LAJMI I FUNDIT:

Valmir Veliu

48 Artikuj

Klubi i tij u tërhoq nga garat, Valmir Veliu shkon në huazim te kolonia shqiptare e Istanbulspor

Klubi i tij u tërhoq nga garat, Valmir Veliu shkon në huazim te kolonia shqiptare e Istanbulspor

Ligat tjera
Valmir Veliu gjen golin e parë në Superligën e Turqisë

Valmir Veliu gjen golin e parë në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Valmir Veliu hap llogarinë e golave me Gaziantepin, shënon gol të bukur ndaj Adana Demirspor

Valmir Veliu hap llogarinë e golave me Gaziantepin, shënon gol të bukur ndaj Adana Demirspor

Ligat tjera
Zyrtare: Valmir Veliu transferohet në elitën e futbollit turk tek skuadra Gaziantep

Zyrtare: Valmir Veliu transferohet në elitën e futbollit turk tek skuadra Gaziantep

Superliga
Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

Ndërkombëtare
Valmir Veliu: Ka qenë paraqitje e mirë, duam rezultat pozitiv edhe ndeshjen e radhës

Valmir Veliu: Ka qenë paraqitje e mirë, duam rezultat pozitiv edhe ndeshjen e radhës

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni më i mirë i xhiros së 25-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i xhiros së 25-të në BKT Superligë

Superliga
Lojtari i momentit në Kosovë – Valmir Veliu flet për objektivat individual dhe me Llapin, si dhe thashethemet e transferimit të tij

Lojtari i momentit në Kosovë – Valmir Veliu flet për objektivat individual dhe me Llapin, si dhe thashethemet e transferimit të tij

Shkumbin Pireva
Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Valmir Veliu është lojtari i javës në BKT Superligë

Valmir Veliu është lojtari i javës në BKT Superligë

Superliga
Formacioni i xhiros së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i xhiros së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Ka dështuar kalimi te Galatasaray, Valmir Veliu tani në radarin e Trabzonspor

Ka dështuar kalimi te Galatasaray, Valmir Veliu tani në radarin e Trabzonspor

Ndërkombëtare
Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Superliga
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Superliga
Lexuesit e Telegrafit e zgjedhin Ermal Krasniqin si më të mirin për stinorin vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës 2021/22

Lexuesit e Telegrafit e zgjedhin Ermal Krasniqin si më të mirin për stinorin vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës 2021/22

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Besiktas dhe Galatasaray në luftë për të siguruar shërbimet e Valmir Veliut

Besiktas dhe Galatasaray në luftë për të siguruar shërbimet e Valmir Veliut

Ligat tjera
Formacioni i javës 13-të në BKT Superligë

Formacioni i javës 13-të në BKT Superligë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Superliga