LAJMI I FUNDIT:

Ushtrime

694 Artikuj

Pesë minuta mjaftojnë për stomak të rrafshët

Pesë minuta mjaftojnë për stomak të rrafshët

Fitnes në shtëpi
Provoni ushtrime për shtrëngimin e të gjithë trupit: Gjithçka që ju nevojitet është një ndenjëse parku

Provoni ushtrime për shtrëngimin e të gjithë trupit: Gjithçka që ju nevojitet është një ndenjëse parku

Aktivitete sportive
Ushtrime për dhimbje të shpinës: Bëhen për një minutë, do t’ju rilindin kurrizin!

Ushtrime për dhimbje të shpinës: Bëhen për një minutë, do t’ju rilindin kurrizin!

Të tjera
10 minuta në ditë për stomak të rrafshët dhe bel të përsosur

10 minuta në ditë për stomak të rrafshët dhe bel të përsosur

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Këmbë të holla për vetëm dhjetë minuta

Këmbë të holla për vetëm dhjetë minuta

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
15 minuta në ditë për vithe të ngritura: Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpi!

15 minuta në ditë për vithe të ngritura: Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpi!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Është e qartë pse ajo ka një trup perfekt: Shikoni çfarë di të bëjë femra më e bukur në botë

Është e qartë pse ajo ka një trup perfekt: Shikoni çfarë di të bëjë femra më e bukur në botë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Tri ushtrimet më të mira për dhjamin e barkut!

Tri ushtrimet më të mira për dhjamin e barkut!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Një sfidë e cila vë në pah forcën e muskujve është bërë virale në rrjete sociale

Një sfidë e cila vë në pah forcën e muskujve është bërë virale në rrjete sociale

Interesante
Pse të qash në palestër është normale, sipas ekspertëve

Pse të qash në palestër është normale, sipas ekspertëve

Aktivitete sportive
Trajneri i Taylor Swift ndan sekretet e saj të fitnesit për të ushtruar si ‘atlete profesioniste’

Trajneri i Taylor Swift ndan sekretet e saj të fitnesit për të ushtruar si ‘atlete profesioniste’

Ndërtim i muskujve
Ndiqni trupin tuaj: Si të ushtroheni dhe të ruani nivelet e energjisë, nëse agjëroni gjatë muajit të Ramazanit

Ndiqni trupin tuaj: Si të ushtroheni dhe të ruani nivelet e energjisë, nëse agjëroni gjatë muajit të Ramazanit

Aktivitete sportive
Pse gratë që stërviten rregullisht kanë më shumë përfitime se burrat

Pse gratë që stërviten rregullisht kanë më shumë përfitime se burrat

Aktivitete sportive
Jennifer Aniston praktikon tri ushtrime për një linjë të mirë të trupit! Nuk zgjasin shumë dhe e shtrëngojnë trupin

Jennifer Aniston praktikon tri ushtrime për një linjë të mirë të trupit! Nuk zgjasin shumë dhe e shtrëngojnë trupin

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ushtrimi që redukton rrezikun e sëmundjeve të zemrës deri në 20 për qind

Ushtrimi që redukton rrezikun e sëmundjeve të zemrës deri në 20 për qind

Këshilla mjekësore
Nëse dëshironi të tendosni gjithë trupin, ju ndihmojnë 35 minuta pilates në shtëpi

Nëse dëshironi të tendosni gjithë trupin, ju ndihmojnë 35 minuta pilates në shtëpi

Ndërtim i muskujve
Stërvitja me pesha apo kardio? Ja cilën sugjerojnë ekspertët e Harvardit

Stërvitja me pesha apo kardio? Ja cilën sugjerojnë ekspertët e Harvardit

Aktivitete sportive
Aktiviteti fizik mund ta zvogëlojë rrezikun e kancerit të gjirit

Aktiviteti fizik mund ta zvogëlojë rrezikun e kancerit të gjirit

Femra
Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ecja do të ketë një efekt edhe më të madh me disa ushtrime të lehta

Ecja do të ketë një efekt edhe më të madh me disa ushtrime të lehta

Aktivitete sportive
Ushtrimet më të mira për largimin e depozitave dhjamore nga barku

Ushtrimet më të mira për largimin e depozitave dhjamore nga barku

Sport / Fitnes
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Bukuri dhe Kujdes
Një burrë 45 vjeçar nga Kolorado ka thyer rekordin botëror të ushtrimeve ‘chin-up’

Një burrë 45 vjeçar nga Kolorado ka thyer rekordin botëror të ushtrimeve ‘chin-up’

Interesante
KFOR zhvillon stërvitjen “ROBUST RAM”: Do të përdoren edhe mjete ajrore

KFOR zhvillon stërvitjen “ROBUST RAM”: Do të përdoren edhe mjete ajrore

Siguri


mob5