LAJMI I FUNDIT:

Trent Alexander-Arnold

219 Artikuj

Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje ‘të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje ‘të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Premier League
“Ju mund ta shihni nga festimi se sa shumë do të thoshte fitorja për ne” – fjalët e  Alexander-Arnold pas fitores ndaj Fulham

“Ju mund ta shihni nga festimi se sa shumë do të thoshte fitorja për ne” – fjalët e Alexander-Arnold pas fitores ndaj Fulham

Premier League
Man City dhe Liverpooli ndahen në paqe në derbin e javës në Ligën Premier

Man City dhe Liverpooli ndahen në paqe në derbin e javës në Ligën Premier

Premier League
Alexander-Arnold barazon rezultatin ndaj Cityt me një gol të bukur

Alexander-Arnold barazon rezultatin ndaj Cityt me një gol të bukur

Premier League
Një takim jetësor me Leo Messin: Gjesti i yllit argjentinas për të ndihmuar fëmijët në nevojë përmes organizatës të krijuar nga Jude Bellingham  

Një takim jetësor me Leo Messin: Gjesti i yllit argjentinas për të ndihmuar fëmijët në nevojë përmes organizatës të krijuar nga Jude Bellingham  

Premier League
Southgate publikon listën e Anglisë për kualifikimet e ardhshme të Euro 2024, Alexander-Arnold listohet si mesfushor

Southgate publikon listën e Anglisë për kualifikimet e ardhshme të Euro 2024, Alexander-Arnold listohet si mesfushor

Përfaqësueset
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
Alexander Arnold emëron gjashtë lojtarë që kanë frymëzuar stilin e tij të lojës – Njëri prej tyre luan te Man City

Alexander Arnold emëron gjashtë lojtarë që kanë frymëzuar stilin e tij të lojës – Njëri prej tyre luan te Man City

Premier League
Jamed Maddison tallet me Alexander-Arnoldin për ndeshjen mes Tottenhamit dhe Liverpoolit

Jamed Maddison tallet me Alexander-Arnoldin për ndeshjen mes Tottenhamit dhe Liverpoolit

Premier League
Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Premier League
Oleksandr Zinchenko zbuloi se çfarë i tha Alexander-Arnold pas turpërimit që i bëri

Oleksandr Zinchenko zbuloi se çfarë i tha Alexander-Arnold pas turpërimit që i bëri

Premier League
Liverpooli zgjedh kapitenët e rinj pas largimit të Hendersonit

Liverpooli zgjedh kapitenët e rinj pas largimit të Hendersonit

Premier League
Henderson bëhet lojtari më i paguar i Anglisë pas transferimit te Al Ettifaq –  eklipson yje si Kane, Rashford dhe Sterling

Henderson bëhet lojtari më i paguar i Anglisë pas transferimit te Al Ettifaq –  eklipson yje si Kane, Rashford dhe Sterling

Ndërkombëtare
As Salah e as Van Dijk – zbulohet lojtari, vazhdimi i kontratës së të cilit Liverpooli do ta ketë prioritet

As Salah e as Van Dijk – zbulohet lojtari, vazhdimi i kontratës së të cilit Liverpooli do ta ketë prioritet

Premier League
Alexander-Arnold shkëlqeu si mesfushor, shënoi një gol mahnitës kundër Maltës

Alexander-Arnold shkëlqeu si mesfushor, shënoi një gol mahnitës kundër Maltës

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Liverpool 1-0 Fulham, Alexander-Arnold më i miri

Notat e lojtarëve: Liverpool 1-0 Fulham, Alexander-Arnold më i miri

Premier League
Real Madridi dhe Barcelona e duan transferimin e Alexander-Arnold

Real Madridi dhe Barcelona e duan transferimin e Alexander-Arnold

La Liga
Alexander-Arnold zbulon se çfarë çoi në përplasjen e ashpër me Granit Xhakën

Alexander-Arnold zbulon se çfarë çoi në përplasjen e ashpër me Granit Xhakën

Premier League
Përplasje brutale mes Granit Xhakës dhe Trent Alexander-Arnold

Përplasje brutale mes Granit Xhakës dhe Trent Alexander-Arnold

Premier League
Ka transformuar plotësisht fizikun e tij, por Alexander-Arnoldit i thuhet se nuk i nevojiten muskujt, kur nuk di të stopojë kundërshtarin

Ka transformuar plotësisht fizikun e tij, por Alexander-Arnoldit i thuhet se nuk i nevojiten muskujt, kur nuk di të stopojë kundërshtarin

Premier League
Alexander-Arnold kishte një paraqitje për t’u harruar, u turpërua nga Modric dhe Vinicius Jr në dy raste të ndryshme gjatë ndeshjes

Alexander-Arnold kishte një paraqitje për t’u harruar, u turpërua nga Modric dhe Vinicius Jr në dy raste të ndryshme gjatë ndeshjes

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Real 1-0 Liverpool, vlerësohen portierët

Notat e lojtarëve: Real 1-0 Liverpool, vlerësohen portierët

Liga e Kampionëve
Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Owen i pamëshirshëm ndaj tre lojtarëve të Liverpoolit për humbjen nga Bournemouthi

Premier League
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Liverpoolit dhe Realit para duelit mes tyre

Formacioni i kombinuar me lojtarët e Liverpoolit dhe Realit para duelit mes tyre

Liga e Kampionëve