LAJMI I FUNDIT:

Vdekje e dyshimtë

375 Artikuj

Gjendet një person pa shenja jete në Istog

Gjendet një person pa shenja jete në Istog

Kronika e Zezë
Një burrë gjendet i varur në një lis në fshatin Zhur të Prizrenit

Një burrë gjendet i varur në një lis në fshatin Zhur të Prizrenit

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një burrë në Prishtinë

Gjendet i vdekur një burrë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Edhe Prokuroria e cilëson të dyshimtë vdekjen e gruas në Prishtinë

Edhe Prokuroria e cilëson të dyshimtë vdekjen e gruas në Prishtinë

Kronika e Zezë
Vdes në rrethana të dyshimta një grua në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë

Vdes në rrethana të dyshimta një grua në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë

Kronika e Zezë
Vdes një djalë në Pejë, policia nis hetimet

Vdes një djalë në Pejë, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një 66-vjeçar në Kuçicë të Skenderajt

Gjendet pa shenja jete një 66-vjeçar në Kuçicë të Skenderajt

Kronika e Zezë
Aktakuza ndaj kunatës dhe nipit të 67-vjeçares së vdekur në Dragash, thotë se ajo u dërgua për të qëndruar në qilar

Aktakuza ndaj kunatës dhe nipit të 67-vjeçares së vdekur në Dragash, thotë se ajo u dërgua për të qëndruar në qilar

Drejtësi
Prokuroria nis hetimet për vdekjen e 67 vjeçares në Dragash, që dyshohet se ishte viktimë e dhunës në familje

Prokuroria nis hetimet për vdekjen e 67 vjeçares në Dragash, që dyshohet se ishte viktimë e dhunës në familje

Jehona Hulaj
Vdes një 67-vjeçare në Dragash, dyshohet se ishte viktimë e dhunës në familje

Vdes një 67-vjeçare në Dragash, dyshohet se ishte viktimë e dhunës në familje

Drejtësi
Një 22-vjeçar gjendet pa shenja jete në Malishevë

Një 22-vjeçar gjendet pa shenja jete në Malishevë

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një 52-vjeçar në Livoq të Epërm në Gjilan

Gjendet i vdekur një 52-vjeçar në Livoq të Epërm në Gjilan

Kronika e Zezë
Vdekja misterioze e 32-vjeçarit në Kolonjë, familjarët: Dyshojmë se i ka bërë reaksion antibiotiku i dhëmballës, të zbardhet e vërteta

Vdekja misterioze e 32-vjeçarit në Kolonjë, familjarët: Dyshojmë se i ka bërë reaksion antibiotiku i dhëmballës, të zbardhet e vërteta

Shqipëri
Vdes një person në Entin Special të Shtimes, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Vdes një person në Entin Special të Shtimes, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Kronika e Zezë
Vdekja e futbollistit 17 vjeçar në Prizren, policia nis hetimet

Vdekja e futbollistit 17 vjeçar në Prizren, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Një person gjendet i vdekur në Pejë

Një person gjendet i vdekur në Pejë

Kronika e Zezë
Prizren, 39-vjeçari gjendet në shtëpinë e tij pa shenja jete

Prizren, 39-vjeçari gjendet në shtëpinë e tij pa shenja jete

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete në Skenderaj shtetasja nga Maqedonia e Veriut

Gjendet pa shenja jete në Skenderaj shtetasja nga Maqedonia e Veriut

Kronika e Zezë
Familjarët e gjejnë pa shenja jete 36-vjeçaren në Llaushë të Skenderajt

Familjarët e gjejnë pa shenja jete 36-vjeçaren në Llaushë të Skenderajt

Kronika e Zezë
Gjendet një burrë i vdekur në Vushtrri – trupi i tij dërgohet për obduksion

Gjendet një burrë i vdekur në Vushtrri – trupi i tij dërgohet për obduksion

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një 60 vjeçar në Gjilan, dyshohet se kreu vetëvrasje

Gjendet pa shenja jete një 60 vjeçar në Gjilan, dyshohet se kreu vetëvrasje

Kronika e Zezë
Vdes një grua në Viti, nisin hetimet

Vdes një grua në Viti, nisin hetimet

Kronika e Zezë
Gjendet një grua e vdekur në Drenas – policia nis hetimet

Gjendet një grua e vdekur në Drenas – policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Vdekje të dyshimta në Leposaviq e Zveçan

Vdekje të dyshimta në Leposaviq e Zveçan

Kronika e Zezë