LAJMI I FUNDIT:

Trende pranverore

52 Artikuj

Kylie Jenner duket fantastike teksa pozon me trendin e fundit të modës

Kylie Jenner duket fantastike teksa pozon me trendin e fundit të modës

Modë
Veshjet më trendi të kësaj jave

Veshjet më trendi të kësaj jave

Modë
H&M përqafon stilin e lirshëm të rrobave në koleksion pranveror

H&M përqafon stilin e lirshëm të rrobave në koleksion pranveror

Modë
Edhe nëse nuk i pëlqeni stampimet me lule, këto veshje do të ndryshojnë perceptimin tuaj

Edhe nëse nuk i pëlqeni stampimet me lule, këto veshje do të ndryshojnë perceptimin tuaj

Modë
Flokët “tie-dye” janë bërë virale në TikTok – kjo po ngjall dëshirën e shumë personave për eksperimentim

Flokët “tie-dye” janë bërë virale në TikTok – kjo po ngjall dëshirën e shumë personave për eksperimentim

Flokë dhe stil
Katër stampime të lezetshme që ju duhen patjetër në gardërobën tuaj

Katër stampime të lezetshme që ju duhen patjetër në gardërobën tuaj

Modë
Ky trend i gjysheve do të jetë gjithandej gjatë verës

Ky trend i gjysheve do të jetë gjithandej gjatë verës

Modë
Fustanet më elegantë me lule kanë këtë të përbashkët

Fustanet më elegantë me lule kanë këtë të përbashkët

Modë
Perlat janë detaji i bukur që i mungon manikyrit tuaj

Perlat janë detaji i bukur që i mungon manikyrit tuaj

Manikyr dhe pedikyr
Kombinimin më të bukur pranveror e sjell Dua Lipa

Kombinimin më të bukur pranveror e sjell Dua Lipa

Modë
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Modë
Trendet e stampimit të veshjeve për vitin 2021

Trendet e stampimit të veshjeve për vitin 2021

Keshilla Modë
Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021

Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021

Flokë dhe stil
Trendet e modës që do t’i shohim gjithandej në vitin 2021

Trendet e modës që do t’i shohim gjithandej në vitin 2021

Modë
Çizme të shkurtra: Nëntë ide kombinimi

Çizme të shkurtra: Nëntë ide kombinimi

Keshilla Modë
Pamjet më të bukura të grimit dhe flokëve në Javën e Modës në Paris

Pamjet më të bukura të grimit dhe flokëve në Javën e Modës në Paris

Estetikë
Dukjet më të mira nga Java e Modës në Paris

Dukjet më të mira nga Java e Modës në Paris

Modë
Trendet e aksesorëve për pranverën, të cilat u panë në sfilatat e modës

Trendet e aksesorëve për pranverën, të cilat u panë në sfilatat e modës

Modë
Dhjetë dukjet më të mira në Javën e Modës në Milano

Dhjetë dukjet më të mira në Javën e Modës në Milano

Modë
Moschino me një sfilatë krejtësisht ndryshe në Javën e Modës në Milano

Moschino me një sfilatë krejtësisht ndryshe në Javën e Modës në Milano

Modë
Versace bënë histori me përfshirjen e modeleve “plus size” në sfilatë

Versace bënë histori me përfshirjen e modeleve “plus size” në sfilatë

Modë
Blerjet që ia vlejnë të shihni këtë javë

Blerjet që ia vlejnë të shihni këtë javë

Keshilla Modë
Këto janë blerjet që ja vlejnë të shihni këtë javë

Këto janë blerjet që ja vlejnë të shihni këtë javë

Keshilla Modë
Nga të gjitha trendet e pranverës, këto janë bluzat më të thjeshta që mund të keni

Nga të gjitha trendet e pranverës, këto janë bluzat më të thjeshta që mund të keni

Keshilla Modë