LAJMI I FUNDIT:
Victor Lindelof

Victor Lindelof

93 Artikuj

Man Utd dëshiron të shesë shtatë yje për të mbledhur para për transferime të reja – emra të njohur në listë

Man Utd dëshiron të shesë shtatë yje për të mbledhur para për transferime të reja – emra të njohur në listë

Premier League
Zbulohet lista e shtatë lojtarëve që Man Utd pritet t’i largojë nga ekipi këtë verë

Zbulohet lista e shtatë lojtarëve që Man Utd pritet t’i largojë nga ekipi këtë verë

Premier League
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Shkumbin Pireva
Man Utd është gati të shesë katër yje nëse nuk pranojnë shkurtime pagash

Man Utd është gati të shesë katër yje nëse nuk pranojnë shkurtime pagash

Premier League
Substanca e ndaluar në BE përdoret pa pengesa nga futbollistët në Angli, shumë prej të cilëve janë bërë të varur

Substanca e ndaluar në BE përdoret pa pengesa nga futbollistët në Angli, shumë prej të cilëve janë bërë të varur

Premier League
Manchester United i goditur nga lëndimet para derbit me Chelsean

Manchester United i goditur nga lëndimet para derbit me Chelsean

Premier League
Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Premier League
Milan në kërkim të një transferimi të ri, ‘peshkon’ tek Manchester United

Milan në kërkim të një transferimi të ri, ‘peshkon’ tek Manchester United

Serie A
Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Premier League
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Manchester United ofron kartonin e Lindelof në përpjekje për të transferuar yllin e Interit

Manchester United ofron kartonin e Lindelof në përpjekje për të transferuar yllin e Interit

Premier League
Manchester United planifikon shitjen e dy mbrojtësve në janar

Manchester United planifikon shitjen e dy mbrojtësve në janar

Premier League
Man United i falet golit të Lindelof, triumfon minimalisht në shtëpi ndaj Luton Town

Man United i falet golit të Lindelof, triumfon minimalisht në shtëpi ndaj Luton Town

Premier League
Lindelof dënon aktin ‘çnjerëzor’ të vrasjes së dy tifozëve suedezë

Lindelof dënon aktin ‘çnjerëzor’ të vrasjes së dy tifozëve suedezë

Përfaqësueset


mob5