LAJMI I FUNDIT:

Trabzonspor

98 Artikuj

Sokol Cikalleshi ka shënuar njërin ndër golat më të bukur deri më tani në këtë sezon

Sokol Cikalleshi ka shënuar njërin ndër golat më të bukur deri më tani në këtë sezon

Ligat tjera
Dhimbje dhe lot për Ahmet Calik, të gjitha skuadrat në xhiron e 21-të nderuan ish-mbrojtësin e Turqisë  që humbi jetën pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë

Dhimbje dhe lot për Ahmet Calik, të gjitha skuadrat në xhiron e 21-të nderuan ish-mbrojtësin e Turqisë që humbi jetën pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë

Romak Zeqiri
Ka dështuar kalimi te Galatasaray, Valmir Veliu tani në radarin e Trabzonspor

Ka dështuar kalimi te Galatasaray, Valmir Veliu tani në radarin e Trabzonspor

Ndërkombëtare
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në Superligën e Turqisë, Mërgim Berisha zë vend në këtë renditje

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në Superligën e Turqisë, Mërgim Berisha zë vend në këtë renditje

Ligat tjera
Anastasios Bakasetas, futbollisti më në formë i Greqisë – pritet të luajë startues kundër Kosovës

Anastasios Bakasetas, futbollisti më në formë i Greqisë – pritet të luajë startues kundër Kosovës

Ndërkombëtare
Futbollisti i Trabzonspor zbulon se çfarë i tha Jose Mourinho gjatë ndeshjes, ku anësori shkëlqente përballe lojtarit të tij Karsdrop

Futbollisti i Trabzonspor zbulon se çfarë i tha Jose Mourinho gjatë ndeshjes, ku anësori shkëlqente përballe lojtarit të tij Karsdrop

Ligat tjera
Roma fiton lehtësisht edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonsporit, futet në grupe të Ligës së Konferencës

Roma fiton lehtësisht edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonsporit, futet në grupe të Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Roma kërkon rezultat pozitiv ndaj Trabzonsporit për tu futur në grupe të Ligës së Konferencës – formacionet zyrtare

Roma kërkon rezultat pozitiv ndaj Trabzonsporit për tu futur në grupe të Ligës së Konferencës – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Jose Mourinho me Romën e nis me fitore në fushën e vështirë të Trabzonspor

Jose Mourinho me Romën e nis me fitore në fushën e vështirë të Trabzonspor

Ligat tjera
Mourinho sonte debuton në stolin e Romës në ndeshje zyrtare – kështu pritet të luajë ‘Special One’

Mourinho sonte debuton në stolin e Romës në ndeshje zyrtare – kështu pritet të luajë ‘Special One’

Serie A
Katër skuadra turke pas Alioskit, por CSKA e Moskës i ofron miliona për tu transferuar në Rusi

Katër skuadra turke pas Alioskit, por CSKA e Moskës i ofron miliona për tu transferuar në Rusi

Premier League
Tifozët e Trabzonsporit ia dërgojnë 3.2 milion mesazhe dhe thirrje sulmuesit Sorloth, norvegjezi iu lutet të mos e stresojnë

Tifozët e Trabzonsporit ia dërgojnë 3.2 milion mesazhe dhe thirrje sulmuesit Sorloth, norvegjezi iu lutet të mos e stresojnë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Gervinho dhe Bruno Peres nënshkruajnë me Trabzonsporin

Zyrtare: Gervinho dhe Bruno Peres nënshkruajnë me Trabzonsporin

Ligat tjera
Bruno Peres dhe Gervinho kalojnë te Trabzonspor

Bruno Peres dhe Gervinho kalojnë te Trabzonspor

Ligat tjera
Shkëlqeu në Superligën e Finlandës me golat e tij – Albion Ademi kërkohet nga pesë klube të njohura

Shkëlqeu në Superligën e Finlandës me golat e tij – Albion Ademi kërkohet nga pesë klube të njohura

Ligat tjera
Zyrtare: John Obi Mikel rikthehet në Angli, i bashkohet Stoke Cityt

Zyrtare: John Obi Mikel rikthehet në Angli, i bashkohet Stoke Cityt

Premier League
Man United përgatit ofertë për sensacionin norvegjez Alexander Sorloth

Man United përgatit ofertë për sensacionin norvegjez Alexander Sorloth

Premier League
Avdijaj: Kam refuzuar klube si Liverpooli dhe Real Madridi për Schalken, kam shumë oferta aktualisht – por po pres që të gjejë ekipin e duhur

Avdijaj: Kam refuzuar klube si Liverpooli dhe Real Madridi për Schalken, kam shumë oferta aktualisht – por po pres që të gjejë ekipin e duhur

Premier League
Fenerbahce dhe Muriqi nuk ia dalin të kalojnë në finale – humbin edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonspor

Fenerbahce dhe Muriqi nuk ia dalin të kalojnë në finale – humbin edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonspor

Ligat tjera
Fenerbahce kërkon finalen, Muriqi nga minuta e parë në lojë

Fenerbahce kërkon finalen, Muriqi nga minuta e parë në lojë

Ligat tjera
Trabzonspor dënohet me një vit mospjesëmarrje në garat evropiane

Trabzonspor dënohet me një vit mospjesëmarrje në garat evropiane

Liga e Evropës
Haaland, Lukaku, Icardi  – 15 transferimet më të mira të sezonit  2019-20

Haaland, Lukaku, Icardi – 15 transferimet më të mira të sezonit 2019-20

Ndërkombëtare
Turqia nuk e ka ndërprerë ende kampionatin, Obi Mikel shkëput kontratën me Trabzonsportin pas frikës nga coronavirusi

Turqia nuk e ka ndërprerë ende kampionatin, Obi Mikel shkëput kontratën me Trabzonsportin pas frikës nga coronavirusi

Ligat tjera
“Nuk dua të luaj futboll” – John Obi Mikel kërkon nga Superliga e Turqisë që të suspendohet kampionati shkaku i coronavirusit

“Nuk dua të luaj futboll” – John Obi Mikel kërkon nga Superliga e Turqisë që të suspendohet kampionati shkaku i coronavirusit

Ndërkombëtare