LAJMI I FUNDIT:

Vikingur

38 Artikuj

Ardian Kozniku për turpërimin e Trepçës ’89: Nuk është tragjike

Ardian Kozniku për turpërimin e Trepçës ’89: Nuk është tragjike

Liga e Kampionëve
Festa e çmendur në zhveshtore e futbollistëve të Vikungurit pas fitores ndaj Trepçës ‘89(Video)

Festa e çmendur në zhveshtore e futbollistëve të Vikungurit pas fitores ndaj Trepçës ‘89(Video)

Liga e Kampionëve
Kapiteni Idrizi: Në ndeshjen e parë luajtëm më mirë, na dënoi euforia dhe mungesa e përvojës

Kapiteni Idrizi: Në ndeshjen e parë luajtëm më mirë, na dënoi euforia dhe mungesa e përvojës

Liga e Kampionëve
Ramadani merr përgjegjësinë për humbjen, ofron dorëheqjen

Ramadani merr përgjegjësinë për humbjen, ofron dorëheqjen

Liga e Kampionëve
Trajneri i Vikingur: Luajtëm mirë pasi Trepça ’89 mbeti me një lojtar më pak

Trajneri i Vikingur: Luajtëm mirë pasi Trepça ’89 mbeti me një lojtar më pak

Liga e Kampionëve
Trepça ’89 eliminohet nga Liga e Kampionëve me humbje edhe në shtëpi (Video)

Trepça ’89 eliminohet nga Liga e Kampionëve me humbje edhe në shtëpi (Video)

Liga e Kampionëve
89-shi pranon golin e katërt, por shënon edhe golin e parë (Video)

89-shi pranon golin e katërt, por shënon edhe golin e parë (Video)

Liga e Kampionëve
Trepça ’89 e pranon edhe golin e tretë, gol mjaftë i bukur (Video)

Trepça ’89 e pranon edhe golin e tretë, gol mjaftë i bukur (Video)

Liga e Kampionëve
Trepça ’89 – Vikingur, mbyllet pjesa e parë (Video)

Trepça ’89 – Vikingur, mbyllet pjesa e parë (Video)

Liga e Kampionëve
Vikinguri shënon dy gola të shpejtë (Video)

Vikinguri shënon dy gola të shpejtë (Video)

Liga e Kampionëve
Trepça ’89 mbetet me një lojtar më pak

Trepça ’89 mbetet me një lojtar më pak

Liga e Kampionëve
Ndeshja Trepça’89 – Vikingur, sjell tollovi në stadiumin ”Adem Jashari”

Ndeshja Trepça’89 – Vikingur, sjell tollovi në stadiumin ”Adem Jashari”

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare, Trepça ’89 – Vikinguri

Formacionet zyrtare, Trepça ’89 – Vikinguri

Liga e Kampionëve
‘Dardanët’ në përkrahje të Trepçës ’89  (Video)

‘Dardanët’ në përkrahje të Trepçës ’89 (Video)

Liga e Kampionëve
‘Torcida’ nuk do të bëjë organizim për ndeshjen ndaj Vikingurit

‘Torcida’ nuk do të bëjë organizim për ndeshjen ndaj Vikingurit

Liga e Kampionëve
Trepça ’89 e bindur për kualifikimin, synohet fitorja ndaj Vikingurit

Trepça ’89 e bindur për kualifikimin, synohet fitorja ndaj Vikingurit

Liga e Kampionëve
Lojtarët e Vikingurit befasohen gjatë rrugës për Mitrovicë (Video)

Lojtarët e Vikingurit befasohen gjatë rrugës për Mitrovicë (Video)

Liga e Kampionëve
Masa të shtuara të sigurisë në ndeshjen mes Trepçës ’89 dhe Vikingurit

Masa të shtuara të sigurisë në ndeshjen mes Trepçës ’89 dhe Vikingurit

Liga e Kampionëve
Dalin në shitje biletat për ndeshje Trepça ’89 – Vikingur

Dalin në shitje biletat për ndeshje Trepça ’89 – Vikingur

Liga e Kampionëve
Kundërshtarët e Trepçës ’89 arrijnë në Kosovë (Foto)

Kundërshtarët e Trepçës ’89 arrijnë në Kosovë (Foto)

Liga e Kampionëve
Trepça ’89  do kualifikimin tutje, këto janë çmimet e biletave për ndeshjen kthyese

Trepça ’89 do kualifikimin tutje, këto janë çmimet e biletave për ndeshjen kthyese

Superliga
Ramadani komenton humbjen, beson në kualifikim

Ramadani komenton humbjen, beson në kualifikim

Liga e Kampionëve
UEFA shkruan për debutimin e Trepçës ‘89 në Ligën e Kampionëve

UEFA shkruan për debutimin e Trepçës ‘89 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Të gjitha rastet dhe golat nga ndeshja Vikinguri –Trepça ’89 (Foto)

Të gjitha rastet dhe golat nga ndeshja Vikinguri –Trepça ’89 (Foto)

Liga e Kampionëve