LAJMI I FUNDIT:

Udhëtime

51 Artikuj

Loja e madhe filloi! Fito me IP Petrol!

Loja e madhe filloi! Fito me IP Petrol!

IP Petrol
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Një zakon gjatë fluturimit mund të jetë rrezik për shëndetin tuaj

Një zakon gjatë fluturimit mund të jetë rrezik për shëndetin tuaj

Këshilla mjekësore
Çfarë nuk ia vlen të merrni me vete në një udhëtim? Gjërat që zënë vend në valixhen tuaj

Çfarë nuk ia vlen të merrni me vete në një udhëtim? Gjërat që zënë vend në valixhen tuaj

Udhëtime
Gjërat që nuk duhet t’i bëni kurrë në aeroplan

Gjërat që nuk duhet t’i bëni kurrë në aeroplan

Kuriozitete
Shtetet më të sigurta dhe ato më të rrezikshme për të udhëtuar në 2024, ku renditet Shqipëria?

Shtetet më të sigurta dhe ato më të rrezikshme për të udhëtuar në 2024, ku renditet Shqipëria?

Shqipëri
Vendet më të shtrenjta për të jetuar

Vendet më të shtrenjta për të jetuar

Udhëtime
Tri vendet evropiane që mund t’i vizitoni brenda tri sekondash

Tri vendet evropiane që mund t’i vizitoni brenda tri sekondash

Çfarë të vizitosh
Alpet Shqiptare në krye të listës së destinacioneve më interesante për t’u vizituar në vitin 2024, sipas National Geographic

Alpet Shqiptare në krye të listës së destinacioneve më interesante për t’u vizituar në vitin 2024, sipas National Geographic

Çfarë të vizitosh
Amerikanja e parë në Everest ngjitë Bjeshkët e Nemuna

Amerikanja e parë në Everest ngjitë Bjeshkët e Nemuna

Kosovë
Sylt: Çfarë duhet të dini për ishullin më të famshëm në Gjermani

Sylt: Çfarë duhet të dini për ishullin më të famshëm në Gjermani

Çfarë të vizitosh
Pushime magjepsëse tashmë në bregdetin e Detit të Zi vetëm me Max Travel, në Sunny Beach e Nessebar të Bullgarisë

Pushime magjepsëse tashmë në bregdetin e Detit të Zi vetëm me Max Travel, në Sunny Beach e Nessebar të Bullgarisë

Elfije Boletini
Top 15 vendet për t’u vizituar në Evropë gjatë vjeshtës

Top 15 vendet për t’u vizituar në Evropë gjatë vjeshtës

Çfarë të vizitosh
Shqipëria në top-listën e vendeve që këshillohet për femrat, të cilat duan të udhëtojnë vetëm

Shqipëria në top-listën e vendeve që këshillohet për femrat, të cilat duan të udhëtojnë vetëm

Shqipëri
Pse të udhëtosh me EI Taxi është zgjidhja e duhur?!

Pse të udhëtosh me EI Taxi është zgjidhja e duhur?!

El Taxi


mob5