të huajë që kanë luajtur me Real Madridin (Foto)

La Liga
Samuel kthehet te Interi, i lumtur për punën e re

Samuel kthehet te Interi, i lumtur për punën e re

Serie A
Interi angazhon Samuelin që Piolit mos t’i ndodhë ajo që u ndodhi Mancinit dhe De Boerit

Interi angazhon Samuelin që Piolit mos t’i ndodhë ajo që u ndodhi Mancinit dhe De Boerit

Serie A
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Shkumbin Pireva
Nëse Boca Juniors nuk do t’i largonte futbollistët, ky do ishte formacioni më i mirë i shekullit 21 (Foto)

Nëse Boca Juniors nuk do t’i largonte futbollistët, ky do ishte formacioni më i mirë i shekullit 21 (Foto)

Ndërkombëtare