LAJMI I FUNDIT:

Vore

11 Artikuj

Aksident në Vorë, përplasen dy makina, lëndohet punonjësja e policisë

Aksident në Vorë, përplasen dy makina, lëndohet punonjësja e policisë

Shqipëri
Hekurudha Vorë-Hani i Hotit, pritet hapja e tenderit në korrik – projekti me vlerë 356 milionë euro

Hekurudha Vorë-Hani i Hotit, pritet hapja e tenderit në korrik – projekti me vlerë 356 milionë euro

Shqipëri
Zgjedhjet lokale në Shqipëri, votim elektronik në Vorë, Kamëz dhe Elbasan

Zgjedhjet lokale në Shqipëri, votim elektronik në Vorë, Kamëz dhe Elbasan

Shqipëri
Bie nga çatia punëtori i një magazine në Vorë, arrestohet drejtuesi teknik i firmës

Bie nga çatia punëtori i një magazine në Vorë, arrestohet drejtuesi teknik i firmës

Shqipëri
Tentoi të vriste me armë gjahu një shtetas në lokal, arrestohet 48-vjeçari në Vorë

Tentoi të vriste me armë gjahu një shtetas në lokal, arrestohet 48-vjeçari në Vorë

Shqipëri
Vodhi me dhunë varësen një shtetasi, vihet në pranga 27-vjeçari në Vorë

Vodhi me dhunë varësen një shtetasi, vihet në pranga 27-vjeçari në Vorë

Shqipëri
Kush është Agim Kajmaku, nga politika te telashet me drejtësinë

Kush është Agim Kajmaku, nga politika te telashet me drejtësinë

Shqipëri
PS në Shqipëri fiton Bashkinë e Vorës

PS në Shqipëri fiton Bashkinë e Vorës

Shqipëri
Vorë: Gjendja brenda tendave e rëndë, qytetarët flenë jashtë ose në makina

Vorë: Gjendja brenda tendave e rëndë, qytetarët flenë jashtë ose në makina

Shqipëri
Drejtori i zjarrfikësve të Vorës, plagos militantin e LSI-së

Drejtori i zjarrfikësve të Vorës, plagos militantin e LSI-së

Kronika e Zezë
Rrethohet pallati në Vorë, dyshohet se aty fshihen grabitësit e bankës (Video)

Rrethohet pallati në Vorë, dyshohet se aty fshihen grabitësit e bankës (Video)

Kronika e Zezë