LAJMI I FUNDIT:

Volejbolli

50 Artikuj

Ndeshjet finale në Kampionatin U14 dhe U16 të Kosovës, në të dy konkurrencat në volejboll, luhen të dielën

Ndeshjet finale në Kampionatin U14 dhe U16 të Kosovës, në të dy konkurrencat në volejboll, luhen të dielën

Volejboll
Krerët e FVK-së i përcollën ekipet e Kosovës drejt Turqisë

Krerët e FVK-së i përcollën ekipet e Kosovës drejt Turqisë

Volejboll
Volejboll: Prishtina kampione e Ligës së Parë, promovohet në Superligën B

Volejboll: Prishtina kampione e Ligës së Parë, promovohet në Superligën B

Volejboll
Rezultatet e dy ndeshjeve të para gjysmëfinale të ‘play-offit’ në konkurrencën e meshkujve në volejboll

Rezultatet e dy ndeshjeve të para gjysmëfinale të ‘play-offit’ në konkurrencën e meshkujve në volejboll

Volejboll
Lista e Përfaqësueses së Kosovës U-19 në volejboll në konkurrencën e femrave

Lista e Përfaqësueses së Kosovës U-19 në volejboll në konkurrencën e femrave

Volejboll
Rrëfime lufte: Si ndodhi që volejbollisti malazez vodhi minibusin e klubit dhe u largua nga Ukraina – ai u denoncua për hajni

Rrëfime lufte: Si ndodhi që volejbollisti malazez vodhi minibusin e klubit dhe u largua nga Ukraina – ai u denoncua për hajni

Volejboll
Lëvizjet e volejbollistes bukuroshe janë bërë ‘hit’ në internet – merr miliona shikime

Lëvizjet e volejbollistes bukuroshe janë bërë ‘hit’ në internet – merr miliona shikime

Volejboll
Peja, kampion i Kosovës në volejboll për sezonin 2020/21

Peja, kampion i Kosovës në volejboll për sezonin 2020/21

Volejboll
Volejboll: Drita lider në konkurrencën e femrave, Ferizaj në atë të meshkujve

Volejboll: Drita lider në konkurrencën e femrave, Ferizaj në atë të meshkujve

Volejboll
Masat e reja antiCOVID-19 në lidhje me aktivitetet sportive

Masat e reja antiCOVID-19 në lidhje me aktivitetet sportive

Sport vendor
Rezultatet e javës së parë në Superligën e Kosovës në Volejboll

Rezultatet e javës së parë në Superligën e Kosovës në Volejboll

Volejboll
Ishulli Corona ia sheh “sherrin” dy ndeshjeve të volejbollit, infektohen me COVID-19 gjysma e banorëve

Ishulli Corona ia sheh “sherrin” dy ndeshjeve të volejbollit, infektohen me COVID-19 gjysma e banorëve

Nga Bota
Zëvendës presidenti i Federatës Evropiane të Volejbollit, viziton Kosovën

Zëvendës presidenti i Federatës Evropiane të Volejbollit, viziton Kosovën

Volejboll
Kontakti fizik i ndaluar, veprimi i trajnerit iranian bëhet hit në internet – momenti kur ai i gëzohet fitores bashkë me lojtaret femra

Kontakti fizik i ndaluar, veprimi i trajnerit iranian bëhet hit në internet – momenti kur ai i gëzohet fitores bashkë me lojtaret femra

Fun Lajme
Cindy Marina, bukuroshja që bën karrierë në SHBA, por që vesh fanellën kuqezi të volejbollit

Cindy Marina, bukuroshja që bën karrierë në SHBA, por që vesh fanellën kuqezi të volejbollit

Yjet
Polonia fiton Botërorin e volejbollit për meshkuj

Polonia fiton Botërorin e volejbollit për meshkuj

Volejboll
Volejboll, kombëtarja shqiptare e femrave, e dyta në kualifikuese

Volejboll, kombëtarja shqiptare e femrave, e dyta në kualifikuese

Volejboll
Luan volejboll i vetmuar dhe pa top (Video)

Luan volejboll i vetmuar dhe pa top (Video)

Fun Lajme
Gjashtë federatave të sportit u ndahen 913 mijë euro

Gjashtë federatave të sportit u ndahen 913 mijë euro

Sporte tjera
Zyrtare: Federata e Volejbollit të Kosovës pranohet në Federatën Evropiane

Zyrtare: Federata e Volejbollit të Kosovës pranohet në Federatën Evropiane

Sporte tjera
Serbia nuk ka votuar kundër pranimit të Kosovës në Federatën Botërore të Volejbollit

Serbia nuk ka votuar kundër pranimit të Kosovës në Federatën Botërore të Volejbollit

Volejboll
Këto janë femrat më të bukura që kanë garuar në Lojërat Olimpike (Foto)

Këto janë femrat më të bukura që kanë garuar në Lojërat Olimpike (Foto)

Aktivitete sportive
Drita kampione e Kosovës

Drita kampione e Kosovës

Volejboll
Besa fiton Kupën e Kosovës në volejboll

Besa fiton Kupën e Kosovës në volejboll

Volejboll