LAJMI I FUNDIT:

Vivien Thano

48 Artikuj

Përflitet për ndarje nga Getinjo, Vivien: Pas një muaji, netëve pa gjumë u erdhi fundi

Përflitet për ndarje nga Getinjo, Vivien: Pas një muaji, netëve pa gjumë u erdhi fundi

Yjet
Getinjo dhe Vivien shkëlqejnë përkrah njëri-tjetrit

Getinjo dhe Vivien shkëlqejnë përkrah njëri-tjetrit

Yjet
Getinjo dhe Vivien në pushime së bashku, shfaqen të përqafuar në pishinë

Getinjo dhe Vivien në pushime së bashku, shfaqen të përqafuar në pishinë

Yjet
Vivien Thano me dedikim të veçantë për Getinjon në ditëlindjen e 32-të

Vivien Thano me dedikim të veçantë për Getinjon në ditëlindjen e 32-të

Yjet
Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Yjet
Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Po Flitet
Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Po Flitet
Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Po Flitet
Getinjo dhe Vivien i japin fund lidhjes përfundimisht

Getinjo dhe Vivien i japin fund lidhjes përfundimisht

Po Flitet
Getinjo uron Vivienin për ditëlindjen e 30-të: Jetë të gjatë dhe të lumtur së bashku

Getinjo uron Vivienin për ditëlindjen e 30-të: Jetë të gjatë dhe të lumtur së bashku

Yjet
Vivien mohon thashethemet se ajo dhe Getinjo po bëhen prindër

Vivien mohon thashethemet se ajo dhe Getinjo po bëhen prindër

Yjet
Getinjo dhe Vivien po bëhen prindër për herë të parë?

Getinjo dhe Vivien po bëhen prindër për herë të parë?

Po Flitet
Melisa Lleshi: Nga banorët e BBVK vetëm Vivieni nuk kishte folur kurrë pas shpinës time

Melisa Lleshi: Nga banorët e BBVK vetëm Vivieni nuk kishte folur kurrë pas shpinës time

Yjet
Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova

Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Getinjo uron 8 Marsin me një foto romantike përkrah Vivienit

Getinjo uron 8 Marsin me një foto romantike përkrah Vivienit

Yjet
Lidhja me Getinjon, Vivien Thano zhvendoset për të jetuar në Ferizaj

Lidhja me Getinjon, Vivien Thano zhvendoset për të jetuar në Ferizaj

Yjet
Getinjo dhe Vivien të pandashëm, shijojnë darkë romantike bashkë

Getinjo dhe Vivien të pandashëm, shijojnë darkë romantike bashkë

Yjet
Getinjo dhe Vivien Thano festuan Shën Valentinin e parë së bashku: Përgjithmonë

Getinjo dhe Vivien Thano festuan Shën Valentinin e parë së bashku: Përgjithmonë

Yjet
Përplasja e ashpër mes tyre javën e kaluar – Xhuli i kërkon falje Vivienit

Përplasja e ashpër mes tyre javën e kaluar – Xhuli i kërkon falje Vivienit

Yjet
Getinjo publikon fotografinë e parë me Vivienin pas daljes së saj nga BBVK

Getinjo publikon fotografinë e parë me Vivienin pas daljes së saj nga BBVK

Yjet
Debati i ashpër me Xhulin, Vivien: Duhet t’i kërkosh falje popullit për fjalorin

Debati i ashpër me Xhulin, Vivien: Duhet t’i kërkosh falje popullit për fjalorin

Yjet
Getinjo sqaron publikimin e mesazheve me Xhulin: Ishte veprim i ngutshëm

Getinjo sqaron publikimin e mesazheve me Xhulin: Ishte veprim i ngutshëm

Yjet
Arbenita del publikisht kundër Vivien, e krahason me palaço dhe bretkosë

Arbenita del publikisht kundër Vivien, e krahason me palaço dhe bretkosë

Yjet
Mbresa e thumbon Vivienin për mënyrën se si u bë e famshme: Nuk do të ishe këtu po mos të ishe puthur në televizor

Mbresa e thumbon Vivienin për mënyrën se si u bë e famshme: Nuk do të ishe këtu po mos të ishe puthur në televizor

Yjet