LAJMI I FUNDIT:

Uashington

115 Artikuj

Rama niset drejt Uashingtonit për të marrë pjesën në samitin e NATO-s

Rama niset drejt Uashingtonit për të marrë pjesën në samitin e NATO-s

Shqipëri
Biden bën shaka për ‘sëmundjen mendore’ të Trump në një darkë tradicionale në Uashington

Biden bën shaka për ‘sëmundjen mendore’ të Trump në një darkë tradicionale në Uashington

Amerika
Dy të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në Uashington, DC

Dy të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në Uashington, DC

Nga Bota
Nikki Haley siguron fitoren e parë, mposht Donald Trumpin në Uashington DC

Nikki Haley siguron fitoren e parë, mposht Donald Trumpin në Uashington DC

Amerika
Kush është amerikani që i vuri zjarrin vetes afër ambasadës izraelite në Uashington?

Kush është amerikani që i vuri zjarrin vetes afër ambasadës izraelite në Uashington?

Nga Bota
Pamje që tregojnë burrin që i vuri zjarrin vetes jashtë ambasadës izraelite në Uashington pasi bërtiti “Liri për Palestinën”

Pamje që tregojnë burrin që i vuri zjarrin vetes jashtë ambasadës izraelite në Uashington pasi bërtiti “Liri për Palestinën”

Nga Bota
Një burrë i vë flakën vetes jashtë ambasadës izraelite në Uashington – me lëndime të rrezikshme për jetën përfundon në spital

Një burrë i vë flakën vetes jashtë ambasadës izraelite në Uashington – me lëndime të rrezikshme për jetën përfundon në spital

Amerika
Si një 20-vjeçar vodhi një helikopter ushtarak dhe e uli në lëndinën e Shtëpisë së Bardhë – 50 vjet më parë

Si një 20-vjeçar vodhi një helikopter ushtarak dhe e uli në lëndinën e Shtëpisë së Bardhë – 50 vjet më parë

Amerika
16 vjetori i pavarësisë së Kosovës mes tensionesh me Uashingtonin

16 vjetori i pavarësisë së Kosovës mes tensionesh me Uashingtonin

Kosovë
Lutjet e Mëngjesit në Uashington, cilët deputetë të Kosovës pritet të marrin pjesë

Lutjet e Mëngjesit në Uashington, cilët deputetë të Kosovës pritet të marrin pjesë

Kosovë
Murati: Konstatimet se Escobar ka qëndrime të ndryshme nga Uashingtoni, injorancë e thellë

Murati: Konstatimet se Escobar ka qëndrime të ndryshme nga Uashingtoni, injorancë e thellë

Kosovë


mob5