LAJMI I FUNDIT:
Valdrin Sahiti

Valdrin Sahiti

73 Artikuj

Debat virtual mes Arbana Xharrës dhe Sellmës, përfshihen edhe Adelina Ismaili, Valdrin Sahiti e Fisnik Ismaili

Debat virtual mes Arbana Xharrës dhe Sellmës, përfshihen edhe Adelina Ismaili, Valdrin Sahiti e Fisnik Ismaili

Po Flitet
Valdrin Sahiti hap dyqan në qendër të Brukselit, futet mes markave “Gucci”, “Prada” e “Rolex”

Valdrin Sahiti hap dyqan në qendër të Brukselit, futet mes markave “Gucci”, “Prada” e “Rolex”

Yjet
Valdrin Sahiti bëhet baba, publikon momentin nga lindja e vajzës në SHBA

Valdrin Sahiti bëhet baba, publikon momentin nga lindja e vajzës në SHBA

Po Flitet
Valdrin Sahiti së shpejti baba, vajza do të lindë në SHBA

Valdrin Sahiti së shpejti baba, vajza do të lindë në SHBA

Yjet
Tre stilistë të veshur njësoj, rastësisht në të njëjtin emision (Foto)

Tre stilistë të veshur njësoj, rastësisht në të njëjtin emision (Foto)

Yjet
Speciale: 2017 – Viti i martesave në estradë: Gjithçka rreth dasmave glamuroze të yjeve (Foto)

Speciale: 2017 – Viti i martesave në estradë: Gjithçka rreth dasmave glamuroze të yjeve (Foto)

Butrint Avdyli
Valdrin Sahiti konfirmon shtatzëninë e gruas, do të bëhet baba

Valdrin Sahiti konfirmon shtatzëninë e gruas, do të bëhet baba

Yjet
Valdrin Sahiti me veturë të re? Nuk e zbulon modelin (Foto)

Valdrin Sahiti me veturë të re? Nuk e zbulon modelin (Foto)

Auto Lajme
Martohet Valdrin Sahiti në Las Vegas (Video)

Martohet Valdrin Sahiti në Las Vegas (Video)

Yjet
Shtator dasmash, po martohet edhe Valdrin Sahiti (Foto)

Shtator dasmash, po martohet edhe Valdrin Sahiti (Foto)

Po Flitet
Nora Istrefi tregon linjat joshëse në veshjen e disenjuar nga Valdrin Sahiti (Video)

Nora Istrefi tregon linjat joshëse në veshjen e disenjuar nga Valdrin Sahiti (Video)

Yjet
Valdrin Sahiti me pizhama rrugës për në qytet! (Foto)

Valdrin Sahiti me pizhama rrugës për në qytet! (Foto)

Yjet
Modeli italian promovon koleksionin e ri të Valdrin Sahitit (Foto/Video)

Modeli italian promovon koleksionin e ri të Valdrin Sahitit (Foto/Video)

Yjet
Kreatori kosovar vesh aktoren amerikane në Oscars 2017 (Foto)

Kreatori kosovar vesh aktoren amerikane në Oscars 2017 (Foto)

Yjet
Prindërit e Valdrin Sahitit blejnë Crossoverin më të shitur në Kosovë dhe në Evropë (Foto)

Prindërit e Valdrin Sahitit blejnë Crossoverin më të shitur në Kosovë dhe në Evropë (Foto)

Yjet
Neki Emra vishet plot shkëlqim nga Valdrin Sahiti (Foto)

Neki Emra vishet plot shkëlqim nga Valdrin Sahiti (Foto)

Yjet
Nora dhe Tuna arrijnë bashkë në darkën e Valdrin Sahitit (Video)

Nora dhe Tuna arrijnë bashkë në darkën e Valdrin Sahitit (Video)

Po Flitet
Veshjet e krijuara prej Valdrinit duken bukur kur i veshin vetëm këto dy këngëtare!? (Foto)

Veshjet e krijuara prej Valdrinit duken bukur kur i veshin vetëm këto dy këngëtare!? (Foto)

Yjet
Cilit mashkull po ia uron lumturinë e botës Leonora Jakupi? (Foto)

Cilit mashkull po ia uron lumturinë e botës Leonora Jakupi? (Foto)

Yjet
Befason e dashura e Valdrin Sahitit, ajo duket tejet atraktive (Foto)

Befason e dashura e Valdrin Sahitit, ajo duket tejet atraktive (Foto)

Yjet
Tuna duket kështu në klipin e ri? (Foto)

Tuna duket kështu në klipin e ri? (Foto)

Muzikë
Valdrin Sahiti në një intervistë të vitit 2004 (Video)

Valdrin Sahiti në një intervistë të vitit 2004 (Video)

Yjet
Stilisti shqiptar kritikon Valdrin Sahitin: Sfilata ishte e kopjuar (Video)

Stilisti shqiptar kritikon Valdrin Sahitin: Sfilata ishte e kopjuar (Video)

Po Flitet
Elvana Gjata nesër në “Altar”  me Valdrin Sahitin (Video)

Elvana Gjata nesër në “Altar” me Valdrin Sahitin (Video)

Yjet