LAJMI I FUNDIT:

Tritol

53 Artikuj

Zbulohet depoja me tritol, granata e armë zjarri në Shkodër, arrestohet 68-vjeçari

Zbulohet depoja me tritol, granata e armë zjarri në Shkodër, arrestohet 68-vjeçari

Shqipëri
Parandalohet atentati në Fier, arrestohet 29-vjeçari me 20 kilogramë tritol

Parandalohet atentati në Fier, arrestohet 29-vjeçari me 20 kilogramë tritol

Shqipëri
Zbardhet rasti i shpërthimit me tritol në Tiranë, organizatori pagoi të miturin për të vënë lëndën plasëse

Zbardhet rasti i shpërthimit me tritol në Tiranë, organizatori pagoi të miturin për të vënë lëndën plasëse

Shqipëri
Tritol në fasonerinë në Tiranë

Tritol në fasonerinë në Tiranë

Shqipëri
Tentoi të vrasë biznesmenin me tritol në Elbasan, konfirmohet dënimi 25 vjet burg për Astrit Sinanajn

Tentoi të vrasë biznesmenin me tritol në Elbasan, konfirmohet dënimi 25 vjet burg për Astrit Sinanajn

Shqipëri
Shpërthim tritoli në një lokal në Shkodër

Shpërthim tritoli në një lokal në Shkodër

Shqipëri
Tritoli në Vaun e Dejës, reagon presidenti Begaj: Autorët të vihen para ligjit

Tritoli në Vaun e Dejës, reagon presidenti Begaj: Autorët të vihen para ligjit

Shqipëri
Tritol në automjetin e përfaqësuesit të opozitës në Vaun e Dejës

Tritol në automjetin e përfaqësuesit të opozitës në Vaun e Dejës

Shqipëri
Gjendet një makinë e djegur në Fushë-Krujë, pas rastit ku u vendos tritol në një banese në Kurbin

Gjendet një makinë e djegur në Fushë-Krujë, pas rastit ku u vendos tritol në një banese në Kurbin

Shqipëri
Shpërthim në një market në Kamëz, raportohet për dëme materiale

Shpërthim në një market në Kamëz, raportohet për dëme materiale

Shqipëri
Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në fshatin Bushat

Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në fshatin Bushat

Shqipëri
Shpërthim i fuqishëm tritoli në një mobilieri në Fushë-Krujë

Shpërthim i fuqishëm tritoli në një mobilieri në Fushë-Krujë

Shqipëri
Parandalohet ngjarja kriminale në Vlorë, gjenden 500 gramë tritol gati për shpërthim, armë dhe municione

Parandalohet ngjarja kriminale në Vlorë, gjenden 500 gramë tritol gati për shpërthim, armë dhe municione

Shqipëri
Tritoli që tronditi Sarandën, çfarë ndodhi me dy familjet në “sagën” e gjyqeve për pronësinë

Tritoli që tronditi Sarandën, çfarë ndodhi me dy familjet në “sagën” e gjyqeve për pronësinë

Shqipëri
Policia gjen tritol dhe granata dore në një banesë të braktisur në Vlorë

Policia gjen tritol dhe granata dore në një banesë të braktisur në Vlorë

Shqipëri
Shpërthimi me tritol në Sarandë, arrestohet autori i dyshuar

Shpërthimi me tritol në Sarandë, arrestohet autori i dyshuar

Shqipëri
Dalin pamjet e shpërthimit të tritolit në Sarandë, hoteli shkatërrohet plotësisht

Dalin pamjet e shpërthimit të tritolit në Sarandë, hoteli shkatërrohet plotësisht

Shqipëri
Detaje nga shpërthimi i tritolit në Sarandë, bashkëpronarët e hotelit në gjyq që prej vitit 2002

Detaje nga shpërthimi i tritolit në Sarandë, bashkëpronarët e hotelit në gjyq që prej vitit 2002

Shqipëri
Shpërthimi i tritolit trondit Sarandën, shkatërrohet hoteli dhe dëmtohen objektet përreth

Shpërthimi i tritolit trondit Sarandën, shkatërrohet hoteli dhe dëmtohen objektet përreth

Shqipëri
Vlorë, shkatërrohet grupi që shiste mina me telekomandë

Vlorë, shkatërrohet grupi që shiste mina me telekomandë

Shqipëri
I vendosi tritol shtëpisë së oficerit të policisë, lihet në burg 32-vjeçarit në Shkodër

I vendosi tritol shtëpisë së oficerit të policisë, lihet në burg 32-vjeçarit në Shkodër

Shqipëri
Shpërthim me tritol në shtëpinë e policit në Shkodër, raportohen vetëm dëme materiale

Shpërthim me tritol në shtëpinë e policit në Shkodër, raportohen vetëm dëme materiale

Shqipëri
I vendoset tritol banesës së një polici në Shkodër, dëme të shumta materiale

I vendoset tritol banesës së një polici në Shkodër, dëme të shumta materiale

Shqipëri
Shpërthime me lëndë plasëse në Fushë-Krujë dhe Lushnje

Shpërthime me lëndë plasëse në Fushë-Krujë dhe Lushnje

Shqipëri