LAJMI I FUNDIT:
Vera Ora

Vera Ora

156 Artikuj

Info

Vera Sahatçiu – Ora është psikiatre e njohur, e cila ka punuar në NHS (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar).

Ajo është njëherësh nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Dedikimet e artisteve shqiptare për Ditën e 8 Marsit

Dedikimet e artisteve shqiptare për Ditën e 8 Marsit

Yjet
Nëna e Ritës, Vera Ora jep këshilla se si të filloni ta doni veten natyrale, pa grim

Nëna e Ritës, Vera Ora jep këshilla se si të filloni ta doni veten natyrale, pa grim

Grim
Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

Yjet
Vjosa Osmani bisedë live me Vera Orën, flasin për shëndetin mendor, muzikën, modën e rininë

Vjosa Osmani bisedë live me Vera Orën, flasin për shëndetin mendor, muzikën, modën e rininë

Kosovë
Fansat dyzohen kur shohin imazhet e nënës së Rita Orës nga koha e rinisë: Duket njësoj si këngëtarja në ditët e sotme

Fansat dyzohen kur shohin imazhet e nënës së Rita Orës nga koha e rinisë: Duket njësoj si këngëtarja në ditët e sotme

Yjet
Rita Ora me dedikim emocional për të ëmën në përvjetorin e saj të lindjes: Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë, ka një zemër të mrekullueshme

Rita Ora me dedikim emocional për të ëmën në përvjetorin e saj të lindjes: Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë, ka një zemër të mrekullueshme

Yjet
Nëna e Rita Orës publikon fotografi të rrallë të këngëtares me motrën dhe të vëllanë e saj në Pejë

Nëna e Rita Orës publikon fotografi të rrallë të këngëtares me motrën dhe të vëllanë e saj në Pejë

Yjet
Vera Ora bëhet nostalgjike për vitin e kaluar teksa sjell video nga pushimet në Anguilla

Vera Ora bëhet nostalgjike për vitin e kaluar teksa sjell video nga pushimet në Anguilla

Yjet
Rita Ora flet për frikën nga kanceri i gjirit pas diagnostikimit të nënës së saj: Unë kontrollohem vazhdimisht

Rita Ora flet për frikën nga kanceri i gjirit pas diagnostikimit të nënës së saj: Unë kontrollohem vazhdimisht

Yjet
Mamaja e Rita Orës fotografohet duke dalë e zemëruar nga shtëpia – fansat dyshojnë se i ka bërtitur Ritës për gabimin e saj të fundit

Mamaja e Rita Orës fotografohet duke dalë e zemëruar nga shtëpia – fansat dyshojnë se i ka bërtitur Ritës për gabimin e saj të fundit

Yjet
Vera Ora zgjedh një fotografi të Ritës nga fëmijëria për t’i uruar ditëlindjen e 30-të: Ju jeni bërë shembull për shumë vajza të reja, krenaria jonë

Vera Ora zgjedh një fotografi të Ritës nga fëmijëria për t’i uruar ditëlindjen e 30-të: Ju jeni bërë shembull për shumë vajza të reja, krenaria jonë

Yjet
Vera Ora me mesazh motivues në muajin e ndërgjegjësimit: Bukuroshet e mia, ju lutem bëni kontrollet dhe ju burra përkrahini ato

Vera Ora me mesazh motivues në muajin e ndërgjegjësimit: Bukuroshet e mia, ju lutem bëni kontrollet dhe ju burra përkrahini ato

Yjet
Sërish spikat komenti i Vera Orës në fotografitë e Ritës: Mbaje atë perde se po të bie

Sërish spikat komenti i Vera Orës në fotografitë e Ritës: Mbaje atë perde se po të bie

Yjet
Nëna e Ritës, Vera Ora me një tjetër koment komik në fotografitë ‘ngacmuese’ të vajzës së saj

Nëna e Ritës, Vera Ora me një tjetër koment komik në fotografitë ‘ngacmuese’ të vajzës së saj

Yjet
DailyMail shkruan për nënën e Rita Orës: 56-vjeçarja Vera që rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj me bikini në plazh

DailyMail shkruan për nënën e Rita Orës: 56-vjeçarja Vera që rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj me bikini në plazh

Yjet
Komenti qesharak i Vera Orës për veshjen e Ritës: Të qenka shqyer bluza, hajde ta qep mami

Komenti qesharak i Vera Orës për veshjen e Ritës: Të qenka shqyer bluza, hajde ta qep mami

Yjet
Prindërit e Rita Orës, zgjedhin Ulqinin për pushimet e tyre të verës

Prindërit e Rita Orës, zgjedhin Ulqinin për pushimet e tyre të verës

Yjet
Rita dhe Vera Ora me dukje plot stil shëtisin në rrugët e Notting Hill

Rita dhe Vera Ora me dukje plot stil shëtisin në rrugët e Notting Hill

Yjet
Rita Ora krenare me punën e nënës së saj, falënderon punëtorët e NHS

Rita Ora krenare me punën e nënës së saj, falënderon punëtorët e NHS

Yjet
Vera Ora publikon imazhe të realizuara vite më parë me Ritën dhe dy fëmijët tjerë

Vera Ora publikon imazhe të realizuara vite më parë me Ritën dhe dy fëmijët tjerë

Yjet
Nën interpretimin magjik të Ritës, Vera Ora kujton nënën e ndjerë që e humbi para pak ditësh

Nën interpretimin magjik të Ritës, Vera Ora kujton nënën e ndjerë që e humbi para pak ditësh

Yjet
Rita Ora duartroket edhe njëherë në nderim për punëtorët e kujdesit shëndetësor

Rita Ora duartroket edhe njëherë në nderim për punëtorët e kujdesit shëndetësor

Yjet
Rita e shqetësuar për nënën e saj, e cila është rikthyer në vijën e parë të frontit gjatë pandemisë së COVID-19

Rita e shqetësuar për nënën e saj, e cila është rikthyer në vijën e parë të frontit gjatë pandemisë së COVID-19

Yjet
Vera Ora: Nënat duhet t’i mësojnë fëmijët për dashurinë e pakusht

Vera Ora: Nënat duhet t’i mësojnë fëmijët për dashurinë e pakusht

Yjet