LAJMI I FUNDIT:

Tryezë diskutimi

14 Artikuj

Kurti: Nuk mund të lejojmë të përsëriten rastet e dhunës, që na tronditin të gjithëve

Kurti: Nuk mund të lejojmë të përsëriten rastet e dhunës, që na tronditin të gjithëve

Kosovë
​Diskutimi publik për Projektligjin për kriptovalutat

​Diskutimi publik për Projektligjin për kriptovalutat

Ekonomi
Nuk respektohet privatësia e pacientëve, u shpërndanë fotografi të personave të helmuar në Deçan

Nuk respektohet privatësia e pacientëve, u shpërndanë fotografi të personave të helmuar në Deçan

Kosovë
KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë

KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë

Kosovë
Tryezë mbi rëndësinë e sigurisë në punë në Kosovë

Tryezë mbi rëndësinë e sigurisë në punë në Kosovë

Të Tjera
GGD-ja organizoi tryezë diskutimi me studentët lidhur me miratimin e buxhetit

GGD-ja organizoi tryezë diskutimi me studentët lidhur me miratimin e buxhetit

Kosovë
Mbahet tryeza lidhur me korrigjimin e kufijve në mes të Kosovës dhe Serbisë

Mbahet tryeza lidhur me korrigjimin e kufijve në mes të Kosovës dhe Serbisë

Kosovë
LDK dhe VV bojktojnë takimin e partive politike për dialogun Kosovë-Serbi

LDK dhe VV bojktojnë takimin e partive politike për dialogun Kosovë-Serbi

Kosovë
Liderët e partive politike mblidhen sot, temë diskutimi dialogu me Serbinë

Liderët e partive politike mblidhen sot, temë diskutimi dialogu me Serbinë

Kosovë
VV: Ftesat për tryezën e së premtes u janë dërguar të gjitha partive

VV: Ftesat për tryezën e së premtes u janë dërguar të gjitha partive

Politikë
Haradinaj: S’po duket që dikush po dëshiron zgjedhje të parakohshme

Haradinaj: S’po duket që dikush po dëshiron zgjedhje të parakohshme

Kosovë
Limaj: Duhet konsensus për temat nacionale

Limaj: Duhet konsensus për temat nacionale

Kosovë
Tryeza e diskutimit mes partive politike e mbyllur për media 

Tryeza e diskutimit mes partive politike e mbyllur për media 

Kosovë
Sot mbahet tryeza e diskutimit mes partive politike

Sot mbahet tryeza e diskutimit mes partive politike

Kosovë