LAJMI I FUNDIT:

Trendet e vitit 2021

132 Artikuj

Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
10 fustanet më të përfolura të vitit 2021

10 fustanet më të përfolura të vitit 2021

Laura Sekiraqa
Mënyra e duhur për veshjen e dollakëve

Mënyra e duhur për veshjen e dollakëve

Modë
Veshjet e përzgjedhura të javës

Veshjet e përzgjedhura të javës

Modë
Trendet e flokëve për verën 2021 vijnë nga vitet ’70

Trendet e flokëve për verën 2021 vijnë nga vitet ’70

Flokë dhe stil
Kim Kardashian sapo dëshmoi se ndonjëherë veshja e thjeshtë funksionon më së miri

Kim Kardashian sapo dëshmoi se ndonjëherë veshja e thjeshtë funksionon më së miri

Moda
Shannen Doherty poston foto pa grim: Mjaft më me standardet e bukurisë së Hollywoodit

Shannen Doherty poston foto pa grim: Mjaft më me standardet e bukurisë së Hollywoodit

Estetikë
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Modë
Këto pesë lloje të rroba banjave do të sundojnë verën e këtij viti

Këto pesë lloje të rroba banjave do të sundojnë verën e këtij viti

Keshilla Modë
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Modë
Disa veshje të lezetshme verore për të provuar në motin e ngrohtë

Disa veshje të lezetshme verore për të provuar në motin e ngrohtë

Modë
Inspirimi që ju duhet për të zgjedhur një frizurë dasmash

Inspirimi që ju duhet për të zgjedhur një frizurë dasmash

Flokë dhe stil
Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

Keshilla Modë
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Modë
Rrobat Pranverë / Verë 2021 shkëlqejnë me këtë trend

Rrobat Pranverë / Verë 2021 shkëlqejnë me këtë trend

Modë
Gërshetat me flluska janë trendi më i bukur i parë në ngjarjet me tapet të kuq në vitin 2021

Gërshetat me flluska janë trendi më i bukur i parë në ngjarjet me tapet të kuq në vitin 2021

Flokë dhe stil
Britey Spears i bashkohet trendit për lyerjen e flokëve me ngjyrë rozë

Britey Spears i bashkohet trendit për lyerjen e flokëve me ngjyrë rozë

Flokë dhe stil
Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Modë
Pjesa e sipërme më trendi e verës është gjysmë sytjena me tel, gjysmë këmishë me mëngë

Pjesa e sipërme më trendi e verës është gjysmë sytjena me tel, gjysmë këmishë me mëngë

Modë
Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

Moda
Flokët e reja ngjyrë platin të Hailey Bieber janë ikonike

Flokët e reja ngjyrë platin të Hailey Bieber janë ikonike

Flokë dhe stil
Kylie Jenner duket fantastike teksa pozon me trendin e fundit të modës

Kylie Jenner duket fantastike teksa pozon me trendin e fundit të modës

Modë
Një metodë e re konturimi që jep efekt ‘të ngritjes’ së fytyrës po bëhet viral në TikTok

Një metodë e re konturimi që jep efekt ‘të ngritjes’ së fytyrës po bëhet viral në TikTok

Grim
Ngjyra e re e flokëve të Kate Middleton është jashtëzakonisht e bukur

Ngjyra e re e flokëve të Kate Middleton është jashtëzakonisht e bukur

Flokë dhe stil