LAJMI I FUNDIT:

Tualet

61 Artikuj

Aeroplani duhej të kthehej në Vjenë pas një fluturimi dy orësh, pasi pesë nga tetë tualetet u prishën

Aeroplani duhej të kthehej në Vjenë pas një fluturimi dy orësh, pasi pesë nga tetë tualetet u prishën

Interesante
Stjuardesa paralajmëron se nuk duhet të lani kurrë dhëmbët në banjën e aeroplanit

Stjuardesa paralajmëron se nuk duhet të lani kurrë dhëmbët në banjën e aeroplanit

Si të udhëtosh
Rita Ora mungoi në momentin kur Will Smith e goditi me shuplakë Chris Rock pasi ndodhej në tualet

Rita Ora mungoi në momentin kur Will Smith e goditi me shuplakë Chris Rock pasi ndodhej në tualet

Yjet
Zakonet tuaja të tualetit mund të jenë një shenjë se jeni shtatzënë, por nuk e dini

Zakonet tuaja të tualetit mund të jenë një shenjë se jeni shtatzënë, por nuk e dini

Shëndetësi Lajme
Ekspertët: Gabimi i zakonshëm që njerëzit bëjnë në banjë mund të jetë vërtet i dëmshëm

Ekspertët: Gabimi i zakonshëm që njerëzit bëjnë në banjë mund të jetë vërtet i dëmshëm

Të tjera
Incident mbi qiellin e Austrisë, burri refuzon të del nga tualeti – piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Grac

Incident mbi qiellin e Austrisë, burri refuzon të del nga tualeti – piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Grac

Evropa
Tri gjëra që duhet të bëni tani për ta mbajtur shtëpinë tuaj të rregullt

Tri gjëra që duhet të bëni tani për ta mbajtur shtëpinë tuaj të rregullt

Bëje vet
Grinden se cili do të futej i pari në tualetin e klubit të natës në Bronx, burri qëllon për vdekje një tjetër – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Grinden se cili do të futej i pari në tualetin e klubit të natës në Bronx, burri qëllon për vdekje një tjetër – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

Amerika
Tri mënyra të thjeshta për të zgjidhur problemet e zakonshme hidraulike pa thirrur një profesionist

Tri mënyra të thjeshta për të zgjidhur problemet e zakonshme hidraulike pa thirrur një profesionist

Bëje vet
Po rinovonin shtëpinë që e kishin blerë, çifti zbulon tualetin e fshehtë

Po rinovonin shtëpinë që e kishin blerë, çifti zbulon tualetin e fshehtë

Interesante
Publikon foton nga tualeti i dhomës së hotelit, nga kulluesja e vaskës shihej duke “dalë” një dritë

Publikon foton nga tualeti i dhomës së hotelit, nga kulluesja e vaskës shihej duke “dalë” një dritë

Interesante
Nuk e pastruan si duhet, trajneri kinez ndëshkon nxënësit – i detyron të pastrojnë fytyrën me ujë të guaskës së tualetit

Nuk e pastruan si duhet, trajneri kinez ndëshkon nxënësit – i detyron të pastrojnë fytyrën me ujë të guaskës së tualetit

Azia
Shpëtohet gruaja nga India që bashkëshorti e kishte mbajtur të mbyllur në tualet për një vit e gjysmë

Shpëtohet gruaja nga India që bashkëshorti e kishte mbajtur të mbyllur në tualet për një vit e gjysmë

Azia
Pesë artikuj të përditshëm që asnjëherë nuk duhet t’i gjuani në guacën e tualetit

Pesë artikuj të përditshëm që asnjëherë nuk duhet t’i gjuani në guacën e tualetit

Këshilla dhe ide
Zbulimet që menduan për komoditetin e grave dhe fituan një milion falënderime

Zbulimet që menduan për komoditetin e grave dhe fituan një milion falënderime

Bukuri dhe Kujdes
Ndërtohet tualet i qasshëm për 37 nxënësit me nevoja të veçanta në shkollën “Ismail Qemali”

Ndërtohet tualet i qasshëm për 37 nxënësit me nevoja të veçanta në shkollën “Ismail Qemali”

Kosovë
Presidenti brazilian rrëshqet në pllaka dhe rrëzohet në tualet, dërgohet me urgjencë në spitalin ushtarak

Presidenti brazilian rrëshqet në pllaka dhe rrëzohet në tualet, dërgohet me urgjencë në spitalin ushtarak

Nga Bota
Avioni ndryshon destinacion, për të liruar pasagjerin e bllokuar në tualet

Avioni ndryshon destinacion, për të liruar pasagjerin e bllokuar në tualet

Interesante
Dëgjuan zhurmën që vinte nga tualeti i femrave, punonjësit e hotelit mbetën të habitur kur panë ariun brenda

Dëgjuan zhurmën që vinte nga tualeti i femrave, punonjësit e hotelit mbetën të habitur kur panë ariun brenda

Interesante
Vizitorët e një pallati britanik, kanë mundësi ta përdorin guaskën nga ari (Foto)

Vizitorët e një pallati britanik, kanë mundësi ta përdorin guaskën nga ari (Foto)

Fun Lajme
Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Fun Lajme
Teknika e thjeshtë që përdori nusja, për të mos e zhytur fustanin e bardhë në tualet (Foto)

Teknika e thjeshtë që përdori nusja, për të mos e zhytur fustanin e bardhë në tualet (Foto)

Fun Lajme
Zjarrfikësit kërkojnë kujdes të shtuar, mos të kërkohet ndihmë për ngecje në tualet (Foto)

Zjarrfikësit kërkojnë kujdes të shtuar, mos të kërkohet ndihmë për ngecje në tualet (Foto)

Dështime
Nuk shkoi në tualet për një javë, 80-vjeçarit gati sa nuk i “shpërthyen” zorrët (Foto)

Nuk shkoi në tualet për një javë, 80-vjeçarit gati sa nuk i “shpërthyen” zorrët (Foto)

Interesante