LAJMI I FUNDIT:

Torino

817 Artikuj

Interi projekton transferimin e Wilfried Singos nga Torino, por edhe dy top klube të tjera e duan lojtarin

Interi projekton transferimin e Wilfried Singos nga Torino, por edhe dy top klube të tjera e duan lojtarin

Serie A
Interi e mbyll me fitore kampionatin, gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Interi e mbyll me fitore kampionatin, gati për finalen e Ligës së Kampionëve

Serie A
Interi prezanton sponsorin e ri të fanellave për finalen e Ligës së Kampionëve

Interi prezanton sponsorin e ri të fanellave për finalen e Ligës së Kampionëve

Serie A
Smalling dhe Dybala më të mirët: Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Roma 

Smalling dhe Dybala më të mirët: Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Roma 

Serie A
Dybala tërheq Romën drejt Ligës së Kampionëve, fitore e madhe si mysafir ndaj Torinos

Dybala tërheq Romën drejt Ligës së Kampionëve, fitore e madhe si mysafir ndaj Torinos

Serie A
Formacionet zyrtare, Torino-Roma: Mourinho i beson vetëm Dybalas në sulm

Formacionet zyrtare, Torino-Roma: Mourinho i beson vetëm Dybalas në sulm

Serie A
Interi në kërkim të trajnerit të ri, në krye të listës kroati Ivan Juric që rivalizon Jose Mourinhon

Interi në kërkim të trajnerit të ri, në krye të listës kroati Ivan Juric që rivalizon Jose Mourinhon

Serie A
Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Serie A
Derbi me gjashtë gola, Juventusi fiton me rikthim ndaj Torinos

Derbi me gjashtë gola, Juventusi fiton me rikthim ndaj Torinos

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve dhe Torino zhvillojnë ‘Derby della Mole’

Formacionet zyrtare: Juve dhe Torino zhvillojnë ‘Derby della Mole’

Serie A
Pogba sot pritet të kthehet në fushë pas një viti ndaj skuadrës që i ka shënuar rekord golash

Pogba sot pritet të kthehet në fushë pas një viti ndaj skuadrës që i ka shënuar rekord golash

Serie A
Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Shkëlqeu ndaj Lazios në Ligën e Konferencës, pesë skuadra italiane dhe një nga La Liga telefonojnë Clujin për Ermal Krasniqin

Serie A
Notat e lojtarëve, Milan 1-0 Torino: Kalulu më i vlerësuari  

Notat e lojtarëve, Milan 1-0 Torino: Kalulu më i vlerësuari  

Serie A
Milani kthehet te fitorja, mposht Torinon me golin e Giroud

Milani kthehet te fitorja, mposht Torinon me golin e Giroud

Serie A
Formacionet zyrtare, Milan – Torino: Kampionët kërkojnë këndelljen ndaj torinezëve në formë

Formacionet zyrtare, Milan – Torino: Kampionët kërkojnë këndelljen ndaj torinezëve në formë

Serie A
Videoja e prokurorit të Torinos që ndez më tej zemërimin: E pamundur aq sa Juve mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Videoja e prokurorit të Torinos që ndez më tej zemërimin: E pamundur aq sa Juve mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Milani ka nevojë për motivim dhe vetëbesim, Ibra mund të kthehet në ndeshjen ndaj Torinos

Milani ka nevojë për motivim dhe vetëbesim, Ibra mund të kthehet në ndeshjen ndaj Torinos

Serie A
Torino dëshiron ta largojë Berishën shkaku i pagës së lartë, elita turke opsion për portierin shqiptar

Torino dëshiron ta largojë Berishën shkaku i pagës së lartë, elita turke opsion për portierin shqiptar

Serie A
Vojvoda asiston në fitoren e Torinos ndaj Fiorentinës

Vojvoda asiston në fitoren e Torinos ndaj Fiorentinës

Serie A
Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Serie A
Pioli i tërbuar me katër yjet e Milanit

Pioli i tërbuar me katër yjet e Milanit

Serie A
Mrekullia Torino, me dhjetë lojtarë fiton ndaj Milanit në vazhdime

Mrekullia Torino, me dhjetë lojtarë fiton ndaj Milanit në vazhdime

Serie A
Formacionet zyrtare: Milani kërkon çerekfinalen në sfidën ndaj Torinos

Formacionet zyrtare: Milani kërkon çerekfinalen në sfidën ndaj Torinos

Ndërkombëtare
Spezia kërkon transferimin e Etrit Berishës

Spezia kërkon transferimin e Etrit Berishës

Serie A