LAJMI I FUNDIT:

Veshja

149 Artikuj

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Shtatë kombinime për ta përballuar me stil të nxehtin përvëlues

Shtatë kombinime për ta përballuar me stil të nxehtin përvëlues

Moda
Pesë mënyra novatore për të veshur një bluzë të thjeshtë të bardhë

Pesë mënyra novatore për të veshur një bluzë të thjeshtë të bardhë

Moda
Një gjë është rreptësishtë e ndaluar: Çfarë nuk duhet të vishni absolutisht në një dasmë?

Një gjë është rreptësishtë e ndaluar: Çfarë nuk duhet të vishni absolutisht në një dasmë?

Trend
Fundet janë kryefjala e sezonit dhe të famshmet këtë e dëshmojnë!

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe të famshmet këtë e dëshmojnë!

Moda
Parandaloni njollat e djersës me këto metoda

Parandaloni njollat e djersës me këto metoda

Bukuri dhe Kujdes
Për shtatgjatat: Pesë ide veshjesh që mund t’i kopjoni nga Blake Lively

Për shtatgjatat: Pesë ide veshjesh që mund t’i kopjoni nga Blake Lively

Moda
Rëndësia e veshjes në ambientin e punës

Rëndësia e veshjes në ambientin e punës

Trend
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Mbretëresha Letizia i rikthehet stilit pranveror me një kostum romantik ngjyrë jargavan

Mbretëresha Letizia i rikthehet stilit pranveror me një kostum romantik ngjyrë jargavan

Moda
Veshja e Zendaya-s ishte aq e bukur sa për pak s’e vumë re ndryshimin e flokëve

Veshja e Zendaya-s ishte aq e bukur sa për pak s’e vumë re ndryshimin e flokëve

Flokë dhe stil
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Jennifer Lopez dikton trendin e dimrit që mund të vishet për çdo rast

Jennifer Lopez dikton trendin e dimrit që mund të vishet për çdo rast

Moda
Irina Shayk me stilin e saj tërhoqi vëmendje të madhe dhe një detaj është vendimtar

Irina Shayk me stilin e saj tërhoqi vëmendje të madhe dhe një detaj është vendimtar

Moda
Pesë tendencat e modës që po i braktisim në 2024-ën

Pesë tendencat e modës që po i braktisim në 2024-ën

Keshilla Modë
“Quiet outdoor”, trendi i ri që shihet si një alkimi mes stilit dhe prakticitetit

“Quiet outdoor”, trendi i ri që shihet si një alkimi mes stilit dhe prakticitetit

Moda
“Sirena e zyrës”: Ka diçka elegante që adhurohet në distancë te Nicole Kidman!

“Sirena e zyrës”: Ka diçka elegante që adhurohet në distancë te Nicole Kidman!

Moda
Ende nuk dini çfarë të vishni për Vitin e Ri? Ky kombinim magjepsës mund t’ju shërbejë si frymëzim

Ende nuk dini çfarë të vishni për Vitin e Ri? Ky kombinim magjepsës mund t’ju shërbejë si frymëzim

Keshilla Modë
Shtatë ide të bukura veshjesh për Vitin e Ri që do i bëjnë sytë e të gjithëve të kthehen nga ju

Shtatë ide të bukura veshjesh për Vitin e Ri që do i bëjnë sytë e të gjithëve të kthehen nga ju

Keshilla Modë
Xhaketë lëkure me prerje maksi: Një pallto shumë e mirë në tonin më të errët

Xhaketë lëkure me prerje maksi: Një pallto shumë e mirë në tonin më të errët

Keshilla Modë
Me xhinse, atlete dhe bizhuteri perlash, Rihanna (si gjithmonë) duket yll me këtë kombinim

Me xhinse, atlete dhe bizhuteri perlash, Rihanna (si gjithmonë) duket yll me këtë kombinim

Moda
Jennifer Aniston ka perfeksionuar veshjen që në pamje të parë duket fare e thjeshtë

Jennifer Aniston ka perfeksionuar veshjen që në pamje të parë duket fare e thjeshtë

Moda
Pamje elegante dhe e sofistikuar: Pesë ngjyrat që do të shënojnë ditët e ftohta

Pamje elegante dhe e sofistikuar: Pesë ngjyrat që do të shënojnë ditët e ftohta

Keshilla Modë


mob5