LAJMI I FUNDIT:

Velipojë

49 Artikuj

Kontrolle bregdetare nga Saranda në Velipojë, bllokohen skafet e parregullta dhe gjobiten drejtuesit

Kontrolle bregdetare nga Saranda në Velipojë, bllokohen skafet e parregullta dhe gjobiten drejtuesit

Shqipëri
Fluksi më i madh i pushuesve të Kosovës në Shqipëri në zonën e Shëngjinit dhe Velipojës

Fluksi më i madh i pushuesve të Kosovës në Shqipëri në zonën e Shëngjinit dhe Velipojës

Shqipëri
Turistët ankohen për mushkonjat në plazh, specialistët: Dezinsektimi duhet të ishte bërë para stinës së verës

Turistët ankohen për mushkonjat në plazh, specialistët: Dezinsektimi duhet të ishte bërë para stinës së verës

Shqipëri
Të shtëna me armë në plazhin e Velipojës, një i plagosur

Të shtëna me armë në plazhin e Velipojës, një i plagosur

Shqipëri
Droni i policisë zbulon parcela me kanabis në Velipojë, arrestohet 24-vjeçari dhe shpallet në kërkim një tjetër

Droni i policisë zbulon parcela me kanabis në Velipojë, arrestohet 24-vjeçari dhe shpallet në kërkim një tjetër

Shqipëri
Paketat turistike në Shqipëri pritet të shtrenjtohen me rreth 30 për qind

Paketat turistike në Shqipëri pritet të shtrenjtohen me rreth 30 për qind

Shqipëri
Pluhuri i verdhë në bregun e detit në Shëngjin, eksperti: Mund të jetë krijuar nga pjalmi i pishave

Pluhuri i verdhë në bregun e detit në Shëngjin, eksperti: Mund të jetë krijuar nga pjalmi i pishave

Shqipëri
U qëllua pranë banesës, ndërron jetë në spital ish-kreu i komunës së Velipojës

U qëllua pranë banesës, ndërron jetë në spital ish-kreu i komunës së Velipojës

Shqipëri
Atentat në Shkodër, plagoset me armë ish-kryetari i Komunës Velipojë

Atentat në Shkodër, plagoset me armë ish-kryetari i Komunës Velipojë

Shqipëri
Vetura përplaset me një automjet bujqësor, vdes adoleshenti në rrugën Shkodër – Velipojë

Vetura përplaset me një automjet bujqësor, vdes adoleshenti në rrugën Shkodër – Velipojë

Shqipëri
Shpërthimi i bombolës në Velipojë, pas dy vajzave ndërron jetë edhe nëna

Shpërthimi i bombolës në Velipojë, pas dy vajzave ndërron jetë edhe nëna

Shqipëri
​Shpërthimi i bombolës në Velipojë, ndërron jetë 19-vjeçarja që u dërgua për shërim në Itali

​Shpërthimi i bombolës në Velipojë, ndërron jetë 19-vjeçarja që u dërgua për shërim në Itali

Shqipëri
Dallgët i marrin jetën pushuesit 55-vjeçar në Velipojë

Dallgët i marrin jetën pushuesit 55-vjeçar në Velipojë

Shqipëri
Flasin mjekët për gjendjen shëndetësore të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë

Flasin mjekët për gjendjen shëndetësore të plagosurve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Velipojë

Shqipëri
U plagosën katër persona mes tyre dy të mitur, pamjet e hotelit të shkrumbuar nga flakët në Velipojë

U plagosën katër persona mes tyre dy të mitur, pamjet e hotelit të shkrumbuar nga flakët në Velipojë

Shqipëri
Shpërthen bombola e gazit në Velipojë – në gjendje të rëndë 4 persona, mesin e tyre 1 fëmijë

Shpërthen bombola e gazit në Velipojë – në gjendje të rëndë 4 persona, mesin e tyre 1 fëmijë

Shqipëri
Pas vrasjes së 4 personave në Velipojë, policia zbarkon në plazhe

Pas vrasjes së 4 personave në Velipojë, policia zbarkon në plazhe

Shqipëri
Rama ‘blindon’ bregdetin: Policia do të jetë e pranishme në të gjithë vendin

Rama ‘blindon’ bregdetin: Policia do të jetë e pranishme në të gjithë vendin

Shqipëri
Nga debati për rërën te krismat – si ndodhi tragjedia e Velipojës

Nga debati për rërën te krismat – si ndodhi tragjedia e Velipojës

Shqipëri
Fevziu për vrasjen e 20-vjeçarit në Velipojë: Vendi ku grabitësi quhet i zoti dhe ai që punon i “paaftë”

Fevziu për vrasjen e 20-vjeçarit në Velipojë: Vendi ku grabitësi quhet i zoti dhe ai që punon i “paaftë”

Shqipëri
Tragjedia në Velipojë – 20 vjeçari që u vra gabimish, e kishte ditën e parë të punës si kamarier

Tragjedia në Velipojë – 20 vjeçari që u vra gabimish, e kishte ditën e parë të punës si kamarier

Shqipëri
Flet mes lotëve babai i dy vëllezërve të vrarë në Velipojë

Flet mes lotëve babai i dy vëllezërve të vrarë në Velipojë

Shqipëri
Vrasje e rëndë në Velipojë, katër të vdekur dhe dy të plagosur

Vrasje e rëndë në Velipojë, katër të vdekur dhe dy të plagosur

Shqipëri
Mbytja e 44-vjeçarit nga Kosova: Një grup pushuesish protestojnë për rojet e plazhit dhe vonesën e urgjencës në Velipojë

Mbytja e 44-vjeçarit nga Kosova: Një grup pushuesish protestojnë për rojet e plazhit dhe vonesën e urgjencës në Velipojë

Shqipëri