LAJMI I FUNDIT:

Vetëvrasje

225 Artikuj

Mitrovicë, një vajzë tenton të vetëvritet me medikamente

Mitrovicë, një vajzë tenton të vetëvritet me medikamente

Kronika e Zezë
Dy rastet e dyshuara të vetëvrasjes, në Prishtinë e Fushë Kosovë – trupat e pajetë dërgohen për obduksion

Dy rastet e dyshuara të vetëvrasjes, në Prishtinë e Fushë Kosovë – trupat e pajetë dërgohen për obduksion

Kronika e Zezë
Policia jep detaje për vdekjen e burrit që plagosi dy gratë në Fushë Kosovë – dyshohet se u vetëvra

Policia jep detaje për vdekjen e burrit që plagosi dy gratë në Fushë Kosovë – dyshohet se u vetëvra

Kronika e Zezë
Një person dyshohet se është vetëvrarë në Kamenicë – në vendngjarje konfiskohet një pushkë automatike AK-47

Një person dyshohet se është vetëvrarë në Kamenicë – në vendngjarje konfiskohet një pushkë automatike AK-47

Kronika e Zezë
Bie nga kati i pestë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

Bie nga kati i pestë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

Shqipëri
37-vjeçari që u gjet pa shenja jete në Kaçanik dyshohet se u vetëvra

37-vjeçari që u gjet pa shenja jete në Kaçanik dyshohet se u vetëvra

Kronika e Zezë
Gjendet një burrë i vdekur në Podujevë – dyshohet se u vetëvra

Gjendet një burrë i vdekur në Podujevë – dyshohet se u vetëvra

Kronika e Zezë
Gruaja që ra nga një ndërtesë në Podujevë, dyshohet se bëri vetëvrasje

Gruaja që ra nga një ndërtesë në Podujevë, dyshohet se bëri vetëvrasje

Kronika e Zezë
​Mitrovicë, sot protestohet për rastin e Betina Ymerit

​Mitrovicë, sot protestohet për rastin e Betina Ymerit

Kosovë
Nesër në Mitrovicë protestohet për 19-vjeçaren që dyshohet se bëri vetëvrasje për shkak të kërcënimeve nga i fejuari

Nesër në Mitrovicë protestohet për 19-vjeçaren që dyshohet se bëri vetëvrasje për shkak të kërcënimeve nga i fejuari

Kosovë
Policia jep detaje për 100-vjeçarin që dyshohet se u vetëvra në Klinë

Policia jep detaje për 100-vjeçarin që dyshohet se u vetëvra në Klinë

Kronika e Zezë
Rasti i 19 vjeçares në Mitrovicë, Policia arreston të fejuarin e saj si i dyshuar për shtytje dhe ndihmë në vetëvrasje

Rasti i 19 vjeçares në Mitrovicë, Policia arreston të fejuarin e saj si i dyshuar për shtytje dhe ndihmë në vetëvrasje

Kronika e Zezë
Një person vdes nga plagosja me armë zjarri në Prizren, babai i tij thotë se ka bërë vetëvrasje

Një person vdes nga plagosja me armë zjarri në Prizren, babai i tij thotë se ka bërë vetëvrasje

Kronika e Zezë
Hidhet nga ballkoni me bashkëshorten aktori shqiptar në New York, lënë pas dy fëmijët e vegjël

Hidhet nga ballkoni me bashkëshorten aktori shqiptar në New York, lënë pas dy fëmijët e vegjël

Shqipëri
Një 30-vjeçar në Ferizaj dyshohet se ka bërë vetëvrasje

Një 30-vjeçar në Ferizaj dyshohet se ka bërë vetëvrasje

Kronika e Zezë
Vdekja e Myftarajt, avokati: Pashë vendin e ngjarjes, e pamundur të jetë vetëhedhur nga ballkoni

Vdekja e Myftarajt, avokati: Pashë vendin e ngjarjes, e pamundur të jetë vetëhedhur nga ballkoni

Shqipëri
Gjendet një 19-vjeçar i vdekur në Rahovec, dyshohet për vetëvrasje

Gjendet një 19-vjeçar i vdekur në Rahovec, dyshohet për vetëvrasje

Kronika e Zezë
Policia jep detaje për vdekjen e 50 vjeçarit në Prishtinë, nipit të Adem Grabovcit

Policia jep detaje për vdekjen e 50 vjeçarit në Prishtinë, nipit të Adem Grabovcit

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një 64 vjeçar në një mobileri në rrugën Ferizaj-Prishtinë, dyshohet se ka kryer vetëvrasje

Gjendet i vdekur një 64 vjeçar në një mobileri në rrugën Ferizaj-Prishtinë, dyshohet se ka kryer vetëvrasje

Kronika e Zezë
I tha bashkëshorti se do të vetëvritet, më pas së bashku me Policinë e gjejnë të vdekur  

I tha bashkëshorti se do të vetëvritet, më pas së bashku me Policinë e gjejnë të vdekur  

Kronika e Zezë
Një grua në Gjakovë bën vetëvrasje

Një grua në Gjakovë bën vetëvrasje

Kronika e Zezë
Gjendet trupi pajetë i një të riu në rrugën Fier-Lushnjë, dyshohet për vetëvrasje si pasojë e depresionit

Gjendet trupi pajetë i një të riu në rrugën Fier-Lushnjë, dyshohet për vetëvrasje si pasojë e depresionit

Shqipëri
Një grua në Connecticut padit Meta-n dhe Snap, pretendon se luajtën rol në vetëvrasjen e vajzës së saj 11-vjeçe

Një grua në Connecticut padit Meta-n dhe Snap, pretendon se luajtën rol në vetëvrasjen e vajzës së saj 11-vjeçe

Media Sociale
Vdes djali 17-vjeçar i Sinead O’Connor, këngëtarja pohon se ishte vetëvrasje

Vdes djali 17-vjeçar i Sinead O’Connor, këngëtarja pohon se ishte vetëvrasje

Po Flitet