LAJMI I FUNDIT:

Topi

16 Artikuj

Nuk luan si Lionel Messi, por ky robot me katër këmbë befason me lëvizjet e tij me top

Nuk luan si Lionel Messi, por ky robot me katër këmbë befason me lëvizjet e tij me top

Lajme Teknologji
Australiani përdor topa të pingpongut dhe krem rroje për thyerjen e një rekordi të pazakontë botëror

Australiani përdor topa të pingpongut dhe krem rroje për thyerjen e një rekordi të pazakontë botëror

Interesante
Misteri i topit të metaltë që u shfaq në plazhin e qytetit japonez

Misteri i topit të metaltë që u shfaq në plazhin e qytetit japonez

Interesante
Rekord i ri botëror, godet topin e golfit – lëvizi me shpejtësi prej 158 kilometra në orë

Rekord i ri botëror, godet topin e golfit – lëvizi me shpejtësi prej 158 kilometra në orë

Interesante
‘Lamtumirë Al Rihla, mirë se vjen Al Hilm’ – FIFA prezanton topin ‘Ëndrra’ që do të përdoret në gjysmëfinale dhe finale

‘Lamtumirë Al Rihla, mirë se vjen Al Hilm’ – FIFA prezanton topin ‘Ëndrra’ që do të përdoret në gjysmëfinale dhe finale

Ndërkombëtare
Kërcen në trampolinë, amerikani sa ishte në ajër e godet me shkop golfi topin – precizitet i paparë

Kërcen në trampolinë, amerikani sa ishte në ajër e godet me shkop golfi topin – precizitet i paparë

Fun Lajme
E godet me shkop topin e golfit, derisa fluturon në ajër goditet nga rrufeja

E godet me shkop topin e golfit, derisa fluturon në ajër goditet nga rrufeja

Interesante
“Mami me shumë detyra” u bë hit, ajo mbajti foshnjën me njërën dorë, kapi topin me tjetrën

“Mami me shumë detyra” u bë hit, ajo mbajti foshnjën me njërën dorë, kapi topin me tjetrën

Virale
Pret topin nga 182 metra lartësi, ia hedhin nga helikopteri – futbollisti amerikan futet në librin e rekordeve Guiness

Pret topin nga 182 metra lartësi, ia hedhin nga helikopteri – futbollisti amerikan futet në librin e rekordeve Guiness

Interesante
Djali shkoi ta kthente topin në fushë, u bë viral për shkak të mënyrës se si e bëri atë

Djali shkoi ta kthente topin në fushë, u bë viral për shkak të mënyrës se si e bëri atë

Fun Lajme
Ushtria amerikane lëshon imazhe të super topit të saj të ri

Ushtria amerikane lëshon imazhe të super topit të saj të ri

Nga Bota
Kryeministrja britanike goditi topin në formën më të ngathtë (Video)

Kryeministrja britanike goditi topin në formën më të ngathtë (Video)

Fun Lajme
Po raportonte live para ndeshjes, gazetarja e pëson keq – topi e godet në kokë dhe e përplas për tokë (Video)

Po raportonte live para ndeshjes, gazetarja e pëson keq – topi e godet në kokë dhe e përplas për tokë (Video)

Dështime
Pëllumbi e pëson keq prej gjyles së topit ceremonial (Video)

Pëllumbi e pëson keq prej gjyles së topit ceremonial (Video)

Interesante
“Njeriu Plumb” i hedhur nga topi i gjyles u përplas në publik (Video)

“Njeriu Plumb” i hedhur nga topi i gjyles u përplas në publik (Video)

Dështime
Gjelbër apo verdhë, ngjyra e topit të tenisit ka ngjallur shumë debat (Foto)

Gjelbër apo verdhë, ngjyra e topit të tenisit ka ngjallur shumë debat (Foto)

Fun Lajme