LAJMI I FUNDIT:

Union Berlin

82 Artikuj

“Ata mbroheshin shumë mirë”,  Ancelotti flet pas fitores dramatike ndaj Union Berlinit

“Ata mbroheshin shumë mirë”, Ancelotti flet pas fitores dramatike ndaj Union Berlinit

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje shumë interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Carvajal lëndohet, do t’i mungojë Real Madridin së paku në dy ndeshje të rëndësishme

Carvajal lëndohet, do t’i mungojë Real Madridin së paku në dy ndeshje të rëndësishme

La Liga
Legjenda e Juventusit, Bonucci: U luta të qëndroja, më përjashtuan pas 500 ndeshjesh – Allegri po gënjen

Legjenda e Juventusit, Bonucci: U luta të qëndroja, më përjashtuan pas 500 ndeshjesh – Allegri po gënjen

Serie A
Bonucci i vendosur për të nisur veprime ligjore kundër Juventusit

Bonucci i vendosur për të nisur veprime ligjore kundër Juventusit

Serie A
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Zyrtare: Leonardo Bonucci, lojtar i ri i Union Berlin

Zyrtare: Leonardo Bonucci, lojtar i ri i Union Berlin

Bundesliga
Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Serie A
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve
Lojtari më i mirë i javës në Bundesliga shënoi het-trik dhe u kthye në shtëpi me biçikletë

Lojtari më i mirë i javës në Bundesliga shënoi het-trik dhe u kthye në shtëpi me biçikletë

Bundesliga
Bonucci pritet t’i befasojë të gjithë me skuadrën e re – rikthim në Ligën e Kampionëve

Bonucci pritet t’i befasojë të gjithë me skuadrën e re – rikthim në Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Ndryshime te Interi – Largohet Gosens, vjen Augusto

Ndryshime te Interi – Largohet Gosens, vjen Augusto

Serie A
Isco zbulon prapaskenat se si Union Berlin e tradhtoi me kontratën e ofruar dhe si ishte afër pensionimit

Isco zbulon prapaskenat se si Union Berlin e tradhtoi me kontratën e ofruar dhe si ishte afër pensionimit

Bundesliga
David Datro Fofana do të huazohet te klubi që luan në Ligën e Kampionëve

David Datro Fofana do të huazohet te klubi që luan në Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Xhiro e fundit në Bundesliga nuk e vendosi vetëm titullin – këto janë ekipet që do të luajnë garat evropiane dhe ato që zbritën një kategori më poshtë

Xhiro e fundit në Bundesliga nuk e vendosi vetëm titullin – këto janë ekipet që do të luajnë garat evropiane dhe ato që zbritën një kategori më poshtë

Bundesliga
Borussia Dortmund 2-1 Union Berlin, notat e lojtarëve

Borussia Dortmund 2-1 Union Berlin, notat e lojtarëve

Bundesliga
Dortmundi merr një fitore të vështirë ndaj Union Berlinit

Dortmundi merr një fitore të vështirë ndaj Union Berlinit

Bundesliga
Formacionet zyrtare: Dortmund – Union Berlin

Formacionet zyrtare: Dortmund – Union Berlin

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Bayern Munich 3-0 Union Berlin, vlerësohet paraqitja e Coman

Notat e lojtarëve: Bayern Munich 3-0 Union Berlin, vlerësohet paraqitja e Coman

Bundesliga
Bayerni nënshtron Union Berlinin dhe rimerr kreun

Bayerni nënshtron Union Berlinin dhe rimerr kreun

Bundesliga
Dueli i kreut të tabelës: Bayern Munich dhe Union Berlini publikojnë formacionet zyrtare

Dueli i kreut të tabelës: Bayern Munich dhe Union Berlini publikojnë formacionet zyrtare

Bundesliga
Hidhet shorti në Ligën e Evropës, mësohen çiftet e fazës së 1/8

Hidhet shorti në Ligën e Evropës, mësohen çiftet e fazës së 1/8

Liga e Evropës
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës