LAJMI I FUNDIT:
Valdrin Sahiti

Valdrin Sahiti

72 Artikuj

Winnie Harlow zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e ditëlindjes

Winnie Harlow zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e ditëlindjes

Modë
Janë në pritje të një tjetër vajze së bashku, Valdrin Sahiti me dedikim emocional për bashkëshorten

Janë në pritje të një tjetër vajze së bashku, Valdrin Sahiti me dedikim emocional për bashkëshorten

Yjet
Valdrin Sahiti përkujdeset për dukjen e reperes amerikane Yung Miami në “BET Awards”

Valdrin Sahiti përkujdeset për dukjen e reperes amerikane Yung Miami në “BET Awards”

Muzikë
Chrissy Teigen mori vëmendje në koncertin ‘Vax Live’ me fustanin e punuar nga Valdrin Sahiti

Chrissy Teigen mori vëmendje në koncertin ‘Vax Live’ me fustanin e punuar nga Valdrin Sahiti

Yjet
Bella Thorne zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e fejesës

Bella Thorne zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e fejesës

Modë
Valdrin Sahiti flet për problemet që i janë shfaqur pas vaksinimit me AstraZeneca: Qëndroj me mendimin se çdo simptomë është më e arsyeshme dhe efikase sesa mosvaksinimi

Valdrin Sahiti flet për problemet që i janë shfaqur pas vaksinimit me AstraZeneca: Qëndroj me mendimin se çdo simptomë është më e arsyeshme dhe efikase sesa mosvaksinimi

Yjet
Valdrin Sahiti merr vaksinën antiCOVID në Shqipëri

Valdrin Sahiti merr vaksinën antiCOVID në Shqipëri

Yjet
Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Yjet
Çfarë kanë të përbashkët Majlinda Kelmendi, Ermonela Jaho, Samir Mane dhe Saimir Pirgu?

Çfarë kanë të përbashkët Majlinda Kelmendi, Ermonela Jaho, Samir Mane dhe Saimir Pirgu?

Kosovë
Vjosa Osmani përgëzon Rita Orën dhe Valdrin Sahitin për bashkëpunim: Kur Rita dhe Valdrini bashkojnë forcat për të promovuar traditën tonë, s’ka më mirë

Vjosa Osmani përgëzon Rita Orën dhe Valdrin Sahitin për bashkëpunim: Kur Rita dhe Valdrini bashkojnë forcat për të promovuar traditën tonë, s’ka më mirë

Yjet
Rita Ora falënderon Valdrin Sahitin për veshjet tradicionale: Pikërisht në kohën kur Kosova feston Pavarësinë

Rita Ora falënderon Valdrin Sahitin për veshjet tradicionale: Pikërisht në kohën kur Kosova feston Pavarësinë

Yjet
Valdrin Sahiti realizoi veshjen e Rita Orës për klipin e ri: Edhe këtë herë, ajo po vazhdon të shkëlqejë dhe të na bëjë krenarë

Valdrin Sahiti realizoi veshjen e Rita Orës për klipin e ri: Edhe këtë herë, ajo po vazhdon të shkëlqejë dhe të na bëjë krenarë

Yjet
Leonora Jakupi pajtohet me Valdrin Sahitin

Leonora Jakupi pajtohet me Valdrin Sahitin

Yjet
Yjet që zgjodhën kreacionet e Valdrin Sahitit, Drenusha Xharrës dhe Dona Matoshit në ‘Oscars 2020’

Yjet që zgjodhën kreacionet e Valdrin Sahitit, Drenusha Xharrës dhe Dona Matoshit në ‘Oscars 2020’

Yjet
Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’

Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’

Yjet
Cardi B me kreacion të Valdrin Sahitit!

Cardi B me kreacion të Valdrin Sahitit!

Yjet
Valdrin Sahiti përkujdeset për veshjet e këngëtares turke, Hadise

Valdrin Sahiti përkujdeset për veshjet e këngëtares turke, Hadise

Yjet
Valdrin Sahiti: Cardi B kërkoi numrin tim, më shkruajti në “WhatsApp”

Valdrin Sahiti: Cardi B kërkoi numrin tim, më shkruajti në “WhatsApp”

Yjet
Valdrin Sahiti u përkujdes për veshjen e Iskra Lawrence në Golden Globes

Valdrin Sahiti u përkujdes për veshjen e Iskra Lawrence në Golden Globes

Yjet
‘Katilja’ nga klipi i Majkut e akuzon Valdrin Sahitin për papërgjegjësi ndaj saj si kliente

‘Katilja’ nga klipi i Majkut e akuzon Valdrin Sahitin për papërgjegjësi ndaj saj si kliente

Po Flitet
Nora dhe Roberti me stilistë të ndryshëm

Nora dhe Roberti me stilistë të ndryshëm

Yjet
Iskra, supermodelja e cila ja besoi dukjen Valdrin Sahitit

Iskra, supermodelja e cila ja besoi dukjen Valdrin Sahitit

Yjet
Valdrin Sahiti shfaqet i veshur si sheik rrugëve të Katarit

Valdrin Sahiti shfaqet i veshur si sheik rrugëve të Katarit

Yjet
Debat virtual mes Arbana Xharrës dhe Sellmës, përfshihen edhe Adelina Ismaili, Valdrin Sahiti e Fisnik Ismaili

Debat virtual mes Arbana Xharrës dhe Sellmës, përfshihen edhe Adelina Ismaili, Valdrin Sahiti e Fisnik Ismaili

Po Flitet