LAJMI I FUNDIT:

Velipoja

26 Artikuj

Velipoja çel sezonin e ri turistik veror për këtë vit

Velipoja çel sezonin e ri turistik veror për këtë vit

Shqipëri
Mbi 20 mijë pushues kanë marrë shërbim shëndetësor në zonat turistike në Shqipëri

Mbi 20 mijë pushues kanë marrë shërbim shëndetësor në zonat turistike në Shqipëri

Shqipëri
Abazoviq ka publikuar informacione të reja rreth urës që do të lidhë Ulqinin me Velipojën

Abazoviq ka publikuar informacione të reja rreth urës që do të lidhë Ulqinin me Velipojën

Mali i Zi
Velipoja çel sezonin, kryetari i Shkodrës thirrje kosovarëve të kalojnë pushimet atje

Velipoja çel sezonin, kryetari i Shkodrës thirrje kosovarëve të kalojnë pushimet atje

Shqipëri
Reportazh nga Velipoja: Fusha e Madhe që zien nga konfliktet e dukshme e të padukshme!

Reportazh nga Velipoja: Fusha e Madhe që zien nga konfliktet e dukshme e të padukshme!

Cult+
Mbytet në plazhin e Velipojës një 59-vjeçar, dyshohet se është nga Kosova

Mbytet në plazhin e Velipojës një 59-vjeçar, dyshohet se është nga Kosova

Shqipëri
Peshkaqeni del në breg të plazhit në Velipojë

Peshkaqeni del në breg të plazhit në Velipojë

Shqipëri
Mbytja e 17-vjeçares në plazhin e Velipojës, gjykata e lë në burg të riun

Mbytja e 17-vjeçares në plazhin e Velipojës, gjykata e lë në burg të riun

Shqipëri
Zjarr te Maja e Zezë në Velipojë, përhapja e flakëve rrezikon edhe disa banesa

Zjarr te Maja e Zezë në Velipojë, përhapja e flakëve rrezikon edhe disa banesa

Shqipëri
Ndërron jetë në plazhin e Velipojës i moshuari nga Kosova

Ndërron jetë në plazhin e Velipojës i moshuari nga Kosova

Kronika e Zezë
Velipoja pa roje bregdetare, tre persona rrezikojnë të mbyten

Velipoja pa roje bregdetare, tre persona rrezikojnë të mbyten

Shqipëri
Me pushime në Shqipëri! Po çfarë duhet të vizitoj?

Me pushime në Shqipëri! Po çfarë duhet të vizitoj?

Çfarë të vizitosh
Velipoja në pritje të turistëve, këto janë detajet dhe çmimet e hoteleve (Video)

Velipoja në pritje të turistëve, këto janë detajet dhe çmimet e hoteleve (Video)

Shqipëri
Investohet në rrugën Shëngjin–Velipojë

Investohet në rrugën Shëngjin–Velipojë

Shqipëri
Rama: Në maj përfundon rruga turistike për në Velipojë

Rama: Në maj përfundon rruga turistike për në Velipojë

Shqipëri
Pushuesit nga Kosova, preferojnë plazhet e Velipojës dhe Shëngjinit (Video)

Pushuesit nga Kosova, preferojnë plazhet e Velipojës dhe Shëngjinit (Video)

Sociale
Vdes pronari i lokalit që e kaploi zjarri në Velipojë

Vdes pronari i lokalit që e kaploi zjarri në Velipojë

Kronika e Zezë
Ekspertët hedhin poshtë versionin e parë: Shpërthimi në Velipojë nuk ndodhi nga bombola e gazit!

Ekspertët hedhin poshtë versionin e parë: Shpërthimi në Velipojë nuk ndodhi nga bombola e gazit!

Shqipëri
Disa të lënduar, banorët e evakuuar – kështu duket resorti i Velipojës pas shpërthimit të bombolës së gazit (Foto/Video)

Disa të lënduar, banorët e evakuuar – kështu duket resorti i Velipojës pas shpërthimit të bombolës së gazit (Foto/Video)

Kronika e Zezë
Zjarri në resortin turistik në Velipojë: Janë evakuuar të gjithë banorët, të lënduarit rëndë me helikopter drejt Tiranës (Video)

Zjarri në resortin turistik në Velipojë: Janë evakuuar të gjithë banorët, të lënduarit rëndë me helikopter drejt Tiranës (Video)

Shqipëri
Shpërthen bombola e gazit në një resort në Velipojë, ka edhe të lënduar (Video)

Shpërthen bombola e gazit në një resort në Velipojë, ka edhe të lënduar (Video)

Kronika e Zezë
Në Velipojë pushuesit s’hyjnë dot në det: Erë e rëndë, kemi frikë (Foto)

Në Velipojë pushuesit s’hyjnë dot në det: Erë e rëndë, kemi frikë (Foto)

Shqipëri
Një pushues nga Kosova mbytet në plazhin e Velipojës

Një pushues nga Kosova mbytet në plazhin e Velipojës

Kronika e Zezë
Velipoja, e preferuara e pushuesve nga Kosova (Video)

Velipoja, e preferuara e pushuesve nga Kosova (Video)

Shqipëri