LAJMI I FUNDIT:
Vera Ora

Vera Ora

156 Artikuj

Info

Vera Sahatçiu – Ora është psikiatre e njohur, e cila ka punuar në NHS (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar).

Ajo është njëherësh nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Nëna e Rita Orës, Vera mahnit me fizikun e saj teksa bën joga në kopshtin e shtëpisë së saj

Nëna e Rita Orës, Vera mahnit me fizikun e saj teksa bën joga në kopshtin e shtëpisë së saj

Yjet
Nëna e Rita Orës publikon fotografi të kahershme të tre fëmijëve të saj: Më mungon normaliteti në familje

Nëna e Rita Orës publikon fotografi të kahershme të tre fëmijëve të saj: Më mungon normaliteti në familje

Yjet
Vera Ora: Rita ka filluar pikturën, është izoluar në një shtëpi tjetër

Vera Ora: Rita ka filluar pikturën, është izoluar në një shtëpi tjetër

Yjet
“Nëna e një ylli që rikthehet në vijën e parë të frontit si mjeke”, Rita Ora dhe mamaja e saj pushtojnë titujt e mediave britanike

“Nëna e një ylli që rikthehet në vijën e parë të frontit si mjeke”, Rita Ora dhe mamaja e saj pushtojnë titujt e mediave britanike

Yjet
Rita dhe motra e saj kanë aplikuar për të qenë vullnetare në shërbimin shëndetësor

Rita dhe motra e saj kanë aplikuar për të qenë vullnetare në shërbimin shëndetësor

Yjet
Rita Ora duartroket për mantel-bardhët dhe në veçanti nënën e saj që po punon për Shërbimin e Shëndetit Kombëtar

Rita Ora duartroket për mantel-bardhët dhe në veçanti nënën e saj që po punon për Shërbimin e Shëndetit Kombëtar

Yjet
Tabloidet britanike shkruajnë për nënën e Rita Orës dhe punën e vështirë që po bëjnë të gjithë mjekët gjatë kësaj periudhe

Tabloidet britanike shkruajnë për nënën e Rita Orës dhe punën e vështirë që po bëjnë të gjithë mjekët gjatë kësaj periudhe

Yjet
Të detyruar të qëndrojnë në shtëpi, familja Ora nisin një sfidë të re dhe mjaft qesharake në rrjetet sociale

Të detyruar të qëndrojnë në shtëpi, familja Ora nisin një sfidë të re dhe mjaft qesharake në rrjetet sociale

Yjet
Në cilësinë e psikiatres nëna e Rita Orës, Vera jep këshilla për shmangien e panikut për coronavirus

Në cilësinë e psikiatres nëna e Rita Orës, Vera jep këshilla për shmangien e panikut për coronavirus

Yjet
Rita Ora me entuziazëm kthehet në Evropë, nëna e ngacmon me koment qesharak: Eja të bëhesh vajzë e shtëpisë tash

Rita Ora me entuziazëm kthehet në Evropë, nëna e ngacmon me koment qesharak: Eja të bëhesh vajzë e shtëpisë tash

Yjet
Nëna e Rita Orës, psikiatrja Vera Sahatçiu mbështet Bebe Rexhën pas deklarimeve për shëndetin mendor: Bravo për guximin tënd

Nëna e Rita Orës, psikiatrja Vera Sahatçiu mbështet Bebe Rexhën pas deklarimeve për shëndetin mendor: Bravo për guximin tënd

Yjet
Vera Ora kujton Nexhmije Pagarushën: Perla e muzikës shqiptare

Vera Ora kujton Nexhmije Pagarushën: Perla e muzikës shqiptare

Yjet
Rita Ora dikur ‘bisht’ i nënës së saj, e ëma e këngëtares sjell fotografi të para shumë viteve kur vajza e saj e përndiqte ngado

Rita Ora dikur ‘bisht’ i nënës së saj, e ëma e këngëtares sjell fotografi të para shumë viteve kur vajza e saj e përndiqte ngado

Yjet
Rita Ora bën tatuazhin e parë në shqip fjalën “zog”, duke kujtuar se kështu e thërriste nëna e saj në fëmijëri

Rita Ora bën tatuazhin e parë në shqip fjalën “zog”, duke kujtuar se kështu e thërriste nëna e saj në fëmijëri

Yjet
Në fotografinë pranë fëmijëve, Vera Ora vjen me një mesazh për nënat

Në fotografinë pranë fëmijëve, Vera Ora vjen me një mesazh për nënat

Yjet
Rita Ora dhe nëna e saj kërcejnë e tunden me këngë shqip

Rita Ora dhe nëna e saj kërcejnë e tunden me këngë shqip

Yjet
Vera Ora zgjedh një fotografi të rrallë të Ritës nga fëmijëria për t’i uruar ditëlindjen e 29-të

Vera Ora zgjedh një fotografi të rrallë të Ritës nga fëmijëria për t’i uruar ditëlindjen e 29-të

Yjet
Rita Ora publikon video se si nëna e saj e thërret me përkëdheli me fjalë në gjuhën shqipe

Rita Ora publikon video se si nëna e saj e thërret me përkëdheli me fjalë në gjuhën shqipe

Yjet
Rita Ora ende fle me mamanë e saj

Rita Ora ende fle me mamanë e saj

Yjet
Nëna e Rita Orës kujdeset edhe për shëndetin mendor të së bijës, Dafina Zeqiri: Do të doja të të kisha pranë

Nëna e Rita Orës kujdeset edhe për shëndetin mendor të së bijës, Dafina Zeqiri: Do të doja të të kisha pranë

Yjet
Vera Ora: Beteja ime me kancerin e gjirit – Rita dhe e gjithë familja ishin një mbështetje e madhe për mua

Vera Ora: Beteja ime me kancerin e gjirit – Rita dhe e gjithë familja ishin një mbështetje e madhe për mua

Butrint Avdyli
Publikohet një tjetër imazh i rrallë nga fëmijëria e Rita Orës

Publikohet një tjetër imazh i rrallë nga fëmijëria e Rita Orës

Yjet
“DailyMail” shkruan për nënën e Rita Orës: E mbijetuara e kancerit të gjirit, që guxon të pozojë me bikini për fushatë sensibizlizuese

“DailyMail” shkruan për nënën e Rita Orës: E mbijetuara e kancerit të gjirit, që guxon të pozojë me bikini për fushatë sensibizlizuese

Yjet
Vera Ora në poza tërheqëse me fustan të verdhë para Blibliotekës Kombëtare të Kosovës

Vera Ora në poza tërheqëse me fustan të verdhë para Blibliotekës Kombëtare të Kosovës

Yjet