LAJMI I FUNDIT:

Victor Osimhen

116 Artikuj

Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Premier League
Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

La Liga
Del në pah plani i Napolit për t’i mbajtur larg gjigantët evropianë nga Osimhen

Del në pah plani i Napolit për t’i mbajtur larg gjigantët evropianë nga Osimhen

Serie A
Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Premier League
Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Gara për golashënuesin më të mirë në Evropë – diferencë e madhe e vendit të parë

Ndërkombëtare
‘Ëndrra’ e Mbappes për PSG-në mund të kushtojë 150 milionë euro

‘Ëndrra’ e Mbappes për PSG-në mund të kushtojë 150 milionë euro

Ligue 1
Rindërtimi i Real Madridit: Këto janë tre nënshkrimet që Maldini do të bënte te Los Blancos

Rindërtimi i Real Madridit: Këto janë tre nënshkrimet që Maldini do të bënte te Los Blancos

La Liga
Victor Osimhen ‘u mbyll në hotel për tre ditë’ për të bllokuar transferimin te gjiganti evropian

Victor Osimhen ‘u mbyll në hotel për tre ditë’ për të bllokuar transferimin te gjiganti evropian

Serie A
Chelsea ofron dy lojtarë dhe para për Osimhen

Chelsea ofron dy lojtarë dhe para për Osimhen

Ndërkombëtare
Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Serie A
Notat e lojtarëve në barazimin e Napolit ndaj Udineses që e shpalli kampion të Serie A

Notat e lojtarëve në barazimin e Napolit ndaj Udineses që e shpalli kampion të Serie A

Serie A
Napoli kampion i Italisë për sezonin 2022/2023

Napoli kampion i Italisë për sezonin 2022/2023

Serie A
Unitedi e favorizon Kolo Muanin para Osimhenit

Unitedi e favorizon Kolo Muanin para Osimhenit

Premier League
“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

“Dua një numër 9” – Manchester United ndanë mbi 100 milionë euro për kërkesën e Ten Hag 

Premier League
Bayern Munichu shihet si favorit përpara Chelseat, Man Utd dhe PSG në garën për transferimin e Osimhen

Bayern Munichu shihet si favorit përpara Chelseat, Man Utd dhe PSG në garën për transferimin e Osimhen

Ndërkombëtare
Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Premier League
Osimhen drejt largimit, Napoli mendon për Abrahamin e Romës

Osimhen drejt largimit, Napoli mendon për Abrahamin e Romës

Serie A
“Është shumë i vjetër dhe shumë i shtrenjtë”, Matthaus paralajmëron Bayernin për Kane – tregon emrat që mund t’i blejnë

“Është shumë i vjetër dhe shumë i shtrenjtë”, Matthaus paralajmëron Bayernin për Kane – tregon emrat që mund t’i blejnë

Bundesliga
Bayern Munichu ndanë 100 milionë euro për Osimhen

Bayern Munichu ndanë 100 milionë euro për Osimhen

Bundesliga
Tuchel pyetet për Osimhenin e Napolit – gjermani jep përgjigje për të mos e nervozuar Spallettin

Tuchel pyetet për Osimhenin e Napolit – gjermani jep përgjigje për të mos e nervozuar Spallettin

Bundesliga
Fat në fatkeqësi për Milanin para derbit me Napolin në Ligën e Kampionëve

Fat në fatkeqësi për Milanin para derbit me Napolin në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Osimhen më i miri në botë, do ta zëvendësojë Messin te PSG” – agjenti i njohur flet për afatin kalimtar

“Osimhen më i miri në botë, do ta zëvendësojë Messin te PSG” – agjenti i njohur flet për afatin kalimtar

Ligue 1
Osimhen i bindur që do të jetë i gatshën ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve

Osimhen i bindur që do të jetë i gatshën ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
PSG gati të ofrojë dy yjet argjentinas për të zbritur çmimin e Osimhen

PSG gati të ofrojë dy yjet argjentinas për të zbritur çmimin e Osimhen

Ligue 1