LAJMI I FUNDIT:
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

506 Artikuj

Haaland cilësohet si ‘viktima’ e fundit: Lewandowski, Sneijder dhe pesë lojtarët e tjerë që u grabitën ndër vite për Topin e Artë

Haaland cilësohet si ‘viktima’ e fundit: Lewandowski, Sneijder dhe pesë lojtarët e tjerë që u grabitën ndër vite për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Virgil van Dijk futi një rregull të ri në Liverpool sapo u bë kapiten

Virgil van Dijk futi një rregull të ri në Liverpool sapo u bë kapiten

Premier League
Ish-legjenda e Francës sulmon Tchouamenin pasi ky i fundit u ankua për kalendarin e ngarkuar të ndeshjeve

Ish-legjenda e Francës sulmon Tchouamenin pasi ky i fundit u ankua për kalendarin e ngarkuar të ndeshjeve

Ndërkombëtare
“Jam shum krenar për të”, Van Dijk vlerëson të riun Jarell Quansah

“Jam shum krenar për të”, Van Dijk vlerëson të riun Jarell Quansah

Liga e Evropës
U ndëshkua me karton të kuq, FA dënon rëndë Van Dijkun

U ndëshkua me karton të kuq, FA dënon rëndë Van Dijkun

Premier League
Kështu duket skuadra më e vlefshme në botë me lojtarë që kanë mbi 30 vjeç – mungojnë Messi dhe Ronaldo

Kështu duket skuadra më e vlefshme në botë me lojtarë që kanë mbi 30 vjeç – mungojnë Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Van Dijk shpreson në suksesin e Liverpoolit në sezonin e ri

Van Dijk shpreson në suksesin e Liverpoolit në sezonin e ri

Premier League
Liverpooli zgjedh kapitenët e rinj pas largimit të Hendersonit

Liverpooli zgjedh kapitenët e rinj pas largimit të Hendersonit

Premier League
Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Premier League
Lista e lojtarëve që do të kishin fituar Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Lista e lojtarëve që do të kishin fituar Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
As Salah e as Van Dijk – zbulohet lojtari, vazhdimi i kontratës së të cilit Liverpooli do ta ketë prioritet

As Salah e as Van Dijk – zbulohet lojtari, vazhdimi i kontratës së të cilit Liverpooli do ta ketë prioritet

Premier League
Haaland zgjedh kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur këtë sezon

Haaland zgjedh kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur këtë sezon

Premier League
Dhjetë yjet që ishin afër kalimit te Tottenhami dhe arsyet se përse dështuan marrëveshjet

Dhjetë yjet që ishin afër kalimit te Tottenhami dhe arsyet se përse dështuan marrëveshjet

Premier League
Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Premier League
Van Dijk duket se ka harruar se në çfarë pozite luan: Ai e la lojtarin të largohej dhe të shënohej pastaj gol

Van Dijk duket se ka harruar se në çfarë pozite luan: Ai e la lojtarin të largohej dhe të shënohej pastaj gol

Premier League
Van Dijk flet pas kritikave: Nuk jam robot, por dua me gjithë shpirt të jem i suksesshëm më Liverpoolin

Van Dijk flet pas kritikave: Nuk jam robot, por dua me gjithë shpirt të jem i suksesshëm më Liverpoolin

Premier League
Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Shkëlqen Van Dijk: Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Wolves

Premier League
Van Dijk ka pësuar rënie të madhe, Liverpooli dy talentë të mëdhenj në listë për ta zëvendësuar

Van Dijk ka pësuar rënie të madhe, Liverpooli dy talentë të mëdhenj në listë për ta zëvendësuar

Premier League
Zbulohet formacioni i vitit nga FIFA

Zbulohet formacioni i vitit nga FIFA

Ndërkombëtare
“Unë do të luaja në vend të tij” – Carragher e ka me Van Dijkun pas humbjes turpëruese të Liverpoolit ndaj Real Madridit

“Unë do të luaja në vend të tij” – Carragher e ka me Van Dijkun pas humbjes turpëruese të Liverpoolit ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Liverpoolit dhe Realit para duelit mes tyre

Formacioni i kombinuar me lojtarët e Liverpoolit dhe Realit para duelit mes tyre

Liga e Kampionëve
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
Transferimet më të shtrenjta në histori të Ligës Premier

Transferimet më të shtrenjta në histori të Ligës Premier

Premier League