LAJMI I FUNDIT:

Van-Dave Harmon

12 Artikuj

Zyrtare: Ballkani transferon Dave Harmon

Zyrtare: Ballkani transferon Dave Harmon

Superliga
Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Superliga
Feronikeli merr fitore spektakolare ndaj Vushtrrisë – triumfi i dedikohet Përparim Islamit

Feronikeli merr fitore spektakolare ndaj Vushtrrisë – triumfi i dedikohet Përparim Islamit

Superliga
Zyrtare: Feronikeli konfirmon transferimin e sulmuesit Van-Dave Harmon

Zyrtare: Feronikeli konfirmon transferimin e sulmuesit Van-Dave Harmon

Superliga
E kërkuan shumë skuadra nga Kosova dhe Shqipëria, Van Dave Harmon nënshkruan me Feronikelin

E kërkuan shumë skuadra nga Kosova dhe Shqipëria, Van Dave Harmon nënshkruan me Feronikelin

Superliga
Nuk ka fitues në Gjilan, lideri ndalet nga Drenica

Nuk ka fitues në Gjilan, lideri ndalet nga Drenica

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Superliga
Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Superliga
Lista e top-golashënuesve në Ipko Superligë: Manaj dhe Rexha ndajnë pozitën e parë

Lista e top-golashënuesve në Ipko Superligë: Manaj dhe Rexha ndajnë pozitën e parë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së pestë në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së pestë në IPKO Superligë

Superliga
Golashënuesit më të mirë në Superligë, katër futbollistë ndajnë vendin e parë

Golashënuesit më të mirë në Superligë, katër futbollistë ndajnë vendin e parë

Superliga