LAJMI I FUNDIT:

Vjeshta

45 Artikuj

10 trendet që duhet t’i kesh patjetër në gardërobë këtë vjeshtë

10 trendet që duhet t’i kesh patjetër në gardërobë këtë vjeshtë

Keshilla Modë
Veshjet vjeshtore të cilat u rrinë perfekt damave me forma të theksuara!

Veshjet vjeshtore të cilat u rrinë perfekt damave me forma të theksuara!

Keshilla Modë
Si t’i bartni në mënyrën seksi çizmet e shkurtra këtë vjeshtë

Si t’i bartni në mënyrën seksi çizmet e shkurtra këtë vjeshtë

Keshilla Modë
Qenushja e entuziazmuar doli prej makinës, kërceu në grumbullin e gjetheve të thara (Video)

Qenushja e entuziazmuar doli prej makinës, kërceu në grumbullin e gjetheve të thara (Video)

Fun Lajme
Shqipëria destinacion turistik edhe gjatë vjeshtës (Video)

Shqipëria destinacion turistik edhe gjatë vjeshtës (Video)

Shqipëri
Fshati turistik i Voskopojës pret vizitorë të shumtë

Fshati turistik i Voskopojës pret vizitorë të shumtë

Shqipëri
Kopshti në vjeshtë: Cilat lule lulëzojnë dhe cilat duhet mbjellë!

Kopshti në vjeshtë: Cilat lule lulëzojnë dhe cilat duhet mbjellë!

Lule
Veshjet më trendi të vitit 2018 që dëshmojnë se vjeshta është sezona më e mirë

Veshjet më trendi të vitit 2018 që dëshmojnë se vjeshta është sezona më e mirë

Keshilla Modë
Tani është koha ideale për dashuri. Lexoni dhe do të bindeni…

Tani është koha ideale për dashuri. Lexoni dhe do të bindeni…

Këshilla Lifestyle
Vjeshta në Tomorr, sjell me vete dhe mjaft vizitorë

Vjeshta në Tomorr, sjell me vete dhe mjaft vizitorë

Shqipëri
Nëntë trendet e vjeshtës për ngjyra të ndritshme të flokëve

Nëntë trendet e vjeshtës për ngjyra të ndritshme të flokëve

Flokë dhe stil
Xhinset më të mira për vjeshtën 2018

Xhinset më të mira për vjeshtën 2018

Modë
Artisti shfrytëzoi gjethet e thara, për të imituar kryeveprën e Da Vinçit (Video)

Artisti shfrytëzoi gjethet e thara, për të imituar kryeveprën e Da Vinçit (Video)

Interesante
Vjeshta është e ngjyrosur me nuanca të së verdhës: Propozimet për kombinimet më të bukura të veshjeve! (Foto)

Vjeshta është e ngjyrosur me nuanca të së verdhës: Propozimet për kombinimet më të bukura të veshjeve! (Foto)

Modë
Alergjik në vjeshtë: gjethet mes shkaktarëve të parë të alergjisë

Alergjik në vjeshtë: gjethet mes shkaktarëve të parë të alergjisë

Shëndetësi Lajme
Njihuni me super-ushqimet më të shëndetshme për stinës së vjeshtës

Njihuni me super-ushqimet më të shëndetshme për stinës së vjeshtës

Ushqim i shëndetshëm
Modeli më i rehatshëm i çizmeve për vjeshtë: Përshtaten me çdo rrobë dhe për çdo rast! (Foto)

Modeli më i rehatshëm i çizmeve për vjeshtë: Përshtaten me çdo rrobë dhe për çdo rast! (Foto)

Modë
Moti në Maqedoni

Moti në Maqedoni

Bashkim Iljazi
Tendenca e thonjve këtë vjeshtë (Foto)

Tendenca e thonjve këtë vjeshtë (Foto)

Manikyr dhe pedikyr
Si t’i kombinosh xhinset e ngushta në vjeshtë dhe të dukesh në trend

Si t’i kombinosh xhinset e ngushta në vjeshtë dhe të dukesh në trend

Keshilla Modë
Shtatë frizura fantastike për flokë të gjatë: inspirim për vjeshtë

Shtatë frizura fantastike për flokë të gjatë: inspirim për vjeshtë

Flokë dhe stil