LAJMI I FUNDIT:

Virginia

59 Artikuj

As erërat prej 130 km/h nuk e ndaluan ushtarin të vazhdonte ruajtjen e “Varrit të Ushtarit të Panjohur” në Airlington

As erërat prej 130 km/h nuk e ndaluan ushtarin të vazhdonte ruajtjen e “Varrit të Ushtarit të Panjohur” në Airlington

Amerika
Sulm në Virginia, 19-vjeçari me katër armë qëlloi mbi turmën gjatë ceremonisë së mbrëmjes së maturës – vriten dy persona dhe plagosen pesë tjerë

Sulm në Virginia, 19-vjeçari me katër armë qëlloi mbi turmën gjatë ceremonisë së mbrëmjes së maturës – vriten dy persona dhe plagosen pesë tjerë

Amerika
Policët shpëtojnë për mrekulli në Virginia

Policët shpëtojnë për mrekulli në Virginia

Amerika
Një i vdekur pas shkëmbimit të zjarrit me policinë në Virginia

Një i vdekur pas shkëmbimit të zjarrit me policinë në Virginia

Amerika
E përplasën për tokë shtatë policë dhe tre punonjës të spitalit psikiatrik në Virginia, njëri prej tyre i mbajti këmbën në qafë – humb jetën 28-vjeçari

E përplasën për tokë shtatë policë dhe tre punonjës të spitalit psikiatrik në Virginia, njëri prej tyre i mbajti këmbën në qafë – humb jetën 28-vjeçari

Amerika
Problemi që doli nga kontrolli, 6-vjeçari në SHBA mori në shkollë revolen dhe kërcënoi shoqen

Problemi që doli nga kontrolli, 6-vjeçari në SHBA mori në shkollë revolen dhe kërcënoi shoqen

Amerika
Nxënësi gjashtë vjeçar plagos me armë zjarri mësuesen në një shkollë në Virginia

Nxënësi gjashtë vjeçar plagos me armë zjarri mësuesen në një shkollë në Virginia

Amerika
Nga të shtënat në një market në Virxhinia, humbin jetën 10 persona – sulmuesi kryen vetëvrasje

Nga të shtënat në një market në Virxhinia, humbin jetën 10 persona – sulmuesi kryen vetëvrasje

Amerika
Disa të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në një supermarket në Virxhinia, SHBA

Disa të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në një supermarket në Virxhinia, SHBA

Amerika
SHBA me fond gati 1 miliard euro për autobusët elektrikë të shkollave

SHBA me fond gati 1 miliard euro për autobusët elektrikë të shkollave

EVs
Dy zyrtarë policorë qëllohen në një kolegj në Virginia, arrestohet i dyshuari i armatosur

Dy zyrtarë policorë qëllohen në një kolegj në Virginia, arrestohet i dyshuari i armatosur

Amerika
Çifti bëhet viral në TikTok pasi gjeti një mënyrë të zgjuar për të mbijetuar bllokimin e trafikut në Virginia

Çifti bëhet viral në TikTok pasi gjeti një mënyrë të zgjuar për të mbijetuar bllokimin e trafikut në Virginia

Virale
Shkaku i dëborës së madhe, bllokohen autostradat në Virginia: Drejtuesit e mjeteve e kaluan natën në vetura

Shkaku i dëborës së madhe, bllokohen autostradat në Virginia: Drejtuesit e mjeteve e kaluan natën në vetura

Amerika
Moment emocionues, djaloshi 9-muajsh për herë të parë dëgjon zërin e prindërve

Moment emocionues, djaloshi 9-muajsh për herë të parë dëgjon zërin e prindërve

Kuriozitete
Biden tregon se pse demokratët humbën garën për guvernator në Virginia

Biden tregon se pse demokratët humbën garën për guvernator në Virginia

Amerika
Zjarrfikësi amerikan shfaq aftësitë e tij në garën e kërcimit me litar

Zjarrfikësi amerikan shfaq aftësitë e tij në garën e kërcimit me litar

Interesante
Përgjaket mbledhja e prindërve me zyrtarët e arsimit në Virginia

Përgjaket mbledhja e prindërve me zyrtarët e arsimit në Virginia

Amerika
Shtëpia historike 172-vjeçare është zhvendosur vetëm rreth 70 metra për ta shpëtuar atë nga shkatërrimi

Shtëpia historike 172-vjeçare është zhvendosur vetëm rreth 70 metra për ta shpëtuar atë nga shkatërrimi

Interesante
Një burrë i armatosur qëllohet nga FBI pas ‘një situate konfuze’ afër selisë së CIA-s në Virginia

Një burrë i armatosur qëllohet nga FBI pas ‘një situate konfuze’ afër selisë së CIA-s në Virginia

Amerika
Virginia lejon përdorimin e marihuanës duke filluar nga 1 korriku

Virginia lejon përdorimin e marihuanës duke filluar nga 1 korriku

Amerika
Të shtëna në shtetin e Virginias, raportohet për dy të vdekur dhe tetë të lënduar

Të shtëna në shtetin e Virginias, raportohet për dy të vdekur dhe tetë të lënduar

Amerika
Edhe një shtet i SHBA-së shfuqizon dënimin me vdekje

Edhe një shtet i SHBA-së shfuqizon dënimin me vdekje

Amerika
Momenti i shembjes së hotelit historik në Virginia

Momenti i shembjes së hotelit historik në Virginia

Interesante
Zgjedhjet në SHBA: Qendra e parë votuese mbyllet të mërkurën në ora 01:00 dhe e fundit në 07:00, sipas kohës sonë lokale

Zgjedhjet në SHBA: Qendra e parë votuese mbyllet të mërkurën në ora 01:00 dhe e fundit në 07:00, sipas kohës sonë lokale

Amerika