LAJMI I FUNDIT:

Vushtrri

503 Artikuj

Gjendet i vdekur një person në Vushtrri

Gjendet i vdekur një person në Vushtrri

Kronika e Zezë
Zhduket një vajzë e mitur nga Vushtrria

Zhduket një vajzë e mitur nga Vushtrria

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona për lëndim të rëndë trupor në Vushtrri

Arrestohen dy persona për lëndim të rëndë trupor në Vushtrri

Kronika e Zezë
Vetura godet tre këmbësorë në Vushtrri

Vetura godet tre këmbësorë në Vushtrri

Kronika e Zezë
Zhduket një vajzë dhe një djalë në Pejë e Vushtrri

Zhduket një vajzë dhe një djalë në Pejë e Vushtrri

Kronika e Zezë
Voziti 130 km/h në zonën e shpejtësisë 50, dënohet me 500 euro gjobë, pesë pikë negative dhe 1 vit ndalim i vozitjes

Voziti 130 km/h në zonën e shpejtësisë 50, dënohet me 500 euro gjobë, pesë pikë negative dhe 1 vit ndalim i vozitjes

Kronika e Zezë
Mashtrohet vushtrriasi – bleu një veturë por nuk ja sollën

Mashtrohet vushtrriasi – bleu një veturë por nuk ja sollën

Kronika e Zezë
Dhunohet një femër në Vushtrri, arrestohet i dyshuari

Dhunohet një femër në Vushtrri, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Vushtrriasi dëbon nga shtëpia gruan dhe djalin dy vjeçar

Vushtrriasi dëbon nga shtëpia gruan dhe djalin dy vjeçar

Kronika e Zezë
Sulmoi fizikisht një person dhe i shkaktoi lëndime të rënda, arrestohet i dyshuari në Vushtrri

Sulmoi fizikisht një person dhe i shkaktoi lëndime të rënda, arrestohet i dyshuari në Vushtrri

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një 48-vjeçar brenda kishës në Vushtrri

Gjendet i vdekur një 48-vjeçar brenda kishës në Vushtrri

Kronika e Zezë
Babai dhe i vëllai e rrahin të miturën në Vushtrri, dyshohet se ishte në lidhje me një djalë

Babai dhe i vëllai e rrahin të miturën në Vushtrri, dyshohet se ishte në lidhje me një djalë

Kronika e Zezë
Babai në Vushtrri gjen të vdekur foshnjën, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Babai në Vushtrri gjen të vdekur foshnjën, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Kronika e Zezë
Shkarkohet nga pozita e anëtarit të Bordit në SHSKUK, kirurgu i dyshuar për ryshfet në Vushtrri

Shkarkohet nga pozita e anëtarit të Bordit në SHSKUK, kirurgu i dyshuar për ryshfet në Vushtrri

Kosovë
Arrestohen dy kirurgët që dyshohen se u morën para pacientëve në Spitalin e Vushtrrisë

Arrestohen dy kirurgët që dyshohen se u morën para pacientëve në Spitalin e Vushtrrisë

Kosovë
Tre të lënduar në një aksident trafiku në Novolan të Vushtrrisë

Tre të lënduar në një aksident trafiku në Novolan të Vushtrrisë

Kronika e Zezë
Vushtrri, një mësimdhënës suspendohet pas dyshimeve për ngacmim seksual ndaj nxënëseve – i ngritët aktakuzë

Vushtrri, një mësimdhënës suspendohet pas dyshimeve për ngacmim seksual ndaj nxënëseve – i ngritët aktakuzë

Donjeta Zeqiraj
​Policia në Vushtrri konfiskon dy armë, arrestohen dy persona

​Policia në Vushtrri konfiskon dy armë, arrestohen dy persona

Kronika e Zezë
Postoi në rrjetet sociale duke shtënë me armë, arrestohet i dyshuari nga Vushtrria

Postoi në rrjetet sociale duke shtënë me armë, arrestohet i dyshuari nga Vushtrria

Kronika e Zezë
Raportohen dy raste të falsifikimit të 100 eurove

Raportohen dy raste të falsifikimit të 100 eurove

Kronika e Zezë
Shtëpia e Sllagjan Trajkoviqit, ish-policit të arrestuar, bazë e policisë serbe gjatë luftës

Shtëpia e Sllagjan Trajkoviqit, ish-policit të arrestuar, bazë e policisë serbe gjatë luftës

Siguri
Arrestohet një 38 vjeçar për vjedhje në Vushtrri

Arrestohet një 38 vjeçar për vjedhje në Vushtrri

Kronika e Zezë
Vërshime edhe në Mitrovicë e Vushtrri, situata duket e rëndë

Vërshime edhe në Mitrovicë e Vushtrri, situata duket e rëndë

Kosovë
Gjendet një burrë i vdekur në Vushtrri – trupi i tij dërgohet për obduksion

Gjendet një burrë i vdekur në Vushtrri – trupi i tij dërgohet për obduksion

Kronika e Zezë