LAJMI I FUNDIT:

Trafikim

20 Artikuj

U kap me substanca narkotike, Besnik Mujeci përjashtohet nga Lëvizja Vetëvendosje

U kap me substanca narkotike, Besnik Mujeci përjashtohet nga Lëvizja Vetëvendosje

Kosovë
Naser Kelmendi dënohet me 4 vjet e 8 muaj burgim lidhur me akuzën për trafikim me narkotikë

Naser Kelmendi dënohet me 4 vjet e 8 muaj burgim lidhur me akuzën për trafikim me narkotikë

Drejtësi
Tentuan të kalonin 16 të mitur drejt Italisë, arrestohet shtetasi nga Kosova në Morinë

Tentuan të kalonin 16 të mitur drejt Italisë, arrestohet shtetasi nga Kosova në Morinë

Shqipëri
Arrestohet shtetasi nga Kosova në Portin e Durrësit, dyshohet se tentoi të trafikonte shtatë vepra arti

Arrestohet shtetasi nga Kosova në Portin e Durrësit, dyshohet se tentoi të trafikonte shtatë vepra arti

Shqipëri
Arrestohen tre persona, nën dyshimin se trafikuan një femër në Gjakovë

Arrestohen tre persona, nën dyshimin se trafikuan një femër në Gjakovë

Kronika e Zezë
Arrestohet llapjani, e detyroi viktimën e trafikuar të kryente shërbime seksuale

Arrestohet llapjani, e detyroi viktimën e trafikuar të kryente shërbime seksuale

Kronika e Zezë
Rrëfimi i 18-vjeçares nga Kosova që u mashtrua nga një burrë më i vjetër dhe përfundoi e trafikuar

Rrëfimi i 18-vjeçares nga Kosova që u mashtrua nga një burrë më i vjetër dhe përfundoi e trafikuar

Sociale
Trafikoi një të mitur, arrestohet një person në veri të Mitrovicës

Trafikoi një të mitur, arrestohet një person në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Trafikim me të mitur në Tiranë, arrestohet 33-vjeçarja

Trafikim me të mitur në Tiranë, arrestohet 33-vjeçarja

Shqipëri
Arrestohen dy persona në Prizren të dyshuar për trafikimin e një të miture

Arrestohen dy persona në Prizren të dyshuar për trafikimin e një të miture

Kronika e Zezë
Arrestohet 7 shqiptarë, trafikuan qindra emigrantë në Angli

Arrestohet 7 shqiptarë, trafikuan qindra emigrantë në Angli

Shqipëri
E shfrytëzoi për shërbime seksuale me pagesë viktimën e trafikimit, Gjykata e Ferizajt i cakton tre vjet burgim të pandehurit

E shfrytëzoi për shërbime seksuale me pagesë viktimën e trafikimit, Gjykata e Ferizajt i cakton tre vjet burgim të pandehurit

Drejtësi
Po trafikonin bomba me telekomandë drejt Malit të Zi, në pranga dy persona

Po trafikonin bomba me telekomandë drejt Malit të Zi, në pranga dy persona

Shqipëri
Goditet grupi kriminal shqiptar që trafikonte emigrantë – sekuestrohen para, armë zjarri dhe automjete

Goditet grupi kriminal shqiptar që trafikonte emigrantë – sekuestrohen para, armë zjarri dhe automjete

Shqipëri
Trafikohet një e mitur në Prishtinë

Trafikohet një e mitur në Prishtinë

Kronika e Zezë
Trafikuan një femër për shërbime seksuale, tre të arrestuar në Prishtinë

Trafikuan një femër për shërbime seksuale, tre të arrestuar në Prishtinë

Kronika e Zezë
Transplantuan dhe trafikuan organe e qeliza njerëzore, në Çagllavicë arrestohen tre persona

Transplantuan dhe trafikuan organe e qeliza njerëzore, në Çagllavicë arrestohen tre persona

Kronika e Zezë
I fiksuar pas djemve, babai shet vajzën e porsalindur për 4,500 funte – arrestohet nga policia kineze

I fiksuar pas djemve, babai shet vajzën e porsalindur për 4,500 funte – arrestohet nga policia kineze

Nga Bota
Gruaja që u përdhunua mbi 43 mijë herë, po shëtitë botën për të ndihmuar viktimat e dhunës (Foto)

Gruaja që u përdhunua mbi 43 mijë herë, po shëtitë botën për të ndihmuar viktimat e dhunës (Foto)

Nga Bota
Arrestohen në Kroaci dy serbë duke bartur emigrantë nga Kosova

Arrestohen në Kroaci dy serbë duke bartur emigrantë nga Kosova

Kronika e Zezë