LAJMI I FUNDIT:

Vlora Çitaku

412 Artikuj

Ambasadorja Çitaku për sulmin fizik ndaj Xharrës: Marre, marre, marre

Ambasadorja Çitaku për sulmin fizik ndaj Xharrës: Marre, marre, marre

Kosovë
Fustani i Vlora Çitakut merr lëvdata ndërkombëtare (Foto)

Fustani i Vlora Çitakut merr lëvdata ndërkombëtare (Foto)

Yjet
Vlora Çitaku takon aktorin e njohur hollywoodian, Matt Dillon (Foto)

Vlora Çitaku takon aktorin e njohur hollywoodian, Matt Dillon (Foto)

TV / Film
Vlora Çitaku folëse kryesore në mbrëmjen gala të refugjatëve (Video)

Vlora Çitaku folëse kryesore në mbrëmjen gala të refugjatëve (Video)

Kosovë
Çitaku tregon historinë e Kosovës për ”Refugees International”

Çitaku tregon historinë e Kosovës për ”Refugees International”

Kosovë
Ambasadorja Çitaku kryetare nderi e ‘Refugees International’ (Foto)

Ambasadorja Çitaku kryetare nderi e ‘Refugees International’ (Foto)

Kosovë
Çitaku: Kërcënuesit e Xharrës, llumi i kësaj shoqërie

Çitaku: Kërcënuesit e Xharrës, llumi i kësaj shoqërie

Kosovë
Ambasadorja Çitaku rrëfen storien e grave të Kosovës në Washington

Ambasadorja Çitaku rrëfen storien e grave të Kosovës në Washington

Kosovë
Çitaku kërkon falje, bie pre e lajmit të rrejshëm: Nuk kishte sulm të autobusit të Kosovës në Serbi

Çitaku kërkon falje, bie pre e lajmit të rrejshëm: Nuk kishte sulm të autobusit të Kosovës në Serbi

Kronika e Zezë
Mediat në Serbi: Ivanka Trump nis biznes me ari dhe diamant në Kosovë (Foto)

Mediat në Serbi: Ivanka Trump nis biznes me ari dhe diamant në Kosovë (Foto)

Të Tjera
Vlora Çitaku takohet me Ivanka Trump (Foto)

Vlora Çitaku takohet me Ivanka Trump (Foto)

Kosovë
Falënderimi special i Anita Haradinajt për Vlora Çitakun (Foto)

Falënderimi special i Anita Haradinajt për Vlora Çitakun (Foto)

Yjet
Sejdiu: Çitaku në KS të OKB-së, gjithmonë mbresëlënëse

Sejdiu: Çitaku në KS të OKB-së, gjithmonë mbresëlënëse

Kosovë
Çitaku në KS të OKB thotë se Ramush Haradinaj po persekutohet

Çitaku në KS të OKB thotë se Ramush Haradinaj po persekutohet

Kosovë
Çitaku ia përmend Nikoliqit krimet serbe në Kosovë

Çitaku ia përmend Nikoliqit krimet serbe në Kosovë

Kosovë
Ambasadorja Çitaku në ballinën e gazetës amerikane ‘The Washington Diplomat’ (Foto)

Ambasadorja Çitaku në ballinën e gazetës amerikane ‘The Washington Diplomat’ (Foto)

Kosovë
Vlora Çitaku bëhet nostalgjike, ndan me publikun një fotografi nga fëmijëria (Foto)

Vlora Çitaku bëhet nostalgjike, ndan me publikun një fotografi nga fëmijëria (Foto)

Yjet
Çitaku, Trumpit: Jam ambasadorja e shtetit më proamerikan në botë (Foto)

Çitaku, Trumpit: Jam ambasadorja e shtetit më proamerikan në botë (Foto)

Kosovë
Ambasada Amerikane: Nuk e dimë se kush është ftuar në inaugurimin e Trumpit president

Ambasada Amerikane: Nuk e dimë se kush është ftuar në inaugurimin e Trumpit president

Kosovë
Këto janë biletat 300 dhe 500-dollarëshe për pjesëmarrje në inaugurimin e Trumpit (Foto)

Këto janë biletat 300 dhe 500-dollarëshe për pjesëmarrje në inaugurimin e Trumpit (Foto)

Politikë
Bushati: Njohja e pavarësisë së Kosovës nga Serbia sjell stabilitet

Bushati: Njohja e pavarësisë së Kosovës nga Serbia sjell stabilitet

Kosovë
Ambasadorja Çitaku takoi senatorin Bob Dole (Foto)

Ambasadorja Çitaku takoi senatorin Bob Dole (Foto)

Kosovë
Vlora Çitaku vjen mahnitëse në foton e re nga Fadil Berisha (Foto)

Vlora Çitaku vjen mahnitëse në foton e re nga Fadil Berisha (Foto)

Yjet
Ambasadori japonez e shijon verën e Kosovës derisa flet në mbledhjen e OKB-së

Ambasadori japonez e shijon verën e Kosovës derisa flet në mbledhjen e OKB-së

Politikë