LAJMI I FUNDIT:

UFC

861 Artikuj

Spektakël, luftë dhe polemika në UFC, triumfojnë De Randamie e Silva (Foto/Video)

Spektakël, luftë dhe polemika në UFC, triumfojnë De Randamie e Silva (Foto/Video)

Sportet Luftarake
Ofertë serioze që të ndodhë dueli në mes të Mayweather dhe McGregor

Ofertë serioze që të ndodhë dueli në mes të Mayweather dhe McGregor

Sportet Luftarake
Luftëtari i UFC-së i shkurton flokët ndërmjet raundeve, pastaj tregon arsyen pse e bëri këtë (Foto/Video)

Luftëtari i UFC-së i shkurton flokët ndërmjet raundeve, pastaj tregon arsyen pse e bëri këtë (Foto/Video)

Sportet Luftarake
McGregor u kthehet dueleve në shtatorin e ardhshëm

McGregor u kthehet dueleve në shtatorin e ardhshëm

Sportet Luftarake
“Jam i gatshëm të luftoj me McGregorin, por jo në MMA”

“Jam i gatshëm të luftoj me McGregorin, por jo në MMA”

Sportet Luftarake
McGregor tallet me UFC-në teksa futej në aeroplanin privat, ka edhe një mesazh për të gjithë ata që dëshirojnë t’ia marrin titullin (Video)

McGregor tallet me UFC-në teksa futej në aeroplanin privat, ka edhe një mesazh për të gjithë ata që dëshirojnë t’ia marrin titullin (Video)

Sportet Luftarake
A është Arianny Celeste femra më atraktive e UFC-së? Këto imazhe do t’ju ndihmojnë të vendosni (Foto/Video)

A është Arianny Celeste femra më atraktive e UFC-së? Këto imazhe do t’ju ndihmojnë të vendosni (Foto/Video)

Yjet
Pesë kundërshtarët e mundshëm të McGregor në WWE (Video)

Pesë kundërshtarët e mundshëm të McGregor në WWE (Video)

Sportet Luftarake
Dueli i shumëpërfolur, babai i Mayweather: Unë do ta nokautoja McGregorin, e lë më djali im (Foto/Video)

Dueli i shumëpërfolur, babai i Mayweather: Unë do ta nokautoja McGregorin, e lë më djali im (Foto/Video)

Sportet Luftarake
Jetonte me qira dhe 188 euro ndihmë sociale, McGregor tregon vështirësitë që kishte për t’u bërë kampion

Jetonte me qira dhe 188 euro ndihmë sociale, McGregor tregon vështirësitë që kishte për t’u bërë kampion

Sportet Luftarake
Nuk përmbahet McGregor, hyn në ‘tetëkëndësh’ për ta uruar shokun e tij (Foto/Video)

Nuk përmbahet McGregor, hyn në ‘tetëkëndësh’ për ta uruar shokun e tij (Foto/Video)

Sportet Luftarake
Conor McGregor, me Rolls-Royse të fuqishëm sa grushtet e tij (Foto)

Conor McGregor, me Rolls-Royse të fuqishëm sa grushtet e tij (Foto)

Auto Fun
Mayweather: Mos më krahasoni me McGregor, më ofendoni – sikur ta krahasoni elefantin me milingonën (Video)

Mayweather: Mos më krahasoni me McGregor, më ofendoni – sikur ta krahasoni elefantin me milingonën (Video)

Sportet Luftarake
Pogba dëshiron të bëhet McGregor, imiton irlandezin me ‘ecjen famëkeqe’ (Video)

Pogba dëshiron të bëhet McGregor, imiton irlandezin me ‘ecjen famëkeqe’ (Video)

Premier League
Rivali e quajti frikacak dhe e ofendoi gjithë Irlandën, por McGregor thotë se nuk është i bindur se ai është i të njëjtit nivel (Video)

Rivali e quajti frikacak dhe e ofendoi gjithë Irlandën, por McGregor thotë se nuk është i bindur se ai është i të njëjtit nivel (Video)

Sportet Luftarake
Sa shumë yje pëlqejnë artet marciale, të famshmit ndoqën triumfin e Conor McGregor (Foto)

Sa shumë yje pëlqejnë artet marciale, të famshmit ndoqën triumfin e Conor McGregor (Foto)

Yjet
Myslimani i UFC u thotë irlandezëve: Dua të luftoj me frikacakun tuaj McGregor (Video)

Myslimani i UFC u thotë irlandezëve: Dua të luftoj me frikacakun tuaj McGregor (Video)

Sportet Luftarake
Sportisti i arteve të përziera marciale dëshiron të ndeshet me Ibran (Foto/Video)

Sportisti i arteve të përziera marciale dëshiron të ndeshet me Ibran (Foto/Video)

Kik-Boks
Pensionohet McGregor?

Pensionohet McGregor?

Sportet Luftarake
Magjik Latifi, fiton edhe ndaj Villantes (Foto/Video)

Magjik Latifi, fiton edhe ndaj Villantes (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Ilir Latifi përballet me Gian Villante (Foto)

Ilir Latifi përballet me Gian Villante (Foto)

Kik-Boks