LAJMI I FUNDIT:
Victor Lindelof

Victor Lindelof

79 Artikuj

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Varane tregon hapur se çfarë u ka bërë Ronaldo, por jo edhe Lindelof

Varane tregon hapur se çfarë u ka bërë Ronaldo, por jo edhe Lindelof

Premier League
Tre opsionet e Romës për qendrën e mbrojtjes

Tre opsionet e Romës për qendrën e mbrojtjes

Serie A
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Lojtarët e Ligës Premier po punësojnë ish-ushtarë për t’i mbrojtur nga bandat kriminale

Lojtarët e Ligës Premier po punësojnë ish-ushtarë për t’i mbrojtur nga bandat kriminale

Premier League
Solskjaer dëshiron të shesë pesë lojtarë në janar

Solskjaer dëshiron të shesë pesë lojtarë në janar

Premier League
Të rejat e fundit nga Suedia para ndeshjes me Kosovën: Ekdal kapiten, Lindelof nuk është bashkuar ende me skuadrën

Të rejat e fundit nga Suedia para ndeshjes me Kosovën: Ekdal kapiten, Lindelof nuk është bashkuar ende me skuadrën

Përfaqësueset
Suedia probleme me qendrën e mbrojtjes: Lindelof mund të mungojë, Nilsson shprehet i gatshëm

Suedia probleme me qendrën e mbrojtjes: Lindelof mund të mungojë, Nilsson shprehet i gatshëm

Përfaqësueset
Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Premier League
Notat e lojtarëve, Granada 0-2 Manchester United: Lindelof më i mirë në fushë

Notat e lojtarëve, Granada 0-2 Manchester United: Lindelof më i mirë në fushë

Premier League
Pamjet që tregojnë momentin kur Lustig, Larsson e Lindelof u tallën me Berishën në momentin e përjashtmit

Pamjet që tregojnë momentin kur Lustig, Larsson e Lindelof u tallën me Berishën në momentin e përjashtmit

Përfaqësuesja e Kosovës
Lindelof i mahnitur se si Kosova ka arritur kaq shpejtë të krijojë një skuadër që luan futboll të bukur

Lindelof i mahnitur se si Kosova ka arritur kaq shpejtë të krijojë një skuadër që luan futboll të bukur

Përfaqësuesja e Kosovës
Ndërhyrja brutale e Lindelof ndaj Jon Bautista pushton rrjetet sociale, suedezi krahasohet me luftëtarët e UFC  

Ndërhyrja brutale e Lindelof ndaj Jon Bautista pushton rrjetet sociale, suedezi krahasohet me luftëtarët e UFC  

Liga e Kampionëve
Manchester Unitedi shkatërron Leeds Unitedin në trilerin e tetë golave

Manchester Unitedi shkatërron Leeds Unitedin në trilerin e tetë golave

Premier League
Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Premier League
Unitedi ka shpenzuar 330 milionë euro në kërkim të ‘Van Dijkut të vet’

Unitedi ka shpenzuar 330 milionë euro në kërkim të ‘Van Dijkut të vet’

Premier League
Cavani afër transferimit te Unitedi, zbulohet rrogat e të gjithë futbollistëve – De Gea mbret, Maguire i pesti

Cavani afër transferimit te Unitedi, zbulohet rrogat e të gjithë futbollistëve – De Gea mbret, Maguire i pesti

Premier League
Lindelof në rolin e heroit – anëtari i Unitedit shpëton një grua të moshuar nga grabitësi

Lindelof në rolin e heroit – anëtari i Unitedit shpëton një grua të moshuar nga grabitësi

Yjet
Scholes kërkon zëvendësimin e Lindelofit te Unitedi

Scholes kërkon zëvendësimin e Lindelofit te Unitedi

Ndërkombëtare
Fernandes shpjegon zënkën me Lindelof

Fernandes shpjegon zënkën me Lindelof

Liga e Evropës
Përplasja e ashpër mes Lindelofit dhe Fernandesit që kaloi në fyerje në golin e dytë të Sevillës

Përplasja e ashpër mes Lindelofit dhe Fernandesit që kaloi në fyerje në golin e dytë të Sevillës

Liga e Evropës
Pogba me pozitë të re nga Solskjaer, formacioni i mundshëm i Unitedit

Pogba me pozitë të re nga Solskjaer, formacioni i mundshëm i Unitedit

Premier League
Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Sir Alex Ferguson

Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Sir Alex Ferguson

Premier League
Unitedi kërkon një tjetër mbrojtës, pasi ekziston shqetësimi për formën e Lindelof

Unitedi kërkon një tjetër mbrojtës, pasi ekziston shqetësimi për formën e Lindelof

Premier League