LAJMI I FUNDIT:

Venezuelë

32 Artikuj

Kosova i bashkohet SHBA-së në kundërshtimin e zgjedhjeve të manipuluara në Venezuelë nga Maduro

Kosova i bashkohet SHBA-së në kundërshtimin e zgjedhjeve të manipuluara në Venezuelë nga Maduro

Kosovë
Trafik kokaine me nëndetëse Venezuelë-Shqipëri, si u zbuluan 14 ton drogë

Trafik kokaine me nëndetëse Venezuelë-Shqipëri, si u zbuluan 14 ton drogë

Shqipëri
Venezuelë, vriten 30 të burgosur në tentimin për t’u arratisur

Venezuelë, vriten 30 të burgosur në tentimin për t’u arratisur

Nga Bota
Presidentët Trump dhe Putin, bisedë telefonike për Venezuelën

Presidentët Trump dhe Putin, bisedë telefonike për Venezuelën

Nga Bota
Kaos i ri në Venezuelë, përleshje në kufi me Brazilin

Kaos i ri në Venezuelë, përleshje në kufi me Brazilin

Nga Bota
Së paku dy të vrarë në kufirin mes Venezuelës dhe Brazilit

Së paku dy të vrarë në kufirin mes Venezuelës dhe Brazilit

Nga Bota
Trump: Lëvizja e Venezuelës drejt demokracisë, “e pakthyeshme”

Trump: Lëvizja e Venezuelës drejt demokracisë, “e pakthyeshme”

Nga Bota
Bolton mohon zërat për ndërhyrje ushtarake në Venezuelë

Bolton mohon zërat për ndërhyrje ushtarake në Venezuelë

Nga Bota
Përçahet ushtria në Venezuelë

Përçahet ushtria në Venezuelë

Nga Bota
I jep fund jetës lideri i opozitës në Venezuelë

I jep fund jetës lideri i opozitës në Venezuelë

Nga Bota
Rritet numri i personave që largohen nga Venezuela drejt Brazilit

Rritet numri i personave që largohen nga Venezuela drejt Brazilit

Nga Bota
Qyteti në Venezuelë ku asgjë nuk funksionin: Uji vjen një herë në muaj dhe bankomatet janë të zbrazëta (Foto)

Qyteti në Venezuelë ku asgjë nuk funksionin: Uji vjen një herë në muaj dhe bankomatet janë të zbrazëta (Foto)

Nga Bota
Bie çmimi i naftës së papërpunuar në nivelin 66.38 dollarë për fuçi

Bie çmimi i naftës së papërpunuar në nivelin 66.38 dollarë për fuçi

Financa
Çmimi i naftës së papërpunuar bie në 65 dollarë për fuçi

Çmimi i naftës së papërpunuar bie në 65 dollarë për fuçi

Financa
Çmimi i naftës tregtohet nën nivelin prej 66 dollarë për fuçi

Çmimi i naftës tregtohet nën nivelin prej 66 dollarë për fuçi

Financa
Çmimi i naftës bie në 65.36 dollarë për fuçi

Çmimi i naftës bie në 65.36 dollarë për fuçi

Financa
Çmimi i naftës vazhdon të rritet

Çmimi i naftës vazhdon të rritet

Financa
Maduro fiton edhe një mandat si president i Venezuelës

Maduro fiton edhe një mandat si president i Venezuelës

Nga Bota
Maduro favorit në zgjedhjet presidenciale në Venezuelë

Maduro favorit në zgjedhjet presidenciale në Venezuelë

Nga Bota
Zjarr në një burg të Venezuelës, 68 të vdekur

Zjarr në një burg të Venezuelës, 68 të vdekur

Nga Bota
Venezuelë, e pastreha shqeu macen për ta ngrënë në mes të rrugës (Video)

Venezuelë, e pastreha shqeu macen për ta ngrënë në mes të rrugës (Video)

Nga Bota
Kriza për bukë në një pikë kritike, për tu ushqyer grabiten edhe kafshët nga Kopshti Zoologjik!? (Video)

Kriza për bukë në një pikë kritike, për tu ushqyer grabiten edhe kafshët nga Kopshti Zoologjik!? (Video)

Nga Bota
Trazira në një burg të Venezuelës, 37 të vdekur

Trazira në një burg të Venezuelës, 37 të vdekur

Nga Bota
100 të vdekur në protestat e opozitës në Venezuelë

100 të vdekur në protestat e opozitës në Venezuelë

Nga Bota