LAJMI I FUNDIT:

Uellsi

67 Artikuj

Momenti kur shqiptari kapet brenda shtëpisë me hashash në Britani

Momenti kur shqiptari kapet brenda shtëpisë me hashash në Britani

Kosovë
Bale: Nuk e di kush është kryeministri i Britanisë së Madhe, nuk i lexoj shumicën e gjërave të parëndësishme

Bale: Nuk e di kush është kryeministri i Britanisë së Madhe, nuk i lexoj shumicën e gjërave të parëndësishme

Po Flitet
Rruga më e pjerrët në botë futet në librin e rekordeve Guiness, ajo gjendet në Uells

Rruga më e pjerrët në botë futet në librin e rekordeve Guiness, ajo gjendet në Uells

Interesante
Kërcënimi nga ndryshimet klimatike, paralajmërohet zhvendosja e një fshati në Britani të Madhe (Foto)

Kërcënimi nga ndryshimet klimatike, paralajmërohet zhvendosja e një fshati në Britani të Madhe (Foto)

Nga Bota
Nga jashtë duket si një shtëpi normale britanike, por nëse futeni brenda, do të mendoni se jeni diku në Azi (Foto/Video)

Nga jashtë duket si një shtëpi normale britanike, por nëse futeni brenda, do të mendoni se jeni diku në Azi (Foto/Video)

Interesante
Rrëfimi i myslimanes nga Uelsi, etiketohej si “kamikaze” dhe fyhej në rrugë për shkak të mbulesës – la punën për kampanjat kundër racizmit (Foto/Video)   

Rrëfimi i myslimanes nga Uelsi, etiketohej si “kamikaze” dhe fyhej në rrugë për shkak të mbulesës – la punën për kampanjat kundër racizmit (Foto/Video)   

Nga Bota
E rrallë, por mahnitëse – Një ekip futbolli me studentë të Universitetit do të luajë në Ligën e Evropës

E rrallë, por mahnitëse – Një ekip futbolli me studentë të Universitetit do të luajë në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Theresa May pushon në Uells

Theresa May pushon në Uells

Nga Bota
Po bënin garë, gjithçka përfundoi shumë keq – njëra veturë u rrotullua tri herë në autostradë (Video)

Po bënin garë, gjithçka përfundoi shumë keq – njëra veturë u rrotullua tri herë në autostradë (Video)

Nga Bota
Momenti kur një i pastrehë merr çelësat e shtëpisë së tij të parë, pas 30 vjet jetë rrugëve (Foto/Video)

Momenti kur një i pastrehë merr çelësat e shtëpisë së tij të parë, pas 30 vjet jetë rrugëve (Foto/Video)

Nga Bota
Intensifikohet bashkëpunimi ndërmjet Policisë së Kosovës dhe të Policisë së Uellsit

Intensifikohet bashkëpunimi ndërmjet Policisë së Kosovës dhe të Policisë së Uellsit

Lajme
Notoi mbi 3,200 kilometra për 157 ditë, i pari që notoi përreth Britanisë së Madhe (Video)

Notoi mbi 3,200 kilometra për 157 ditë, i pari që notoi përreth Britanisë së Madhe (Video)

Interesante
Gjendet nëndetësja gjermane e fundosur para 100 vitesh (Foto)

Gjendet nëndetësja gjermane e fundosur para 100 vitesh (Foto)

Interesante
Rrëzohet lisi njëmijë vjeçar që shënonte kufirin mes dy shteteve (Foto)

Rrëzohet lisi njëmijë vjeçar që shënonte kufirin mes dy shteteve (Foto)

Interesante
U kërkoi grave favore seksuale, për t’ua dhënë falas banesën me qira – videoja tregon se si ra në grackë pronari! (Video)

U kërkoi grave favore seksuale, për t’ua dhënë falas banesën me qira – videoja tregon se si ra në grackë pronari! (Video)

Nga Bota
Horror në Uells: Shtëpia përfshihet nga zjarri, babai dhe katër fëmijët e tij gjejnë vdekjen (Foto/Video)

Horror në Uells: Shtëpia përfshihet nga zjarri, babai dhe katër fëmijët e tij gjejnë vdekjen (Foto/Video)

Nga Bota
Fshati fantazmë: Dikur fëmijët luanin rrugëve, por papritmas ndryshoi gjithçka – tanimë njerëzit kanë ikur nga vdekja! (Video)

Fshati fantazmë: Dikur fëmijët luanin rrugëve, por papritmas ndryshoi gjithçka – tanimë njerëzit kanë ikur nga vdekja! (Video)

Nga Bota
UEFA kërkon mbylljen e çatisë së stadiumit, shkak frika nga sulmet terroriste nga dronët me eksplozivë

UEFA kërkon mbylljen e çatisë së stadiumit, shkak frika nga sulmet terroriste nga dronët me eksplozivë

Ndërkombëtare
Imami thotë se feja Islame e lejon të mbash skllave seksi

Imami thotë se feja Islame e lejon të mbash skllave seksi

Nga Bota